Farmece- dezlegare

  •  
    • 827 mesaje
    26 Sep 2002, 22:56
    0 2
    Ce vorbesti straine? :lo:, , , ei, uita ca ma inchina cucu la ora asta; asteptand cu nerabdare 'comentariile' tale. Si uita-te si pe privat, pasaroiule; stii care e treaba cu tine? Esti un adevarat virus; imuno-deficitar; hiiihiiihiiii cine se molipseste de tine MOAREEEEE! :lol;, , ,
  •  
    • 827 mesaje
    26 Sep 2002, 22:59
    0 1
    Acum ma grabesc in sfarsit sa ma car; sunt obosita moarta; maine iti trimit un 'privat' sa-ti confirm plecarea pachetului.
    Am onoarea sa te/va salut! Sunt chioara de somn! Pisicuta mea, saraca cred ca sta pe geam si miorlaie in van dupa dilia de stapana-sa.
  •  
    • 1443 mesaje
    26 Sep 2002, 22:59
    0 1
    poti sa-mi spui cum voiesti, dar sa nu ma palmuiesti, ca iar am falca umflata de la dentist

    ei, asa o fi...moare, dar inviaza

    ma duc pe privat ma duc la social. ma duc la casa de nebuni, ca nu mai fac fata sa citesc pe unde ma trimiti cu antihristul lu peshte prajit. nu mai sunt casnica, sunt intelectuala. adios bucatarie, bine ai revenit in viata mea librarie.

    da' barbatu-meu ce maninca diseara, soro?lol
  •  
    • 827 mesaje
    26 Sep 2002, 23:03
    1 0
    Cum ce maninca? Ardei umpluti, nu?
  •  
    • 1443 mesaje
    26 Sep 2002, 23:19
    1 0
    ardeii au fost ieri, aici se gateste in fiecare zi, aracan de soarta mea! lol
  •  
    • 1443 mesaje
    26 Sep 2002, 23:20
    1 0
    okay, eu ma duc la social sa vad mesajele si dupa aia ma duc pe siteul ala sa citesc si sa raspund.

    noapte buna suparici, ia aminte la pisica aia ca e blinda si nu zgirie chiar asa de rau, ar putea ea sa-ti vinda un pont cum reuseste, da?

    ti-am trimis privat!!
  •  
    • 6 mesaje
    29 Ian 2006, 22:36
    1 1
    spune-mi si mie te rog o biserica din bucuresti unde pot sa merg pt o dezlegare,nu prea ma pricep la chestii ca astea,dar am ajuns intr-o situatie din care nu stiu cum sa mai ies.Daca stii vreun loc anume,cu un preot bun,sau macar ce trebuie sa fac la o asemenea biserica.Sunt disperata.
  •  
    • 6 mesaje
    29 Ian 2006, 22:37
    0 1
    si pe mine ma intereseaza.de ce pe privat?Ajuta-ne pe toate
  •  
    • 6 mesaje
    29 Ian 2006, 22:40
    0 1
    eu vreau.am nevoie de ceva sa dezleg un farmec de dragoste.jur ca este adevarat.nu mai stiu ce sa fac.nu este pt mine facut ci pt iubitul meu.si este sigur.eu care nu credeam in asa ceva acum am innebunit.nu mai stim ce sa facem amindoi,ne iubim mult si nu vreau sa ne pierdem unul pe celalat,te rog ajuta-ma,indruma-ma ce sa fac.
  •  
    • 481 mesaje
    30 Ian 2006, 21:42
    0 1
    Haideti, fetelor, raspundeti crmonei k are nevoie de voi, sau raspanditi vestea pana aude cea care poate sa o ajute.

    Tiana a pus o intrebare pe forumul asta, cum e cu pacatele parintilor care cad asupra urmasilor, si am si eu un raspuns la ea.
    E un proces foarte natural si logic. LEgea cauzei si a efectului care sta la baza universului zice, printre altele, ca fapta rea se intoarce ca un bumerang inapoi la tine. Cum sangele parintilor si al stramosilor se gaseste in mare parte in urmasi,si pacatele cat si faptele bune raman imprimate in sangele nostru, cand se intoarce "bumerangul" el nimereste uneori(nu stiu cat de des si in ce circumstante) "tintele" secundare si nu cea principala.
    Poate unora li se va parea ciudat sau mai rau ce am scris, dar eu cred ca lucrarea Domnului este foarte complexa. Dupa parerea mea, stiinta si religia s-ar completa reciproc perfect daca ar fi intelegere si bun simtz intre toti reprezentantii lor.
    Nebanuite si ascunse sunt caile Domnului, dar nu toate, si daca uneori aflam explicatia unor procese din viata universului, nu vad de ce sa le respingem fara drept de apel.Cu cat aflam mai mult din adevarurile vietii,cu atat putem duce o viata mai buna.
  •  
    • 6 mesaje
    5 Feb 2006, 23:15
    1 0
    vad ca nu ma ajuta nimeni.ajutati-ma,spuneti unde sa ma duc
  •  
    • 32 mesaje
    8 Feb 2006, 17:21
    0 1
    Viziteaza :
    www.biodetectie.ro
    si ia legatura cu dl. Simion.
    Te poate ajuta!
  •  
    • 1 mesaje
    30 Sep 2008, 16:15
    0 1
    Din pacate si nefericire...asa ceva exista,am trait o si inca traiesc pe pielea mea.Dar ,de cand citesc rugaciuni ,sincer s a schimbat in bine, situatia si comportamentul sotului...PROBLEMA ESTE URMATOAREA..Cand acea persoana iti face in fiecare zi,iar eu tot in fiecare zi citesc aceste rugaciuni,ca o aparare...Intreb? pana cand acest razboi invizibil?Am ajuns sa adaug la rugaciunile mele si ...sa se intoarca impotriva ei.Daca prin rugaciune sunt aparata de aceste farmece, pt.ca observ schimbarea in bine asituatiei...atunci la persoana care se ocupa cu asa ceva ii merge rau,adik are ea parte de efectele farmecelor?!mc
  •  
    • 1202 mesaje
    30 Sep 2008, 17:40
    1 0
    ,,Doua lucruri sunt infinite: Universul si prostia omeneasca. Dar despre Univers nu sunt sigur ,,
  •  
    • 1 mesaje
    18 Dec 2010, 14:17
    1 0

    buna ziua sunt din neamt,eu chiar cred in farmece,pt ca am avut,dar acum multumesc  doamnei elena,am scapat,este bine sa nu iti pierzi credinta,sa fii aproape de dumnezeu ,am fost la dezlegat la preoti,pana ca am ajuns la un preot batran si  mi-a zis ca preotii nu pot dezlega farmece doar sa iti citeasca pt dezlegare de vraji,in fine am mers la doamna elena ,si am inceput dezlegarea,a durat 5 nopti grele dar acum sunt bine,daca aveti nelamuriri sunati-o la nr 0754225534.o zi buna

  •  
    • 574 mesaje
    3 Ian 2011, 22:30
    0 1

    cristina43 said:

    buna ziua sunt din neamt,eu chiar cred in farmece....

     

    in ce crezi in aia iti este dat,in putreziciunea ta mincinoasa mesajul tau este sa atraga alti oameni in pacat,sa-ti fie rusine pentru mizeria ta de text,o cucoana acasa nu te vindeca de nimic ci te umple de prostie.

     

    Pe presul bisericii sa dormi !


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 4 Ian 2011, 01:04
  •  
    • 7051 mesaje
    4 Ian 2011, 20:25
    1 0
  •  
    • 574 mesaje
    4 Ian 2011, 22:39
    0 1
    nu rade ca sunt oameni in tara care au dat zeci de mii de euro pentru dezlegariu cununii,ghicit viitor si in final au obsrvat ca...au luat teapa.
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mai 2011, 08:30
    1 0

    cum se poate scapa de blesteme?

  •  
    • 4346 mesaje
    18 Mai 2011, 22:09
    0 1
    rugandu te si postind....+ spovada,impartasanie, participarea la Sf Liturghie