CHIAR TOTI BARBATII INSEALA?

  •  
    • 13 mesaje
    21 Apr 2020, 11:24
    0 0
    Bună. Sunt bărbat, legat de subiectul asta vreau sa zic și eu ceva din punctul meu de vedere, sunt căsătorit de mai bine de 10 ani și da era sa îmi înșel soția. O iubesc și o vedeam ca unica femeie de pe Pământ pentru mine dar, un cumul de factori din relație, certuri, lipsă sexului sau satisfacției din contact sexual, contactele rapide care ea credea ca gata mi-a liniștit hormonii și de fapt ei erau mai "nervoși" te împing sa cauți alta, oricât de mare e iubirea dacă satisfacția sexuala e minima trebuie sa rezolvi cumva
    Acest mesaj a fost editat de către misteryman: 21 Apr 2020, 11:35
  •  
    • 84 mesaje
    21 Apr 2020, 21:02
    1 0
    misteryman said:Bună. Sunt bărbat, legat de subiectul asta vreau sa zic și eu ceva din punctul meu de vedere, sunt căsătorit de mai bine de 10 ani și da era sa îmi înșel soția. O iubesc și o vedeam ca unica femeie de pe Pământ pentru mine dar, un cumul de factori din relație, certuri, lipsă sexului sau satisfacției din contact sexual, contactele rapide care ea credea ca gata mi-a liniștit hormonii și de fapt ei erau mai "nervoși" te împing sa cauți alta, oricât de mare e iubirea dacă satisfacția sexuala e minima trebuie sa rezolvi cumva

     

     

    Si cum era sa se intample? Te-ai impidicat si daca nu cuierul ala de lemn, cu 4 brate, de care sa te sprijini, cadeai cu scula-n ...gaurica? Accident!

  •  
    • 13 mesaje
    21 Apr 2020, 22:31
    0 0
    Nu am zis eu ca se întâmplă ca un accident! Am cautat eu sa ma golesc undeva, numai ca a intrat sotia pe fir.
  •  
    • 13 mesaje
    21 Apr 2020, 23:02
    0 0
    După capul meu dacă primeam ce îmi trebuia nu cautam o alta femeie și cred ca mai sunt și alți bărbați în aceeași situație. Zic eu ca dacă măcar o data pe săptămână era sa am o partida din aia sa transpiri tot ma mulțumeam, degeaba tot repede repede seara ma culcam în cort dimineața ma trezeam în cort, nu poți tanti tot cu cortu tot cu cortu
  •  
    • 84 mesaje
    22 Apr 2020, 15:35
    0 0
    misteryman said:După capul meu dacă primeam ce îmi trebuia nu cautam o alta femeie și cred ca mai sunt și alți bărbați în aceeași situație. Zic eu ca dacă măcar o data pe săptămână era sa am o partida din aia sa transpiri tot ma mulțumeam, degeaba tot repede repede seara ma culcam în cort dimineața ma trezeam în cort, nu poți tanti tot cu cortu tot cu cortu

     

    Cu ea ai vorbit?

  •  
    • 13 mesaje
    23 Apr 2020, 22:35
    0 0
    Da
  •  
    • 13 mesaje
    23 Apr 2020, 22:41
    0 0
    Da și nimic nu se schimba. Când am vrut sa o insel...a aflat și după ce ne-am împăcat era și sexul mai de calitate sa zic asa, cu partidele astea de acum făcute pe graba sa scape de mine numai îmi moare tot cheful și atractia/chimia se schimba. Nu știu ce sa ii mai zic, fac, e greu sa stai tot nefutut/plin.
  •  
    • 84 mesaje
    23 Apr 2020, 23:53
    1 0
    misteryman said:Da și nimic nu se schimba. Când am vrut sa o insel...a aflat și după ce ne-am împăcat era și sexul mai de calitate sa zic asa, cu partidele astea de acum făcute pe graba sa scape de mine numai îmi moare tot cheful și atractia/chimia se schimba. Nu știu ce sa ii mai zic, fac, e greu sa stai tot nefutut/plin.

     

    Lasa tata, faci o laba si iti trece.
    Da' as fi curios sa o cunosc pe sotia ta. Intodeauna e bine sa asculti si cealalta parte.

  •  
    • 20 mesaje
    18 Mai 2020, 11:37
    0 0
    Potenta k,a,m,a.g,r.a.
    suplimente potenta, sub forma de tablete sau gel de la fima consacrata Ajanta pharma,
    cupluri fericite, fata probleme
    100% originale,
    pret promotional.

    Relatii si comenzi pe whatsApp,

    0748900069
  •  
    • 175 mesaje
    24 Mai 2020, 00:57
    0 0
    Inseala doar barbatii cu p...nisul mic, deoarece ei sunt atat de frustrati sexual, incat cauta mereu o femeie cu vaginul mai mic decat ``fala`` lor, care sa nu aiba pretentii prea mari si care sa le laude ``nimicul``. Ce ``lea`` sunt!
  •  
    • 742 mesaje
    24 Mai 2020, 22:42
    0 0
    Carmen..ești sigură ce afirmi?
  •  
    • 175 mesaje
    26 Aug 2020, 00:24
    0 0
    babygirl83 said:Mai fetelor,imi place la nebunie sa citesc subiectele de pe forum pt k in mai mica sau mai mare masura ma regasesc.Dar vad k o tema constanta e suferinta provocata de barbatii infideli.Si vad k sunt f dese relatiile in care totul pare perfect,el o iubeste,ea il iubeste si ZBANG!!!el o inseala...Si aud mereu zicale de "intelepciune populara" gen- "toti barbatii sunt la fel,toti inseala".Am chiar o prietena care crede asta- si saraca a fost inselata de multe ori...Peste tot aud numai asta-k oricat de minunata ai fi,tot e moarte sigura-nu scapi pana la urma-tot te inseala!Chiar asa e?Chiar toti inseala?Pai si atunci ce sens mai are sa iubesti un barbat dk tb sa traiesti cu frik k tot o sa te insele la un moment dat?Vazusem de curand un film in care era vorba de sindromul"vacii noi"-ceva de genul k masculii sunt programati genetic sa caute ceva nou mereu.Chiar asa sa fie?Eu sunt cu cineva de vreo 2 ani jumate,stiu k ma iubeste si sunt 100% sigura k nu m-ar parasi niciodata,eu un tip f serios si de casa si insemn totul pt el.Dar presupun k atunci cand iubim tuturora ni se pare k al nostru e cel mai cel..Asa k dk tot circula convingerea asta k toti inseala,ce ma poate face pe mine sa fiu sigura k nu o face si al meu?
    De fapt,ce voiam eu sa va intreb-voi chiar credeti k e o regula?Oare exista barbati care nu isi inseala toata viata sotia?Cazuri nefericite am tot vazut si auzit,e cineva care a avut parte de experiente fericite?Sa imi spuna si mie k eu tot nu cred k e dracul chiar asa de negru..

     Nuuuu, iubita mea, nu toti barbatii inseala. Cum se poate asa ceva??? Inseala DOAR ACEIA CU ``FALA`` MARE!!! 

  •  
    • 742 mesaje
    29 Aug 2020, 00:09
    0 0
    Atît femeia cît și bărbatul trebuie să aibă o motivație să înșele,
  •  
    • 84 mesaje
    31 Aug 2020, 20:15
    0 0
    Alin42 said:Atît femeia cît și bărbatul trebuie să aibă o motivație să înșele,

     

     

    O erectie poate fi o motivatie tare. Si groasa!

  •  
    • 742 mesaje
    1 Sep 2020, 09:28
    0 0
    Înseamnă că unii judecă cîteodată cu erecția,binenteles vorbim de bărbați.Dar femeile ???
  •  
    • 84 mesaje
    1 Sep 2020, 17:07
    0 0
    Alin42 said:Înseamnă că unii judecă cîteodată cu erecția,binenteles vorbim de bărbați.Dar femeile ???

     O erectie poate fi o motivatie tare. Si groasa!

    Vrei sa-ti si desenez?

  •  
    • 742 mesaje
    1 Sep 2020, 19:28
    0 0
    Lăudate gură....iar incepi ?
  •  
    • 13 mesaje
    14 Sep 2020, 08:17
    0 0
    simona_carmen said:Inseala doar barbatii cu p...nisul mic, deoarece ei sunt atat de frustrati sexual, incat cauta mereu o femeie cu vaginul mai mic decat ``fala`` lor, care sa nu aiba pretentii prea mari si care sa le laude ``nimicul``. Ce ``lea`` sunt!

     

    Nu e asa! O lipsa, un motiv și unul din doi cauta sa completeze relația vorba aia "o relație e fericita când toți trei zâmbesc!" tot asa înșală și femeile și bărbații nu e nimeni mai presus.
    Acest mesaj a fost editat de către misteryman: 14 Sep 2020, 08:22