barbatul rac si femeia gemeni

•  
    • 41 mesaje
    1 Aug 2005, 10:51
    0 0
    ce parere aveti despre o astfel de raltie in care el este rac iar ea este gemeni?ce sanse sunt ca ei sa sa inteleaga si sa ramana impreuna?
  •  
    • 2162 mesaje
    1 Aug 2005, 10:55
    0 0
    angeleyes, te salut.
    Daca aceasta combinatie este cea dintre tine si fostul prieten, eu zic sa nu-ti mai bati capul. Sincer, iti spun, nu chestia nu tine de zodie, ci de caractarul omului. In cazul omului tau, un caracter care lasa de dorit.

LASA-L, UITA-L, SI NU TE MAI GANDI LA EL!

ok?
    Numai bine!
  •  
    • 41 mesaje
    1 Aug 2005, 10:58
    0 0
    auzi tu mai scuteste-ma cu replici de genul asta.nu e problema ta cine si ce zodie este.eu intrebam cu totul si cu totul altceva.
  •  
    • 41 mesaje
    1 Aug 2005, 10:59
    0 0
    auzi tu mai scuteste-ma cu replici de genul asta.nu e problema ta cine si ce zodie este.eu intrebam cu totul si cu totul altceva.
  •  
    • 1478 mesaje
    1 Aug 2005, 12:26
    0 0
    sunt prea caposi si orgoliosi ca sa se inteleaga.e nevoie de multa rabdare si maturitate.un timp totul este ok..dar relatia are nevoie de multe resurse ca sa dureze
  •  
    • 225 mesaje
    1 Aug 2005, 12:28
    0 0
    buna! Teoretic astrele zic ca nu merge, dar din proprie experienta se pare ca merge mai mult decat bine: tatal meu e rac si mama e gemeni si sunt super fericiti impreuna, se iubesc si chestii, uneori sunt chiar exagerati si ma enerveaza la culme. Si asta de vreo 20 si ceva de ani. Se pare ca uneori exista si elemente mai presus de zodii.
  •  
    • 2035 mesaje
    1 Aug 2005, 13:31
    0 0
    La noi e invers (eu rac, el gemeni) si, desi n-am crezut vreodata, sunt foarte fericita cu el!
  •  
    • 2162 mesaje
    1 Aug 2005, 13:40
    0 0
    pt Angeleyes:
    Citez:
    "auzi tu mai scuteste-ma cu replici de genul asta.nu e problema ta cine si ce zodie este.eu intrebam cu totul si cu totul altceva."

ASA VORBESTI TU CU O PERSOANA CARE A INCERCAT SA TE INCURAJE SI SA-TI SPUNA O VORBA BUNA?

Crede-ma, nu ma asteptam la un asemenea comportament al tau fata de mine...
    Dar deh....nu intotdeauna pui suflet pt cine trebuie. In cazul asta, recunosc ca m-am pacalit.
    (sunt monica, am vorbit intr-o vineri pe mess, daca-ti mai amintesti), si nu-mi amintesc sa-ti fi vorbit pe tonul pe care imi vorbesti tu acum...