Ce cadou sa le cumparam mamelor?

  •  
    • 2 mesaje
    17 Iun 2015, 21:21
    0 0
    Hello, fetele. Vine ziua mamei mele, face 60 de ani si pentru ca e o varsta rotunda, as vrea sa ii fac un cadou cu adevarat special, sa o impresionez. Ce imi recomandati? Ponturi: E pasionata de gatit, e si gurmanda, ii place sa mearga la teatru si se uita la serialele de pe Diva si Axn, zodia rac.
  •  
    • 6 mesaje
    18 Iun 2015, 11:51
    0 0
    Buna. De ce nu incerci sa ii cumperi niste vase de bucatarie de super calitate? Uite, am gasit aici un grill f interesant http://www.cadoulmov.ro/cadouri/casa/grill_plancha_din_inox.html

    Nu am mai vazut pe nicaieri asa, mi se pare inedit.
    Acum depinde si de ce buget dispui....
  •  
    • 4 mesaje
    18 Iun 2015, 13:22
    1 0
    doradevirginie said:Atentia
    Voi, care sunteţi în căutarea pentru împrumut de bani, nu ştiu cum să-şi exprime bucuria mea de a mă fi chiar căutarea de împrumut, am dat peste o femeie pe nume doamna DORADE. Le-a acordat un împrumut de 35.000 de EURO si am vorbit cu mai mulţi colegi care au primit împrumuturi în această femeie fără griji. Am primit acest credit prin transfer bancar în 72 de ore fără Protocol doar după validarea de dosarul meu de Banca sale şi sunt foarte mulţumit, acesta este motivul pentru care solicită mine pentru a face această mărturie. Această femeie continuă pentru a ajuta oamenii care sunt cu adevărat în nevoie mai ales tu, care nu au favoarea băncilor, ai proiectelor sau o nevoie de finanţare, puteţi scrie la el în timp ce trimiterea cererea dumneavoastră. Aceasta vă va ajuta cu siguranţă în cazul în care este convinsă de onestitatea ta. Lui de e-mail este: doradevirginie@gmail.com

    noroc

     

    traiasca teapa si goagle translate..

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Iun 2015, 07:26
    0 0
    Uite, eu zic sa-i faci cadou de ziua ei: un robot de bucatarie, pastile de slabit, bilete la teatru si un program tv. Pentru zodie n-am idee ce s-ar potrivi.