A folosit careva Clarinol?

  •  
    myk
    • 6 mesaje
    24 Iul 2008, 16:45
    5 1
    buna, sunt unele dintre voi, care spun ca nu au observat nicio diferenta dupa cura sa slabire, sau simpla folosire a clarinolului... stiti de ce? raspunsul este cat se poate de simplu... TIROIDA, va sfatuiesc sa va faceti programare la un medic endocrinolg
  •  
    • 19 mesaje
    11 Aug 2008, 14:38
    1 0
    buna fetelor...nu am mai scris cam de multicel...din greseala am accesat din nou acest forum...vreau sa va spun ca nu am mai luat clarinol desi ziceam ca as mai lua din iunie...am tot mancat inghetata si multe altele, ba chiar am inceput cu ce e mai rau COLA.si nu am pus nici un kg...pe cuvant...cred ca la mn a avut un efect benefic si in timpul curei si acum cand nu mai tin nimic.
  •  
    • 199 mesaje
    11 Aug 2008, 15:12
    4 0
    Cred ca depinde de metabolismul fiecaruia la urma urmei... eu am luat 2 cutii si n-am slabit nici macar juma de kil desi am tinut in paralel si regimul disociat...pana nu incerci pe pielea ta nu ai de unde sa stii daca merge sau nu...
  •  
    • 19 mesaje
    13 Aug 2008, 14:50
    1 1
    asa este....fiecare difera intr-un fel sau altul...oricum nu pierdeti ndaca incercati,atat timp cat vreti sa fiti mai subtirica..........
  •  
    • 6 mesaje
    15 Aug 2008, 07:39
    0 0
    //andreea// mai fetelor o reteta pentru ingrasat stiti? dar sa nu imi spuneti sa maninc mai mult ca asta fac deja de cind ma stiu si nu merge. cel putin la mine.
  •  
    • 2 mesaje
    16 Aug 2008, 21:49
    3 0
    eu am luat singurul efect a fost ca am dat banii de pomana
  •  
    • 1 mesaje
    28 Aug 2008, 16:36
    0 0
    Buna!!! Am luat de doua ori cate doua serii de 60 de pilule de Clarinol in decurs de 6 luni . Reusisem sa ma mentin pe undeva pe la 50-52 de kilograme adica tot atat cat aveam si inainte. Am 1,62 in inaltime si 31 de ani iar intre 23-27 de ani am avut numai 45-48 de kilograme. Clarinolul n-a facut decat sa ma ingrase dupa ce am oprit tratamentul. Acum 53 de kg & o burtica de patron. NU VA FACETI RAU CU CLARINOL!!!
  •  
    • 27 mesaje
    28 Aug 2008, 17:04
    4 0
    Fetelor eu am luat clarinol si nu a dat nici un rezultat..cel putin la mine..apoi am luat reductil si degeaba..acum ce sa spun..fiecare cu metabolismul lui...si mai e si psihicul daca tu crezi cu tarie ca te va ajuta poti lua si algocalmin si slabesti ...sper ca ati inteles la ce m-am referit.Va pupacesc
  •  
    16 Apr 2009, 22:59
    0 0
    a dat rezultate la u?? vreau si eu sa imi iau..
  •  
    • 2 mesaje
    20 Apr 2009, 22:33
    1 0
    e adevarat ca lamaia slabeste
  •  
    • 2 mesaje
    20 Apr 2009, 22:35
    0 0
    ola nu mai e nimeni pe aci
  •  
    30 Apr 2009, 10:00
    1 1
    intrati pe www.tratamente-naturale-chinezesti.ro unde puteti gasi diferite tratamente pentru slabit, tratarea celulitei, cosmetice , plasturi pentru indepartarea punctelor negre, plasturi pentru cearcane, etc
  •  
    • 1 mesaje
    4 Mai 2009, 20:37
    0 1
    buna tuturor.... am tot citi postatiile voastre si m`ati facut curioasa,drept urmare azi am inceput si eu cura...cu clarinol,doar ca l`am asociat cu elixil din frcute de soc,pt detoxifiere... putin regim ...acu sa vad ce-o sa iasa... succes la toate
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mai 2009, 15:29
    1 0
    buna, am inceput si eu cu clarinor, dar fac masaj, dieta si nu mananc du ora 17, vreau sa slabesc, am 1,66 si 68 kg, m-am ingrsat in 3 ani 10 kg, am lasat si anticonceptionalele, eu stiu ca am sa slabesc, pt ca am ambitie , va anunt, catam sa dau jos va pup
  •  
    • 1 mesaje
    16 Mai 2009, 23:53
    1 1
    Buna! Si eu iau clarinol cam de o luna, si nu prea are efect.Sunt cam dezamagita pentru ca am crezut ca voi slabi. Totusi ma simt mai bine,beau foarte multa apa cam 4 L pe zi ceea ce ii bine si pentru sanatate. Am zis ca am sa continui cu cura de 3 luni si daca nu vad nici un rezultat alt medicament nu mai iau niciodata.
    Nu sunt asa de grasa dar totusi eu sunt obsedata ,macar vreo 5 kg sa dau jos, si inca ceva sunt sedentara nu prea fac miscare. Dar de mancat ,eu zic ca nu manac mult si mai mult ma axez pe vegetale si lactate,. Acum sa vedem rezultatele.
    Va tin la curent
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2011, 14:28
    3 0
    Buna!
    Azi am inceput si eu cura Monty si iau in paralel si Clarinol+ceai verde.. E o formula noua. E prima data. Sper sa dea rezultate.. Vreau sa slabesc in jur de 10 kg
  •  
    • 1 mesaje
    11 Aug 2011, 14:04
    5 0

    buna fetelor..eu am 1 sapt de cand il folosesc cate 3 past pe zi...si a dat rezultate ...3 kg....

  •  
    • 10 mesaje
    13 Aug 2011, 00:11
    0 0

    Eu l-am incercat acum vre'o 2 ani... si sincer... absolut nici un efect! am tinut si regim... si sport(ce-i adevarat nu prea mult) dar... totusi... nici macar un kg! Dar deh..  depinde f. mult si de organismul fiecarei persoane in parte.

  •  
    • 38 mesaje
    13 Aug 2011, 02:39
    3 0
    buna ... pot sa il cumpar de pe internet?? unde il gasesc ..nici nu stiu cum arata ..am auzit ca e foarte bun clarinol multumescc
  •  
    • 7 mesaje
    26 Ian 2012, 13:31
    0 0

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de lupatat cu 15kg,tineti-mi pumnii!