Sotziile marinarilor

  •  
    • 1450 mesaje
    8 Iun 2005, 10:44
    0 2
    mey,matusica,la fata asta nu e problema cu cine si-o pune el pe afara.
    Plimbaretzul ala bortzos vrea sa-i traga un sut direct in strada si s-o lase fara malai,la fel ca pe aia saraca din Bucuresti,descrisa de marty.
    Probabil ala si-a gasit deja floricica de schimb.Tre s-o incurajam cu un sfat legislativ ,mey,ca ala sigur a lasat-o si fara bani de tampoane si acu o trimite la lucru,cica.Vorba lui catalina,mey,n-o facut nimeni dreptul pe aici? ca io mi-s paralela.Ce sa astepte fata,sa iasa soarele ,cand ala o tracaseaza cu evacuarea,mey?
    Mama,ce le-as trage io la astia un genunchi direct in co...iele alea umflate!cred ca de la hormoni li se trage,mey!
    carmelita,nici o opinie ,mey???????????
  •  
    • 1 mesaje
    10 Feb 2018, 02:47
    0 0
    Buna fetelor si doamnelor,am citit carteva mesaje de ale voastre,din proprie experienta sau al altora,dar vreau sa m.a ajutati cu un sfat.Vorbesc cu un marinar,suntem tineri eu18el 21,ne placem,vb pe un site de socializare,stam in tari diferite,dar ne cunoastem inca dinainte ca eu sa plec din tara,baiatul mi.se par ok si cred ca si el m.aplace,el ar vrea sa merg sa stau la el,dar veau sa stiu ,asa in mare,cum e sa traiesti cu un marinar,care sunt avantajele si dzavantajele,cat as zuferii daca m.as casatorii cu un mariar,cat isi iubeste familia un marinar si factorii care il determina sa fie violent....
  •  
    • 3765 mesaje
    10 Feb 2018, 13:03
    1 2
    Anaid_airam said:Buna fetelor si doamnelor,am citit carteva mesaje de ale voastre,din proprie experienta sau al altora,dar vreau sa m.a ajutati cu un sfat.Vorbesc cu un marinar,suntem tineri eu18el 21,ne placem,vb pe un site de socializare,stam in tari diferite,dar ne cunoastem inca dinainte ca eu sa plec din tara,baiatul mi.se par ok si cred ca si el m.aplace,el ar vrea sa merg sa stau la el,dar veau sa stiu ,asa in mare,cum e sa traiesti cu un marinar,care sunt avantajele si dzavantajele,cat as zuferii daca m.as casatorii cu un mariar,cat isi iubeste familia un marinar si factorii care il determina sa fie violent....

     

    Pai cam sase luni pe an faci sex de zgudui blocul iar  celelate sase luni stai pe faleza cu ochii dupa el. Noroc de prieteni care-ti mai dolomolesc setea de sex.

  •  
    • 366 mesaje
    12 Feb 2018, 13:06
    1 2
    Poate ca ar fi bine sa meditate la toate cele povestite aici , inainte de maritis si nu dupa.
    Este clar ca viata de marinar are particularitatile ei , si cu mici exceptii , practicantii acestei meserii nu si vor schimba deprinderile dobandite pe marile si oceanele lumii , si prin porturile cutreierate.
    Trebuie doar sa decideci de va doriti de la viata , si pana ubde sunteti dispuse sa mergeti cu compromisul!
    Universul feminine insa este plin de mister , atunci cand acestea isi aleg omul alaturi de care ar dori sa si petreaca toata viata!

  •  
    • 2115 mesaje
    12 Feb 2018, 14:39
    0 0
    Rai mai sunteti, ce, marinarilor nu le trebuie o familie, o nevasta sa le creasca puradeii pana se plimba ei prin lume?
    Diana-maria, daca citeai tot topicul nu mai aveai intrebari.
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 12 Feb 2018, 14:39
  •  
    • 366 mesaje
    12 Feb 2018, 15:38
    0 1
    white_storm2 said:Rai mai sunteti, ce, marinarilor nu le trebuie o familie, o nevasta sa le creasca puradeii pana se plimba ei prin lume?
    Diana-maria, daca citeai tot topicul nu mai aveai intrebari.

     Intrebarea  e , a  cui  sunt  puradeii!

      Pana  la  urma  , as  f ....  ceva  strain , poa  sa  fie  si  de  marinar!

  •  
    • 2115 mesaje
    12 Feb 2018, 16:17
    1 1
    Ei vezi, acilea se alege. Care e om de casa si care ar f--e tot ce... zboara!
  •  
    • 3765 mesaje
    12 Feb 2018, 19:17
    0 1
    white_storm2 said:Rai mai sunteti, ce, marinarilor nu le trebuie o familie, o nevasta


    D-aia exista prieteni, sa o ajute sa treaca peste perioada fara sex. Restul e asa cum spui tu
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Feb 2018, 00:43
    0 1
    Da, pai cum altfel! De parca sexul rezolva tot!
  •  
    • 366 mesaje
    13 Feb 2018, 07:54
    1 1
    white_storm2 said:Ei vezi, acilea se alege. Care e om de casa si care ar f--e tot ce... zboara!

     E  bune  si  alea  de  merge  pe  jos  bre!!