Pareri va rog!

  •  
    • 20 mesaje
    4 Sep 2015, 22:51
    0 0
    Tin sa specific din prima ca NU am de gand sa fac asa ceva dar trebuie sa stiu urgent daca e adevarat ce am auzit!
    E adevarat ca daca pui sange menstrual in bautura/mancarea unui barbat ,il legi de tine pe viata?!
    Am vazut ca mai este un topic asemanator dar sincer nu m-am lamurit....A auzit cineva ceva concret despre asa ceva?!
    Cine stie ceva despre acest subiect,va rog sa lasati comment.Mersi mult!
  •  
    • 5609 mesaje
    5 Sep 2015, 02:00
    4 0
    Doar o persoana care nu o ajuta creierul poate concepe o asemenea prostie si scarbosenie.
    Eu i-as sfatuii sa manace si cacat, poate il leaga pe veci de tucalul lor!

    Acu' sincer, tu poti sa crezi ca un sange murdar, plin de toxine, poate sa-i faca aluia farmece? Eventual poate sa-i dea vreo hepatita ceva...sau sa-l puna pe fuga pe veci, daca simte asa ceva in bautura, dar in nici un caz aberatii spune de vreo femeie fara cap!

  •  
    • 5609 mesaje
    5 Sep 2015, 02:09
    3 0
    teodorateo said:Tin sa specific din prima ca NU am de gand sa fac asa ceva dar trebuie sa stiu urgent daca e adevarat ce am auzit!
    E adevarat ca daca pui sange menstrual in bautura/mancarea unui barbat ,il legi de tine pe viata?!
    Am vazut ca mai este un topic asemanator dar sincer nu m-am lamurit....A auzit cineva ceva concret despre asa ceva?!
    Cine stie ceva despre acest subiect,va rog sa lasati comment.Mersi mult!

     
    cat priveste urgenta ta, de a afla daca este adevarata porcaria asta, chiar ne confirma cat esti disperata si ca de fapt, chiar ai vrea sa faci asa ceva!

    Sfatul meu, este sa te linistesti si sa-ti vezi de drum!
    Pe un barbat nu-l tii legat de tine cu scarbosenii, sau cu forta, nici acum si nici in veci!
    Pe barbat il tii langa tine, cu dragoste, cu vorba buna si blandete, cu o macare gustoasa,  cu o fata vesela si binedispusa. Invata toate astea si incearca sa le aplici si te asigur ca ai sanse mai mari sa-l cuceresti, decat sa ai o gandire si un plan diabolic, sa folosesti scarbosenii care il pot imbolnavii grav si-l poti indeparta pe veci de tine!

     

  •  
    • 20 mesaje
    5 Sep 2015, 09:47
    0 0
    Maricon,iti multumesc de timpul tau acordat pt a raspunde la topic,dar nu fi asa sigura ca intrebarea mea confirma faptul ca eu as face asa ceva.poate i s-a facut asa ceva cuiva la care tin foarte mult si mi-as dori sa il previn langa cine sta,..daca nu e cumva prea tarziu...e clar ca nu esti in tema cu subiectul asta...deci daca stie cineva sa imi raspunda la subiect fara jigniri gen ;;esti disperta'' as fi recunoscatoare.
  •  
    • 4346 mesaje
    5 Sep 2015, 10:28
    0 0
    mai exact , cum l ai preveni???
  •  
    • 20 mesaje
    5 Sep 2015, 10:36
    0 0
    discutand cu mai multe persoane despre cazul/comportamentul lui din ultima perioada,3 persoane(care fac parte din diferite categorii sociale : o batrana de la sat,o femeie tanara si un intelectual,sa zic asa) mi-au spus acelasi lucru.''sigur i-a pus ceva in mancare sau bautura...'' cum l-as preveni? i-as spune,pur si simplu sa se fereasca de respectiva, asta doar daca as fi sigura ca asta s-a intamplat... de aia am nevoie de mai multe pareri chiar daca cele auzite imi confirma acest lucru 99%...
  •  
    • 4346 mesaje
    5 Sep 2015, 10:56
    0 0
    Problema nu asa se pune daca i a pus ceva in mancare sau nu??!! in primul rand vrajile exista pt ca prin puterea satanei sunt facute. Dar nicio vraja nu se lipeste de cel ce crede si si traieste viata dupa Legile lui Dumnezeu !!
  •  
    • 20 mesaje
    5 Sep 2015, 11:01
    0 0
    nu e cel mai credincios barbat,sa zic asa...
  •  
    • 20 mesaje
    5 Sep 2015, 11:05
    0 0
    chiar mi-as dori sa aflu daca cineva stie sau a auzit cazuri concrete...cum s-au manifestat respectivii?sa stiu daca chiar despre asta e vb...
  •  
    • 5609 mesaje
    5 Sep 2015, 13:14
    2 0
    Teo draga, am auzit ca daca stropesti cu urina sau pui urina in bautura, distruge sau dizolva toate blestemele si vrajile/
    Eu nu cred asta, cum nu cred in prostia cu menstra....

    Dar iti spun tie, poate ai auzit cumva si de varianta asta care distruge farmecele si vrajile... sa-l stropesti cu urina sau sa-i pui urina in bautura!
    La cat era de urgent mesajul tau, sper ca nu-i prea tarziu sa-i dai "antidotul" acum! Imi pare rau...mi-am adus aminte abia azi...
  •  
    • 20 mesaje
    5 Sep 2015, 13:38
    0 0
    iti multumesc din nou pt feedback Maricon
    in legatura cu stropitul cu urina peste OBIECTE ''vrajite'',da am auzit ca astfel se distruge vraja...dar cu urina IN bautura ,am citit ca musulmancele obisnuiau sa puna sa detina control asupra barbatului dorit...sunt fel si fel de variante...dar eu vreau sa stiu despre faza asta cu menstra...chiar nu e nimeni care imi poate spune daca o asemenea spurcaciune isi face efectul? ar fi bine sa nu,dar cum spuneam ,din pacate am auzit de la multe persoane ca da...
  •  
    • 7959 mesaje
    6 Sep 2015, 18:27
    0 0
    teodorateo said:Tin sa specific din prima ca NU am de gand sa fac asa ceva dar trebuie sa stiu urgent daca e adevarat ce am auzit!
    E adevarat ca daca pui sange menstrual in bautura/mancarea unui barbat ,il legi de tine pe viata?!
    Am vazut ca mai este un topic asemanator dar sincer nu m-am lamurit....A auzit cineva ceva concret despre asa ceva?!
    Cine stie ceva despre acest subiect,va rog sa lasati comment.Mersi mult!

     Yeachhh, tu ai bea asa ceva? Scarbe sunteti unele. WTF?
    Cat de proasta sa poti fi sa crezi in rahaturi de astea? 
    Esti de la tara, ca doar alea sunt asa tute!

  •  
    • 20 mesaje
    7 Sep 2015, 07:42
    1 0
    nu,nu sunt de la tara dar prin faptul ca te exprimi astfel nu esti nici tu mai ''doamna'' ca una de la tara...
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Sep 2015, 00:16
    0 1
    Sigur, doar asteptam cofirmarea ta. dar tot tu esti tuta si in plus si fara scoala prea multa, numai un om simplu nu judeca cu mintea lui, se ia dupa alti prosti, ca unde s multi puterea creste sau caldura, ca tot veni frigul.
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Sep 2015, 03:21
    1 0
    teodorateo said:iti multumesc din nou pt feedback Maricon
    in legatura cu stropitul cu urina peste OBIECTE ''vrajite'',da am auzit ca astfel se distruge vraja...dar cu urina IN bautura ,am citit ca musulmancele obisnuiau sa puna sa detina control asupra barbatului dorit...sunt fel si fel de variante...dar eu vreau sa stiu despre faza asta cu menstra...chiar nu e nimeni care imi poate spune daca o asemenea spurcaciune isi face efectul? ar fi bine sa nu,dar cum spuneam ,din pacate am auzit de la multe persoane ca da...

     
    Cica isi face efectul daca te asiguri ca bei din aceeasi cana si tu si el!
    Ca sa fiti uniti pe viata! 

  •  
    • 20 mesaje
    8 Sep 2015, 20:23
    0 0
    unde ai citit asta,Maricon?
  •  
    • 414 mesaje
    17 Oct 2015, 11:15
    0 0
    Interesanta discutie...