Clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica

  •  
    • 7 mesaje
    8 Iun 2015, 23:58
    0 2
    A fost cineva la clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica ? Ca eu am apelat la dansa acum o saptamana si nush ce sa cred mi-a spus 3 chestii care urmau sa se intample in urmatoarea saptamana si sa intamplat absolut tot si acum nu stiu ce sa cred e prea buna dumneaei sau pur si simplu coincidenta. Si ce mi-a spus nu sunt chestii generale. ASTEPT RASPUNSURI DE LA PERSOANE CARE AU AVUT CONCTACT CU DANSA. NU DE LA PERSOANE CARE SE PLICTISESC SI COMENTEAZA AIUREA
    Acest mesaj a fost editat de către George1982: 9 Iun 2015, 00:01
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Iun 2015, 13:38
    1 0
    George1982 said:A fost cineva la clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica ? Ca eu am apelat la dansa acum o saptamana si nush ce sa cred mi-a spus 3 chestii care urmau sa se intample in urmatoarea saptamana si sa intamplat absolut tot si acum nu stiu ce sa cred e prea buna dumneaei sau pur si simplu coincidenta. Si ce mi-a spus nu sunt chestii generale. ASTEPT RASPUNSURI DE LA PERSOANE CARE AU AVUT CONCTACT CU DANSA. NU DE LA PERSOANE CARE SE PLICTISESC SI COMENTEAZA AIUREA

     

    Eu ma plictisesc si vreau sa comentez aiurea. Ce anume ti-a spus? Macar un singur lucru din cele trei.
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Iun 2015, 15:54
    0 1
    George1982 said:A fost cineva la clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica ? Ca eu am apelat la dansa acum o saptamana si nush ce sa cred mi-a spus 3 chestii care urmau sa se intample in urmatoarea saptamana si sa intamplat absolut tot si acum nu stiu ce sa cred e prea buna dumneaei sau pur si simplu coincidenta. Si ce mi-a spus nu sunt chestii generale. ASTEPT RASPUNSURI DE LA PERSOANE CARE AU AVUT CONCTACT CU DANSA. NU DE LA PERSOANE CARE SE PLICTISESC SI COMENTEAZA AIUREA

     
      Eu  am  avut  un  contact  cu  ea , ce  i  drept  neprotejat , si  acum  stau  si  am  indoieli , nu  stiu  la  ce  sa  ma  astept!!
      Altfel , ea  se  "misca "bine , nu  degeaba  e  clarvazatoarE!!

  •  
    • 7 mesaje
    9 Iun 2015, 16:28
    0 0
    pitipoanca69 said:
    George1982 said:A fost cineva la clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica ? Ca eu am apelat la dansa acum o saptamana si nush ce sa cred mi-a spus 3 chestii care urmau sa se intample in urmatoarea saptamana si sa intamplat absolut tot si acum nu stiu ce sa cred e prea buna dumneaei sau pur si simplu coincidenta. Si ce mi-a spus nu sunt chestii generale. ASTEPT RASPUNSURI DE LA PERSOANE CARE AU AVUT CONCTACT CU DANSA. NU DE LA PERSOANE CARE SE PLICTISESC SI COMENTEAZA AIUREA

     
      Eu  am  avut  un  contact  cu  ea , ce  i  drept  neprotejat , si  acum  stau  si  am  indoieli , nu  stiu  la  ce  sa  ma  astept!!
      Altfel , ea  se  "misca "bine , nu  degeaba  e  clarvazatoarE!!

     

    Am spus sa nu comenteze cei care se plictisesc. Daca te plictisesti iti recomand ceva. Sa iti pui un strang de gat si sa te spanzuri ca traiesti degeaba
    Acest mesaj a fost editat de către George1982: 9 Iun 2015, 16:29
  •  
    • 7959 mesaje
    10 Iun 2015, 10:07
    0 0
    George1982 said:
    pitipoanca69 said:
    George1982 said:A fost cineva la clarvazatoarea Catalina Pirvu Zoica ? Ca eu am apelat la dansa acum o saptamana si nush ce sa cred mi-a spus 3 chestii care urmau sa se intample in urmatoarea saptamana si sa intamplat absolut tot si acum nu stiu ce sa cred e prea buna dumneaei sau pur si simplu coincidenta. Si ce mi-a spus nu sunt chestii generale. ASTEPT RASPUNSURI DE LA PERSOANE CARE AU AVUT CONCTACT CU DANSA. NU DE LA PERSOANE CARE SE PLICTISESC SI COMENTEAZA AIUREA

     
      Eu  am  avut  un  contact  cu  ea , ce  i  drept  neprotejat , si  acum  stau  si  am  indoieli , nu  stiu  la  ce  sa  ma  astept!!
      Altfel , ea  se  "misca "bine , nu  degeaba  e  clarvazatoarE!!

     

    Am spus sa nu comenteze cei care se plictisesc. Daca te plictisesti iti recomand ceva. Sa iti pui un strang de gat si sa te spanzuri ca traiesti degeaba

     Wow, ce violent esti! Vezi, de aia nu-ti gasesti partenera si umbli prin vrajitoare.