Cine o cunoaste pe doamna Stefania din Bragadiru?

  •  
    • 18 mesaje
    16 Iun 2015, 09:22
    6 2
    Cu multi ani in urma am mers cu o prietena in Bragadiru, la o doamna care ghicea in cafea si in carti. Atunci poate nu am realizat mare lucru, dar acum cand incep sa se adevereasca unele lucruri as vrea sa iau legatura cu doamna Stefania ,dar nu stiu cum as putea sa o gasesc. Au trecut vreo 18-20 de ani de atunci...
  •  
    • 1 mesaje
    6 Iul 2015, 23:36
    5 0
    Pot sa va ajut cu alta doamna, este românca . Dansa da in carti normale, tarot si cafea. Mie ce mi-a spus s-a adeverit si m-a ajutat mult in problemele mele cu familia.
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Iul 2015, 17:08
    1 0
    nu o stiu pe doamna stefania. din bragadiru.
    in schimb o cunosc pe doamna glina, care statea la trei strazi de doamna stefania din bragadiru, si avea o catea in curte ce latra mereu cand treceam pe acolo.
    il cunosc si pe nea vasile, vanzatoru de chistoace din coltu'strazii, ce ii vindea marasesti lu tanti stefania din bragadiru. nea vasile asta a fost mare pisichier, ca a murit saracu', lua tutun de la chistoace de carpati si il punea in foi de marasesti.
  •  
    • 4346 mesaje
    9 Iul 2015, 21:53
    0 4
    IuliaCor said:Cu multi ani in urma am mers cu o prietena in Bragadiru, la o doamna care ghicea in cafea si in carti. Atunci poate nu am realizat mare lucru, dar acum cand incep sa se adevereasca unele lucruri as vrea sa iau legatura cu doamna Stefania ,dar nu stiu cum as putea sa o gasesc. Au trecut vreo 18-20 de ani de atunci...

     

    nici n o mai gasesti ...e de mult sub pamant ....in cazanul cu smoala! 

  •  
    • 1 mesaje
    17 Iul 2015, 11:59
    3 0
    Buna iona vreau si eu detali despre doamna glina
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2015, 12:56
    0 0
    Danzel said:Buna iona vreau si eu detali despre doamna glina

     

     

    pai doamna ioana nu a dat nici un nume. 

    tare! )))))))))

  •  
    • 18 mesaje
    7 Aug 2015, 08:54
    7 0
    IoanaAlina12 said:Pot sa va ajut cu alta doamna, este românca . Dansa da in carti normale, tarot si cafea. Mie ce mi-a spus s-a adeverit si m-a ajutat mult in problemele mele cu familia.

     

  •  
    • 18 mesaje
    3 Sep 2015, 09:20
    8 0
    Buna, Ioana!Daca poti lasa-mi detaliile despre doamna de care spui. Cum pot lua legatura cu ea?