Barbat prea insistent?!

  •  
    • 4 mesaje
    30 Mai 2015, 17:42
    0 0
    Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.
  •  
    • 4455 mesaje
    30 Mai 2015, 17:49
    5 0
    Sex faci cand vrei tu, nu cand cerseste orice necunoscut. Adica daca e barbat nu se poate controla?
    Da-i cu flit, nu pt ca vrea sex, ci pt ca e prost. Nu asa ajungi in chilotii unei dudui. "Fa sex cu mine ca-s barbat si am nevoi" nu e o metoda de seductie, ci milogeala.
  •  
    • 292 mesaje
    30 Mai 2015, 17:55
    2 0
    Spune-i ca femeile usoare se gasesc pe centura
  •  
    • 11 mesaje
    30 Mai 2015, 18:10
    4 0
    Pare prea grabit daca deja v-ati vazut o data si el insista sa faceti sex. E normal sa nu-ti inspire incredere un astfel de baiat. Vorba lui opium, asta nu e seductie ci milogeala.
  •  
    • 4 mesaje
    30 Mai 2015, 18:22
    1 0
    da, la asta ma gandeam si eu pana la urma m-am gandit ca ar fi normal dar e prea repede
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Mai 2015, 18:47
    1 2
    La voi e mai mult chestie de orgoliu si psihologie , decat de dorinta!
    Cum sa creada "papagalul" ca sunt curva!!
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Mai 2015, 19:21
    1 0
    IMirelaeu said:Spune-i ca femeile usoare se gasesc pe centura

     

    nu-i nevoie ass-i spuna. oricum o sa-i cedeze in curand.

     era chestiunea doar de "cand", nu de "daca".


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 31 Mai 2015, 09:28
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Mai 2015, 19:26
    1 0
    igivansenior said:
    IMirelaeu said:Spune-i ca femeile usoare se gasesc pe centura

     

    nu-i nevoie ass-i spuna. oricum o sa-i cedez in curand.

     era chestiunea doar de "cand", nu de "daca".

     gand  la  gand  cu  bucurie!

  •  
    • 7959 mesaje
    30 Mai 2015, 20:17
    2 0


     Cum mah, dupa o saptamana sa vrea ...alea alea? Ntz, ntz, ce lume neserioasa, dom'le!
    Cum vine aia cu cunoscutul dar nu va stiti, cum vorbiti voi daca de vazut v-ati vazut o singura data?

    Sariti asa peste niste etape si apoi veniti sa va plangeti ca patiti una alta. Tu nici nu il cunosti bine pe baiatul ala si uite cum te-a jucat deja pe degete si ce existentiala ai tu.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 30 Mai 2015, 20:26
  •  
    • 21 mesaje
    30 Mai 2015, 20:20
    4 0
    Mademoiselle03 said:Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.

     
    Pai hai s-o luam logic, daca iti doresti si tot ce te opreste sunt acele "moralitati" impuse de societate, e o prostie, daca nu-ti doresti spune-i clar si raspicat si daca tot insista da-l dracu, ce e asa complicat?!

  •  
    • 8667 mesaje
    30 Mai 2015, 22:36
    2 0
    Mademoiselle03 said:Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.

     tu ai senzatia ca un barbat nu poate astepta chiar si o luna ca sa se culce cu tine si dupa sa treaca mai departe?

  •  
    • 507 mesaje
    31 Mai 2015, 11:31
    3 0
    Daca e o saptamana, o luna sau o ora de cand va cunoasteti, nu este un criteriu. Singurul criteriu este ceea ce simtiti voi, sau ce simti si tu nun umai el. Se poate intampla sa cunosti un barbat si dupa o ora sa simti o dorinta arzatoare de a te contopi cu el sau sa cunosti pe cineva si nici dupa un an sa nu simti atractia erotica.
    Daca simti ca trebuie sa o faci cu el, fa-o, dar nu o fa pt ca el simte nevoia sau are dorinta.
    Barbatii, indiferent de varsta asta isi doresc 24/7, sa faca sex, numai ca unii care sunt suficient de prosti isi exprima direct dorinta...
    Este si ridicol, a, buna, ne-am vazut, ne-am placut ce ramane de facut, vorba unui cantec cu versuri tampite, deci, ce faci? ne-o punem sau nu. A trecut o saptamana? atunci spune-mi peste cat timp sa te caut ca sa ne-o tragem, peste 2 saptamani e ok?
  •  
    • 4 mesaje
    31 Mai 2015, 14:24
    0 0
    da, aveti dreptate
  •  
    • 4346 mesaje
    31 Mai 2015, 17:27
    0 0
    Mademoiselle03 said:Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.

     

    unde ai gasit minunatia asta de barbat, asa o comoara...giuvaier neslefuit  ???????  sa stii ca numai un barbat fara principii  ar vrea sa faca sex cu o femeie! Dar el nu...el vrea sa faca dragoste cu tine!!!!! . Parerea mea e sa tii de el...ca asa  minunatie de barbat nu mai gasesti. Si daca ai noroc , poate te ia si de nevasta!!!  


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 31 Mai 2015, 17:29
  •  
    • 10065 mesaje
    31 Mai 2015, 23:09
    0 0
    BitterDevil said:
    Mademoiselle03 said:Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.

     tu ai senzatia ca un barbat nu poate astepta chiar si o luna ca sa se culce cu tine si dupa sa treaca mai departe?

     

    Si normal ca poate ...

     

    Stiu io unu ce o asteptat saptamini intregi pe una , apoi cind o fost sunat si intrebat "ce mai faci, ce faci diseara ... " mutise bietul om la telefon, ca nu realiza cu care domnisoara X vorbeste ...

     

  •  
    • 117 mesaje
    31 Mai 2015, 23:48
    2 0
    doamne ce oameni...cum naiba dupa o saptamana sa pui intrebari pe forum cand sa ma culc cu el? ce va crede despre mine daca ma culc cu el? va pleca sau ma va lua de nevasta? eu stiu ca asta e o decizie personala...si nu cred ca decizi sa te culci cu unul dupa o intalnire....nici nu il cunosti....si te mai si intrebi daca e ok sa ii spui ca nu vrei.....
  •  
    • 11561 mesaje
    31 Mai 2015, 23:56
    0 0
    corina_ioana56 said:doamne ce oameni...cum naiba dupa o saptamana sa pui intrebari pe forum cand sa ma culc cu el? ce va crede despre mine daca ma culc cu el? va pleca sau ma va lua de nevasta? eu stiu ca asta e o decizie personala...si nu cred ca decizi sa te culci cu unul dupa o intalnire....nici nu il cunosti....si te mai si intrebi daca e ok sa ii spui ca nu vrei.....

     

     

    Vrei  sa  ne  "culcam"  impreuna??

  •  
    • 5 mesaje
    1 Iun 2015, 00:28
    1 0
    fetele nu stiu sa se respecte si de aceea au relatii tampite...si apoi te intrebi oare cu ce am gresit? pai fi mai calculata si ma rationala draga mea....nu faci repede sex cu unul...dupa o intalnire...si apoi vrei respect si iubire....
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Iun 2015, 14:01
    0 0
    Mademoiselle03 said:da, aveti dreptate

     

    barbatii au intodeauna dreptate.

  •  
    • 117 mesaje
    1 Iun 2015, 20:30
    0 0
    si pana la urma care e parerea ta? sau doar faci de sondaj de opinie? care zice ca e bn si care nu si apoi te decizii?