cum sunt barbatii raci ..la pat

•  
    • 134 mesaje
    17 Mar 2006, 15:52
    1 0
    buna ..eu am prieten rac...si dupa parera mea..sunt foarte buni la pat ..dar nu prea creativi .
    sunt curioasa sa aflu ce cred fetele care au avut relatii cu raci..aventuri sau relatii stabile..
  •  
    • 4000 mesaje
    17 Mar 2006, 18:00
    0 0
    vrei sa te axezi pe raci?

ok, eu votez: DA. Dar sa stii ca ma bazez pe un esantion cu o singura observatzie.
  •  
    • 8079 mesaje
    17 Mar 2006, 23:35
    0 0
    iubesc..perfect!ma rog...aproape perfect!

subscriu la classy..un singur esantion!
  •  
    • 8079 mesaje
    17 Mar 2006, 23:36
    0 0
    "nu prea creativi"

din contra!
  •  
    MG
    • 6 mesaje
    18 Mar 2006, 11:04
    0 1
    Sotul meu este rac.Suntem impreuna de 10 ani(5 ani am fost prieteni si 5 de casnicie).
    Parerea mea e ca racii sunt cei mai atenti in ceea ce priveste relatia intima.Nu ma pot plange de nimic.
    Incearca sa vezi!
    Profita de noptile cu luna plina,racii se simt excelent atunci.
  •  
    • 134 mesaje
    18 Mar 2006, 23:49
    0 0
    al meu este asa de "normal" ma enerveaza cateodata..eu sunt varsator . mai nebunatica ..
    si ma gandeam daca este doar el ..sau e un" defect " la toti..de multe ori tre sa trag de el...
    dar in schimb ..in timpul actului sexual e super....de bun
    nu e creativ..inventiv..nu prea are imaginatie..
  •  
    • 1928 mesaje
    19 Mar 2006, 00:51
    0 0
    eu cunosc un singur rac, si pe ala credeti-ma ca nu l-as testa la pat!!!
  •  
    • 2539 mesaje
    19 Mar 2006, 11:00
    0 0
    bibisor ,noi varsatoarele suntem asa de "duse cu capul"incit nu stiu ce barbat din ce zodie ne poate multumi.Si aici nu ma refer strict la actul sexual,ci la tot ce tine de el inainte dupa si tot timpul...trebuie sa fie cu adevarat special,fara prejudecati...tandru,dulce dar si salbatic...in sfarsit...cred ca ne dorim prea mult
  •  
    • 2539 mesaje
    19 Mar 2006, 11:02
    0 0
    si ca sa fiu in topic nu am intilnit nici un rac pina acum.Pentru mine cel putin cea mai fascinanta relatie este cu capricornul.
  •  
    • 480 mesaje
    21 Mar 2006, 13:00
    0 0
    BARBATUL RAC
    Este primul semn de apa al zodiacului. Si faptul ca inceputul zodiei sale coincide cu solstitiul de vara nu afecteaza structura sa acvatica. In fond, caldura cere apa, racoare.
    Este sigur pe masculinitatea sa, si din aceasta cauza, nu simte nevoia de a face prea multa curte femeilor.

Este foarte corect din punct de vedere sexual nu isi neglijeaza nici mariajul, nici relatiile extraconjugale. Si in pat stie sa faca exact ceea ce trebuie. Fiind atat de talentat in arta asternutului, nu poate fi dominat de femei. De aceea, mai ales daca a capatat o anumita experienta, ele ii prind frica, parand in ochii lor o fortareata inaccesibila, iar asta in timp ce el abia asteapta sa i se daruiasca.

Partenera ideala pentru Rac este aceea care ii poate oferi afectiune atat de mult cat ofera si el. De altfel, considera ca o calitate sine qua non a ei este talentul gastronomic pentru ca la el dragostea trece prin stomac!

Odata intalnita femeia potrivita, se casatoreste, fara sa stea prea mult pe ganduri Racul devine sot mai devreme decat ceilalti reprezentanti ai zodiacului si ramane fidel familiei si caminului sau, pe care le considera sacre. Sotia lui se va confrunta cu starile lui contradictorii, dar se va felicita pentru un mariaj solid.

Zone erogene: pieptul, abdomenul.

CE GANDESTE FIECARE ZODIE IN TIMP CE FACE SEX
    Berbec - "Uau, ce bine este sa fii deasupra si sa detii controlul. Hai sa termin mai repede, ca dupa trebuie sa urmeze si runda a 2-a."

Taur - "Oare ce-o fi de mancare prin frigider? Miam, pralinele alea ma asteapta in bufet. Oare sa ma duc acum sa iau una sa ne bucuram de ea impreuna?"

Gemeni – "Ma intreb ce voia X sa imi spuna la telefon. Trebuie sa il sun. Ah, si la 9 incepe talkshowul ala pe care nu trebuie sa il ratez."

Rac - "Oare cat mai trebuie sa asteptam pana cand ne vom casatori. Ah, te iubesc."

Leu - "Cred ca l-am dat pe spate de data asta. Uneori ma uimesc chiar si pe mine insami. Imi sta oare bine parul? Sa ma indrept putin sa imi pun pieptul in valoare."

Fecioara – "Oof, in ce hal am transpirat. Acum ar fi momentul sa schimb punctul in care il/o mangai si sa trec la alta zona. "

Balanta – "Ah, cat de bestial(a) este. Cat de fantastic semisca. Oare se supara ca nu am mai multa initiativa. Oare si lui/ei ii place? Ar trebui sa il/o mangai mai mult? Hai sa gem un pic mai tare totusi. "

Scorpion – "Ahhh, mmmmm...Oare l-am legat prea tare?"

Sagetator – "Ce pervers sunt si eu uneori. Dar chiar arata bine din unghiul asta. Nu stiu uneori cum de imi accepta fanteziile. Ah, mi-a mai venit o idee."

Capricorn – "Sper ca voi pune si eu mana pe o parte din banii lui. Vai, dar bine ca de data asta nu a inceput sa transpire. Cand traspira nu miroase prea frumos. "

Varsator - "Hai sa schimbam pozitia acum. Ah, asa e mult mai bine. Hai sa schimbam din nou pozitia. Ma cam plictisesc, imi trebuie idei noi."

Pesti - "Arata bine din unghiul asta. Este chiar bine sa poti sa stai pe spate asa si sa te relaxezi. Mmm, chiar imi place. Oare cum o/il chema?

Ce spune fiecare zodie dupa ce face sex? Sau poate ca uneori nu spune, dar in mod sigur gandeste.

Berbec: Ok, hai sa o luam de la capat.

Taur: Mi s-a facut foame. Hai sa comandam o pizza!

Gemeni: Ai vazut cumva telecomanda? Ah, am primit 5 apeluri noi.

Rac: Vreau sa imi petrec toata viata alaturi de tine. Vrei sa ne casatorim?

Leu: Ce parere ai? Nu-i asa ca sunt pur si simplu fantastic(a)?

Fecioara: Hmm, hai ca ma duc sa fac un dus. Cand ma intorc, pun si cearsafurile la spalat.

Balanta: Mie mi-a placut daca ti-a placut si tie. Si, ce ziceai, ti-a placut?

Scorpion: Poate ca ar fi cazul sa te dezleg acum. Stai linistita, si dezlegat(a) tot al meu/a mea esti.

Sagetator: Nu ma suna. Te voi suna eu pe tine.

Capricorn: Ai o carte de vizita? Cam care este salariul tau lunar? Si zici ca ai o cariera de viitor?

Varsator: Acum hai sa incercam si fara haine pe noi.

Pesti: Ah, cum spuneai ca te cheama?
  •  
    • 1 mesaje
    2 Feb 2011, 13:28
    0 0
    si prietenul meu este rac...suntem impreuna de 1 an jumate si pana acum nu prea am avut probleme cu el, doar cateodata knd vine de la birou nu prea are chef de sex si de multe ori ajungem sa ne certam pe seama asta
  •  
    • 9 mesaje
    3 Feb 2011, 12:41
    2 0
    Sotul meu este rac si pot spune ca este foarte atent ,tandru si iubitor.
    Este bun la pat si raspunde fanteziilor mele. Atentie mare! La partenera. Trebuie sa-l cunosti foarte bine, sa-i fii o buna prietena in primul rand, numai asa ii vei afla fanteziile. Racii au fantezii oho...
    se casatoresc cu femeia care il dibuie foarte bine, care-l cunoaste in cele mai mici amanunte si aici ma refer si la partea intima.
    Este usor sa traiesti langa un rac, daca sti cum sa-l iubesti si esti deschisa cu el.
    Este cel mai sensibil barbat si atent la nevoile tale.
    Uneori ii place sa preiei initiativa , alteori nu. Este o personalitate complexa, nu as putea spune ca sufera la capitolul imaginatie, dimpotriva trebuie doar stimulat. Prinde stimulii din zbor!
    In mare parte ,relatie depinde de partenera, dar daca il iubesti cu adevarat, este simpla si frumoasa relatia cu el.
    Iar daca esti iubitoare si tandra cu un rac, l-ai castigat pe vecie!
    La el nu merge cu tactici feminine, devine confuz si fuge. Cel mai simplu este sa arati ce simti pt el, apoi totul vine de la sine si la pat.
    Trebuie stimulat, inteles si rasfatat. Cu un masaj se rezolva multe! Este topit dupa el! Cine mai vrea sfaturi sau pareri, ii stau la dispozitie. Barbatul vietii mele este rac si nu l-as da pe nicio zodie
  •  
    • 11 mesaje
    30 Iun 2011, 16:50
    0 0
    Sunt varsatoare si de curand sunt cu un rac.Dupa varsatorul dinaintea lui mi se pare foarte plat,atat in pat cat si in viata de zi cu zi.Are prea multa grija de mine.Mai e si problema cu imaginatia.Trebuie sa fac eu toata treaba,el nu vine niciodata cu nimic nou...Ori e el prea banal ori eu prea excentrica.
  •  
    • 7736 mesaje
    4 Iul 2011, 15:27
    1 0
    Mah, voi chiar judecati performantele sexuale in functie de zodie?
  •  
    • 5323 mesaje
    5 Iul 2011, 21:39
    0 0
    chiar ca