CE FACEM CU MIROSUL DE PICIOARE?

  •  
    • 41 mesaje
    17 Mar 2008, 17:49
    0 0
    Incearca sa-i dai in interior cu putin ulei volatil de menta care este si dezinfectant totodata. Folosesti un betisor de urechi.
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mar 2010, 12:56
    4 0
    eu sunt un barbat si...sincer imi place mirosul picioarelor...de dama ...numai de dama....
  •  
    • 107 mesaje
    17 Mar 2010, 15:26
    0 0
    eu am folosit spray-ul de picioare de la Avon, foarte bun, e singurul produs Avon testat de mine si care si-a facut treaba;

    si am probleme cu mirosul picioarelor din adolescenta, adica multi ani in urma
  •  
    • 6 mesaje
    4 Apr 2014, 15:50
    0 0
    Incercati pudra pentru pantofi de la Odaban si o sa vedeti ca e buna. O cutie va tine si 2 ani de zile sau pentru 4-5 perechi de papuci, acuma depinde cate perechi are fiecare. Banuiesc ca doamnele mai multe cititi mai multe pe www.odaban.ro si o sa vedeti ca e foarte eficienta
  •  
    • 567 mesaje
    5 Apr 2014, 22:48
    0 0
    am mai auzit de pudra de talc bagata in sosete si dormit cu ele! poti baga in sosete chiar cand porti adidasi!
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Apr 2014, 06:58
    1 0
    Bai cu apa cald in care s-a dizolvat 1-2 linguri de bicarbonat de sodiu. 
    Ciorapii trebuie musai spalati dupa fiecare folosire, iar incaltaminte trebuie si ea spalata.
    bacteria care produce mirosul este pe piciorul vostru, dar este si in soseta si chiar in pielea  sau materialul din interiorul incaltamintii, altfel evitati re-infectarea cu bacteria respectiva.
    Spalati incaltamintea cu apa si clor daca nu este de culoare inchisa, sau cu apa si detergent. Clatiti cu apa multa in care ati dizolvat 1 lingura de bicarbonat de sodiu sau otet alimentar.