ce parere aveti de femeia scorpion

  •  
    • 10 mesaje
    1 Aug 2005, 21:44
    0 0
    Daca nu credeti ,stiu eu femeie scorpion care nu a avut niciodata inclinatii catre aceasta parte (sex} chiar daca barbatii din viata ei sustineau ca este"buna"
  •  
    • 281 mesaje
    2 Aug 2005, 10:27
    1 1
    Sunt scorpion si ma pot exprima doar in ceea ce ma priveste. La capitolul sex pot fi total fara apetit, cu apetit moderat, sau de-a dreptul nesatula in functie de atitudinea partenerului fatza de mine si de tonusul si starea de spirit. Sper ca te-a lamurit cat de cat raspunsul meu
  •  
    • 4359 mesaje
    2 Aug 2005, 11:04
    0 1
    Cum a zis onutzza33 cred ca sunt de fapt toate femeile, sau, mai mult, toti oamenii. Ar fi absurd sa pretinzi ca ai un apetit sexual de zile mari in orice conditii,cu oricine. Cred ca pana si in cazul nimfomanelor este valabila afirmatia ca dorinta sexuala este direct proportionala cu atractia fata de partener.
  •  
    • 122 mesaje
    2 Aug 2005, 12:08
    1 0
    Si eu sunt scorpion...
    Ce pot sa spun este ca pot avea un apetit super, in functie de comportamentul partenerului fata de mine...dar ma simt aiurea daca cineva vrea din prima seara sa ma culc cu el. Imi trebuie putin timp sa ma acomodez cu persoana.
    In general, femeile scorpion stiu ce vor din prima clipa cand pun ochii pe un tip.In functie de asta se modifica si comportamentul lor.
  •  
    • 3354 mesaje
    2 Aug 2005, 13:59
    1 0
    sper ca nu ati deschis topicul ca sa vorbiti doar de sex.

    femeile scorpion - printre care sunt si eu - sunt femei foarte puternice psihic si cu foarte multa tenacitate. daca isi pun ceva in cap, apoi fac.

    ca trasaturi negative, scorpiutza este cam razbunatoare... iarta dar nu uita, asa ca nu este bine sa va puneti cu ea.

    in dragoste, atunci cand iubeste este foarte pasionala si dracoasa...

    dar este o persoana dintr-o bucata, care spune exact ce gandeste...

    mai vreti????
  •  
    • 2831 mesaje
    2 Aug 2005, 14:03
    0 0
    Tot scorpion si eu. Subscriu la descrierea sumara facuta de Cori. Ar fi multe de spus dar de ce sa deconspiram un secret bine pastrat?
  •  
    • 1478 mesaje
    2 Aug 2005, 14:07
    0 1
    hm...am cunoscut o fata scorpion...cum rar intalnesti.
    un om deosebit din toate punctele de vedere.Dumnezeu a iubit-o prea mult si a luat-o la el..

    restul femeilor intalnite de mine sunt rele...razbunatoare(vreo 3 obsedate de sex ca sa nu spun altfel..)...ma rog le suport dar nu imi plac.
    sunt femei puternice ,se sacrifica pt familie,au un suflet mare insa..se induioaseaza cand cineva este bolnav sau necajit.

    oricum ar fi...din cauza unei fete scorpion...un inger as putea spune, am sa le respect intotdeauna indiferent de ce cred eu.
  •  
    • 2831 mesaje
    2 Aug 2005, 14:27
    0 0
    Hmm... prietena mea cea mai buna e Capricorn - daca o intrebi pe ea ma va descrie asa cum a facut-o no_ua. Daca dimpotriva, o intrebi pe cea care a incercat un "tresspassing" iti va spune ca sunt diavolul in persoana.

    Nu cred ca exista persoana esential buna sau rea. Pendulam intre extreme sau ne stabilim in zona gri in functie de circumstante.

    Va pupa scorpia!
  •  
    • 3354 mesaje
    2 Aug 2005, 14:28
    0 0
    mersi angelheart. asa este, de ce sa deconspiram???

    va iubesc scorpiutzelor!!!

    imi pare rau de prietena ta. no_ua, probabil ca ati tinut mult una la alta.

    va doresc numai bine. cori.
  •  
    • 1478 mesaje
    2 Aug 2005, 14:32
    0 0
    am admirat-o cory..si au trecut ani buni de atunci dar va ramane vesnic in sufletul meu.
    cel mai greu a fost pt familie caci era sing copil...
    am convingerea ca acolo unde este ...ii este bine si e fericita..caci a suferit mult aici..
  •  
    • 3354 mesaje
    2 Aug 2005, 14:45
    0 0
    eu cred ca ii este mai bine acolo. eu am o teorie personala ca acolo sus e mai bine decat aici...
    si probabil ca o visezi din cand in cand...
    sau poate chiar o simti...
  •  
    • 1478 mesaje
    2 Aug 2005, 16:08
    0 0
    acum nu.,..au trecut multi ani...dar mult timp imi aparea in vis...
    stiu ce vrei sa spui si ai dreptate.si eu gandesc ca si tine cory.
  •  
    • 1450 mesaje
    2 Aug 2005, 17:13
    1 0
    scorpioanca,o prietena veche si fidela de peste 20 de ani,o femeie delicata si frumoasa,puternica si slaba in acelasi timp,dar intotdeauna de incredere,o sora careia ii multzumesc ptr.gesturile ei ,facute pentru mine fara sa castige altceva inafara de afectiunea si recunostintza mea,draga mea E!
  •  
    • 36 mesaje
    2 Aug 2005, 20:23
    1 0
    Nu e usoara viata de scorpioanca!
    Imi e greu sa ma descriu, ca tare ma vad interesanta, ha ha, da' nu prea sint de acord cu 'spune ce gindeste', poate intr-adevar, sint transanta, adica ori e alba ori e neagra, dar am grija si de ceilalti, imi expun parerile si opiniile cu diplomatie.
  •  
    • 285 mesaje
    3 Aug 2005, 02:02
    0 0
    .
  •  
    • 1097 mesaje
    3 Aug 2005, 11:10
    2 0
    Mie una imi e foarte greu sa vorbesc despre anumite lucruri chiar si cu cei dragi oricat de apropiati ar fi. In special nu pot sa vb despre lucruri care ma fac sa sufar. Sunt ingrozita de gandul ca viata mea ar putea trezi mila cuiva ptr mine.
  •  
    • 318 mesaje
    7 Aug 2005, 17:43
    1 0
    Au si parti bune dar si parti rele, ca la orice om.

    Cele bune? Sunt devotate familiei si copiilor (dar uneori ii rasfata prea mult si in acel moment le aplica pedepse fizice....dupa care ii pupa si-i rasfata din nou)
    - sunt ambitioase
    - sunt un real sprijin dar asta numai daca te place

    Daca te incadrezi in grupul persoanelor pe care nu le suporta atunci vei fi barfit, invidiat sau poate ca nici una din astea ci pur si simplu vei avea ocazia sa-i vezi privirile taioase.

    Oricum, e un om cu toane si pt a-i intra in gratii trebuie sa fii sincer si loial 100% altfel...nu mai zic
  •  
    • 4 mesaje
    21 Aug 2017, 11:53
    0 0
    Si eu sunt scorpion si pot spune ca femeile din zodia scorpion sunt cam secretoase si nu se deschid in fata oricui. mie imi place zodiacool.ro pentru ca de aci imi citesc horoscopul