Cea mai buna agentie de fotomodele

  •  
    • 2 mesaje
    21 Sep 2005, 19:10
    0 0
    cu siguranta "cateva" dintre cele care psoteaza pe acest forum nu sunt nici fete ba mai mult ........... am impresia ca sunt niste oameni de-ai lui eva.ro care au niste probleme mai degraba tehnice decat de stil........ eu cred ca problema este f simpla: DE CE SA MERGI CU DACIA CAND TE POTI URCA INTR-UN MERCEDES ???? si asta fara sa faci compromisuri?? eu inca nu am auzit de astfel de probleme in ceea ce priveste agentia MRA; multumesc ptr ca mi-ati raspuns la comentariile mele; astept in continuare; alina
  •  
    • 411 mesaje
    21 Sep 2005, 22:54
    0 0
    Nu am inteles prea bine comparatia cu dacia si mercedes?Chiar e Mra atat de buna?Mie mi se pare k nu sunt promovate fetele de la Mra.Ma asteptam la mai mult profesionalism de la ei, avand in vedere k sunt 1a agentie din tara si cea mai buna.
    Astept detalii ALina.
  •  
    • 208 mesaje
    22 Sep 2005, 10:20
    0 0
    hmm...alina iti mai pun inka o data intrebare: esti pe site-ul ag MRA???sunt vreo 4 aline acolo..care esti dinter ele..astept raspuns
    pupici silvia
  •  
    • 147 mesaje
    22 Sep 2005, 22:07
    0 0
    Silvia, stai draga mea linistita, ca daca era pe site-ul de la MRA iti raspundea, nu crezi? Asa ca pararile sunt impartite, depinde in primul rand si de calitatile pe care le ai dar si de agentie, adica daca ei gasesc de cuvinta ca imaginea ta este vandabila. Este vorba despre o cerinta a pietei, atat si nimic mai mult. Pana data viitoare v-am pupat si aveti grija de voi!
  •  
    • 208 mesaje
    23 Sep 2005, 16:40
    0 0
    miruna stiu eu d ce insist asupra acestui lucru.. as vrea sa fac un comentariu insa treb sa fiu si sg d un lucru k sa`l pot pune in alicare..
  •  
    • 10 mesaje
    24 Sep 2005, 19:49
    0 0
    genys models galati! cea mai tare agentie de manechine si fotomodele! belive me! THE NEW GENERATION MODELS
  •  
    • 208 mesaje
    25 Sep 2005, 12:42
    0 0
    da?? crezi u asa?? poate cea mai buna din galati,k din tara nu`i..
  •  
    • 411 mesaje
    27 Sep 2005, 22:31
    0 0
    Daca iti pui piercing trebuie sa anunti agentia sau sa ai acordul lor?
  •  
    • 81 mesaje
    3 Nov 2005, 13:12
    0 0
    Amaria, ti-am trimis un mail pe adresa de yahoo. Astept raspunsul tau! Iti multumesc.
  •  
    • 742 mesaje
    24 Apr 2007, 22:44
    0 0
    Redeschid topiku` deoarece acum eu sunt in cautari de agentii serioasa insa pentru fotomodele, nu pentru manechine caci sunt prea scunda. Va rog sa`mi spuneti si mie din experientele voastre, cu ce agentii lucrati sau ati lucrat. M-ar interesa pentru reclame, reviste .. k stiu k nu am sanse la altceva
  •  
    • 257 mesaje
    25 Apr 2007, 12:56
    0 0
    Nu stiu dak ai observat dar la noi multe manechine de podium nu sunt asa cum sunt in afara..sunt mai mult "comercial"..alea cu adevarat valoroase lucreaza mai mult pe afara
    la noi sunt aceleasi si aceleasi fetze pe care le vezi prin reviste ..si pe podium..si editorialele de moda in general tre sa fie tot cu fete peste 1.70
    un exemplu de fotomodel sub 1.70 e cristiana grasu..m`am saturat numai fatza ei peste dar peste tot
    oare nu exista si alte fotomodele pe lumea asta ?
  •  
    • 742 mesaje
    25 Apr 2007, 16:27
    0 0
    Stiu...dar culmea e ca peste tot zic k le trebuie fetze noi, tinere...insa tot vedetele apar in toate revistele.. Oricum si Cristina Grasu s-a afirmat in strainatate, nu aici.
  •  
    • 742 mesaje
    29 Apr 2007, 09:55
    0 0
    Ce stiti de Gio models ?
  •  
    • 208 mesaje
    10 Mai 2007, 13:57
    0 0
    hmm...e o ag noua...e din italia si are filiala in buc...s ocupa d e un italian...lucreaza mai mult extern...sa zicem k promite p viitor..pupici
  •  
    • 742 mesaje
    15 Mai 2007, 17:03
    0 0
    Mersik ... Sa imi mai spuneti si mie va rog agentii serioase din Bucuresti.. Cu ce agentii ati lucrat.. cum platesc, dak se okupa de fete, m-ar interesa in special pentru fotomodele..
  •  
    • 208 mesaje
    22 Mai 2007, 19:48
    0 0
    scumpa ce inaltime ai?? da si eu m`am saturat d fatza lu cristina grasu..sunt vreo 5 campanii publicitare in prezent cu ea..dk nu mai multe..
  •  
    • 742 mesaje
    24 Mai 2007, 21:00
    0 0
    Pai .. nu prea mare.. Am 162 stiu ca sunt mica insa ce sa fac? Incerc si eu. Smile models si altele m-au primit in baza lor de date. Am primit si 2 mesaje pentru castinguri insa nu am putut merge k sunt din vl, eram in perioada tezelor insa in vacanta acum vreau sa ma okup de asta, macar sa incerc.
  •  
    • 208 mesaje
    25 Mai 2007, 01:52
    0 0
    ubita trimite niste poze la adresa mea sweet_iubitzika@yahoo.com sau baga id d mess si sa`mi trim niste poze..si ma gand eu la niste ag pt tine in functie d cum arati :*
  •  
    • 1 mesaje
    28 Mai 2007, 10:07
    0 0
    salut sweet_iubitzika..m-ai putea ajuta si pe mine pls? macar cu o parere...daca as avea sansa la cariera in modelling...si daca da...sa ma ajuti cu un sfat despre agentii...
  •  
    • 25 mesaje
    12 Iun 2007, 15:55
    0 0
    Space?no way! acolo e prostitutie la greu...