Aerobic - Dristor/Titan

  •  
    • 165 mesaje
    3 Sep 2005, 19:25
    0 0
    Acum, ca am terminat cu examenele, ma apuc de slabit&infrumusetare Caut o sala rezonabila de aerobic ori in zona Dristor-Titan-Nicolae Grigorescu, ori undeva unde pot ajunge usor cu metroul...

    Stiti ceva de sala din Unirea Shopping Center? sau de sala de sport care s-a deschis langa BILLA de langa piata Salajan?...
    mercic
  •  
    • 144 mesaje
    3 Sep 2005, 21:19
    1 0
    Unde stai?
    Am primit un fluturas , faceau reclama la o sala langa mall, cu aerobis, fitness , sauna si preturi super mici.
    Daca te intereseaza iti spun nr de tel
  •  
    • 165 mesaje
    4 Sep 2005, 10:19
    0 0
    Stau langa statia de metrou Nicolae Grigorescu; imi poti da pls nr de telefon? Cu ce se ajunge la sala aia?
  •  
    • 144 mesaje
    4 Sep 2005, 14:54
    0 0
    Str. Calea Dudesti, nr 127, vizavi de parcarea Bucuresti Mall, Vitan (in incita grupului Scolar Timpuri Noi)
    Tel: 0722214598 (antrenor Petrica Bulmaga)

    exemple de abonamente:
    aerobic+fitness+sauna=450 000 lei/luna
    fitness+sauna- 400 000
    abonamentele sunt fara limita de sedinte.

    Nu am fost, deci nu pot sa iti spun cum e dotata sala. O sa ma duc de pe 1 octombrie ca pana atunci sunt foarte ocupata. Eu m-as duce mai mult pentru aerobic si sauna, asa ca nu ma prea intereseaza aparatele pntru fitness.

    Daca te duci sa imi zici si mie daca se merita sa merg acolo
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    4 Sep 2005, 16:06
    1 0
    mi se pare suspect de ieftin, dk se duce cineva sa ma informeze si p mine desi ar fi cam departe
  •  
    • 165 mesaje
    4 Sep 2005, 17:31
    0 0
    Off...si mie mi se pare cam ieftin...si e si intr-un liceu....

    A fost cineva la sala de aerobic de langa parcul Izvor? ca as putea sa ajung acolo usor, cu metroul...sau la Unirea... Trebuie neaparat sa-mi gasesc o sala cat mai draguta!
  •  
    • 144 mesaje
    5 Sep 2005, 12:09
    0 0
    Daca gasiti o sala acceptabila si la pret si conditii sa ne spuneti si noua .
  •  
    • 5 mesaje
    5 Sep 2005, 13:20
    0 0
    salut
  •  
    • 80 mesaje
    5 Sep 2005, 14:29
    0 0
    bijou7, desi e cam departe de tine poti merge la o sedinta de aerobic gratuita la sala din Sebastian (ajungi cu tramvaiul 32 sau autobuzul 385 de la Unirea)vei vedea conditiile si vei decide singura daca merita efortul drumului, desi e mai usor pentru tine sa-ti gasesti o sala relativ aproape
  •  
    • 165 mesaje
    5 Sep 2005, 16:10
    0 0
    ooo...cred ca pana la Sebastian imi trece si cheful de aerobic! Pana la urma incerc sa merg la acea sala noua care s-a deschis langa Billa, in spatele pietei salajan...asta dupa ce-mi trece raceala! Sau daca nu si nu...nu stiu!
  •  
    • 165 mesaje
    5 Sep 2005, 16:12
    0 0
    Ce ma enerveaza ca astia care isi deschid o sala noua nu-si fac reclama pe net! Sau macar sa se treaca undeva, intr-o lista, sa-i poata gasi omul!
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    5 Sep 2005, 23:14
    0 0
    www.sariaclub.ro
  •  
    • 3 mesaje
    6 Sep 2005, 12:00
    0 0
    Buna!
    Eu stau chiar la Izvor si m-am intrebat intotdeauna unde ar fi o sala mai aproape de mine. Pomeneai de una langa parcul Izvor: imi poti da mai multe detalii? Este doar de aerobic sau si de fitnes?
    Multumesc frumos!
  •  
    • 165 mesaje
    8 Sep 2005, 09:13
    0 0
    Este o sala atat de aerobic, cat si de fitness, au si site, dar nu stiu sigur care e. Sala se numeste Genesse, nu stiu cat e de curata, ce oameni vin pe acolo etc.; anyway, poti incerca.
  •  
    • 165 mesaje
    21 Sep 2005, 19:20
    0 0
    S-a dus cumva cineva pana la urma la sala aceea de sport de langa magazinul Billa din zona Titan(in spatele pietei Salajan)? Eu sunt tare curioasa, cel putin din exterior sala arata super, numai ca nu reusesc sa-mi fac tp sa trec pe acolo...
  •  
    • 1166 mesaje
    22 Sep 2005, 18:23
    0 0
    draga bijou , si eu stau tot pe langa metrou grigorescu... intr-o vreme ma tenta sala de la salon ariana, e vis-a-vis de metrou...dupa ce am vazut-o m-am lasat pagubasa: o incapere foarte mica, fara aerisire, in salon erau niste dubiosi care s-au luat de mine, nu am mai trecut pe acolo
    partea buna era ca ...era libera dar oricum nu aveau decat vreo 3 aparate. nu stiu de sala aceea de la billa, poate imi fac timp in week-end...
    eu o sa merg la piscina la miramar pe bd. chisinau, se ajunge usor de la grigorescu: autobuz 101 sau 102, unul din ele te lasa chiar in fata, nu stiu exact care, celalalt la 1-2 statii, dar nu e mult de mers. cand mergeam la aerobic luam ce venea, mai faceam miscare daca il nimeream pe celalalt
    pupici!
  •  
    • 165 mesaje
    24 Sep 2005, 17:17
    0 0
    da, intr-adevar, "sala" de la ariana e de toata jena NU m-as duce acolo sub nici o forma, mai ales ca sunt usor claustrofoba...Pls, daca ajungi cumva la sala aceea de langa Billa sa-mi spui si mie cum e & cam care sunt preturile! Miramar-ul ramane oricum, o optiune buna,dar e cam departe...
    Am auzit si de o salita de fitness undeva la ambrozie, pe scari, dar nu stiu daca au si aerobic...

    Uff...keep in touch
  •  
    • 1166 mesaje
    26 Sep 2005, 11:17
    0 0
    am trecut prin fata salii, nu am avut timp sa intru, banuiesc ca te referi la bgs gym , nu? e chiar in strada...alta nu am vazut... aia de la abrozie parca am vazut-o si eu...dar mi se pare cam suspecta, nu stiu de ce, in bloc,jaluzele trase tot timpul hmmm.... la ariana sunt scumpe si tratamentele anticelulita...am intrebat de curiozitate electrostimulare si masaj, impachetari etc...pret dublu comparativ cu oferta de la alte saloane...
    poate ajung azi pe acolo daca am timp.
    o saptamana placuta!
  •  
    • 14 mesaje
    12 Apr 2014, 16:38
    0 0
    bijou7 said:Acum, ca am terminat cu examenele, ma apuc de slabit&infrumusetare Caut o sala rezonabila de aerobic ori in zona Dristor-Titan-Nicolae Grigorescu, ori undeva unde pot ajunge usor cu metroul...

    Stiti ceva de sala din Unirea Shopping Center? sau de sala de sport care s-a deschis langa BILLA de langa piata Salajan?...
    mercic
     

     MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    BLD. BASARABIEI, NR. 124-126, SECTOR 2, BUCURESTI. 
    TEL. 0762153000
    www.facebook.com/matrixgymfitness.gym
    LISTA PRETURI SI PROGRAM MATRIX GYM FITNESS DIHAM
    ABONAMENTE FITNESS(fara limita orara): 
    ABONAMENT 1 SEDINTA = 35 LEI
    ABONAMENT 5 SEDINTE/ LUNA = 60 LEI
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 105 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 120 LEI

    PANA LA ORA 17: 00 : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 80 LEI
    ABONAMENT ZLINIC/ LUNA = 95 LEI

    REDUCERI ELEVI/ STUDENTI LA ZI/ PENSIONARI(fara limita orara) : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 95 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 110 LEI

    PANA LA ORA 17: 00 : 
    ABONAMENT 12 SEDINTE/ LUNA = 65 LEI
    ABONAMENT ZILNIC/ LUNA = 80 LEI

    PROGRAM : 
    LUNI-VINERI = 07: 00 – 23: 00
    SAMBATA = 08: 00 – 20: 00
    DUMINICA = 08: 00 – 18: 00