Cea mai buna agentie de fotomodele

  •  
    • 25 mesaje
    12 Iun 2007, 15:57
    0 0
    Tu vrei sa faci modelling de placere sau pt.bani? Daca pt.bani..las-o balta pt.ca majoritatea revistelor din Romania nu platesc sau platesc foarte prost.
  •  
    • 25 mesaje
    12 Iun 2007, 16:01
    0 0
    asa fac cei de la Space...mai exact Michel Adam...
  •  
    • 25 mesaje
    12 Iun 2007, 16:24
    0 0
    exista dar crede-ma ca nu-si bat capul cu Romania.Am cunoscut in afara o gramada de modele romance frumoase.Unele din ele sunt stabilite acolo,altele vin in tzara numai pt examene,etc. E prea mare batjocura in Ro.Si aici depinde f mult si de agentia pt.care lucrezi.Sunt agentii care pur si simplu nu se ocupa de fete,le tin pe tusha.Asa mi-au facut mie cei de la Elite Model Look,m-au tinut un an degeaba...de abia am reusit atunci sa reziliez contractul.Apoi MRA promite...dar nu face!Iar cand face...ia si jumatate din bani.EtOILES ...iarasi este o ag.cu care nu faci bani insa te trimit in strainatate.Dar acolo risti sa te lovesti de agentii la fel ca aici.Adica sa te intorci cu mana goala desi ai lucrat f mult si bine.
  •  
    • 7 mesaje
    12 Iul 2007, 11:38
    0 0
    wdwqdeq
  •  
    • 3 mesaje
    21 Iun 2017, 23:15
    0 0
    model_wannabe said:am gasit p net agentie shine ... si PARE profesionista, cred k e filiala din romania k eu am auzit d marea agentie shine prin italia sau frantza...in fine, agentie ft buna, recunoscuta....si mai era una
    ah da...smile models...unde am vazut super muuulte tipe cunoscute...ma gandesc k e promovarea buna...roxana (mama natura, cea ft dotata ), tipa creatza ( din video cassa loc, nijte tipe din emisiuni gen "surpize surprize" sau " c vor fetele"

    c ziceti?

     

  •  
    • 3 mesaje
    21 Iun 2017, 23:18
    0 0
    @Florentza, ai mare drepare, însă contează f mult și potențialul modelului. Degeaba mă cred eu frumoasa dacă nu sunt ceea ce trebuie.
    Am cunoscut o agenție foarte buna CBS Models, iI recomand