Pastile de slăbit...

  •  
    • 1 mesaje
    25 Iul 2015, 15:23
    1 2
    Bună ziua...Am o problema pe care îmi doresc de mulți ani sa scap...greutatea.Am încercat multe diete și nu am putut sa le fac fata. De curând am auzit de slimvia, anastasia valter shape și canadian tea.A folosit cineva aceste produse ? As vrea sa îmi comand unul dintre ele dar nu știu care, nu vreau sa aibă efecte adverse și îmi este puțin frica.Va rog mult sa mă ajutați .Mulțumesc
  •  
    • 4346 mesaje
    26 Iul 2015, 18:06
    2 1
    mai bine lasa dietele si pastilele de slabit si apuca te de sport si de o alimentatie sanatoasa!
  •  
    • 6 mesaje
    10 Aug 2015, 17:16
    0 0
    Asa e cum zice anda22-7 , lasa pastilele de slabit , totul e marketing!
    Inceraca sa mergi la sala asa usor ,usor, alimentatie sanatoasa,asta e !
  •  
    • 15 mesaje
    6 Sep 2015, 16:11
    0 0
    Eu am reusit in doua saptamani sa slabesc 1.5 kg cu acest produs: http://bit.ly/1O4RqcV Initial am vrut sa il trimit inapoi si sa imi dea banii inapoi dar s-a dovedit foarte bun, ceea ce m-a uimit pentru ca eu nu cred ca unele reclame si produse.. Poate mai ajuta si pe altcineva.
  •  
    • 10 mesaje
    12 Sep 2015, 10:26
    0 0
    Stim toti ca pastilele si dietele dezechilibrate fac rau, dar cel mai important fapt negativ este ca nu le putem lua sau face pe viata si chiar daca dupa lungi suferinte si frustrare am reusit sa ne apropiem de obiettiv, in momentul in care ne intoarcem la o dieta normala, kilogramele date jos se repun cu domanda.
  •  
    • 10 mesaje
    5 Nov 2015, 01:25
    0 2
    Eu am slabit cu sveltax, deci nu sunt 100% impotriva suplimentelor de slabit.. Daca le combini cu sport mult si alimentatie sanatoasa, desigur!
  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2015, 09:42
    1 0
    Eu am slabit 10 kg (in 69 de zile) cu dieta de la Forever. O recomand cu mare drag. Pe langa aceasta "pierdere' mi-am imbunatatit si starea de sanatate. Gelul de aloe vera întăreşte sistemul imunitar şi are efecte antibiotice, antiinflamatorii şi antiseptice, care ajută la tratarea anumitor probleme ale pielii precum eczemele şi psoriazisul. Planta de aloe este o sursă bogată de minerale precum calciu, sodiu, fier, potasiu, crom, magneziu, mangan, cupru si zinc, dar este şi printre puţinele surse vegetale de vitamina B12, A, B, C, E şi acid folic, care nu pot fi asimilate corespunzător doar prin alimentaţie.

    Toţi aceşti nutrienţi ajută la menţinerea greutăţii corporale în limitele normale, împiedică îmbătrânirea celulară şi asigură necesarul zilnic de energie.
  •  
    • 10 mesaje
    7 Nov 2015, 13:57
    0 0
    Si in ce consta dieta de la Forever??
  •  
    • 10 mesaje
    7 Nov 2015, 14:00
    0 1
    abracadabra0007 said:Stim toti ca pastilele si dietele dezechilibrate fac rau, dar cel mai important fapt negativ este ca nu le putem lua sau face pe viata si chiar daca dupa lungi suferinte si frustrare am reusit sa ne apropiem de obiettiv, in momentul in care ne intoarcem la o dieta normala, kilogramele date jos se repun cu domanda.

     Pai eu cred ca ideea e sa ne schimbam oarecum stilul de viata.. sa renuntam la chestiile nocive, sa facem miscare mereu.. Evident ca nu putem sa luam ani de zile pastile de slabit.. Si o dieta normala ar trebui sa insemne pentru noi o dieta sanatoasa. Nu fumat, nu alcool, nu zahar sau fast-food, chestii simple

  •  
    • 4 mesaje
    22 Nov 2015, 13:58
    3 1
    Buna! Unchiul meu din strainatate a slabit 10 kg in 21 de zile cu o dieta de 21 de zile! Verisoara mea de asemenea a urmat-o si a scapat de celulita. E bazata de suplimente naturale din fructe si legume. Nu se gaseste la noi inca dar poate fi comandata online! Tatal meu a inceput miercuri si deja a slabit 4 kg. El s-a hotarat sa incerce deoarece nu afecteaza muschii, nu are contraindicatii si da rezultate...