Vacanta in Egipt

  •  
    • 11 mesaje
    3 Feb 2006, 13:36
    0 0
    dar Tunisia merita vizitata???
  •  
    • 725 mesaje
    3 Feb 2006, 13:49
    0 0
    Agreez ce au zis fetele inainte. Am fot in Egipt in Iunie intr-o croaziera din Cipru, ca e mult mai aproape decat din Ro. In Cairo mi-a placut muzeul de egiptologie si nimik mai mult, o mizerie si imputiciune greu de acceptat. Platoul de la Giza cu piramidele merita vazut. Am avut ghinionul sa fie si furtuna pe mare la intoarcere si am ajuns varza in Limasol. Eu nu as mai pune piciorul acolo in viata mea. Prefer orice indula greceasca decat Egiptul.
  •  
    • 1 mesaje
    6 Mai 2021, 15:37
    0 0
    Anul acesta am inteles ca Egiptul este destinatia momentului. In februarie am fost in Maldive,si am zis datorita colaborarii foarte bune avute cu doamna Mirela de la Dream Holidays,am luat si un sejur in Hurghada, la hotel Baron Palace 5* in luna aprilie.Pot sa va recomand cu caldura hotelul,are toate facilitatile posibile si imposibile.Fata de alte hoteluri unde sunt probleme cu igiena, aici totul este lux ,se dezinfecta periodic.Totusi la recomandarea agentiei am tinut o cura de probiotice,iar in resort am folosit numai apa plata imbuteliata pentru spalat pe dinti, spalat fructe. Fac si putina reclama la agentie pentru ca mi s-au parut  dedicati meseriei si foarte informati,pe doamna Mirela o gasiti la Apaca-militari langa Afi Cotroceni -0721129490. Va doresc vacante si experiente placute in calatoriile dvs.