Cum să cuceresc un bărbat leu?

  •  
    • 5 mesaje
    28 Mai 2015, 08:39
    0 0
    Bună!am nevoie de câteva sfaturi,cum pot intra In gratiile unui bărbat leu, şi ce anume îl face să se îndrăgostească nebuneşte ?
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Mai 2015, 09:10
    0 0
    daca-i arati zda, sigur se indragosteste.
  •  
    • 5 mesaje
    28 Mai 2015, 10:02
    1 0
    igivansenior said:daca-i arati zda, sigur se indragosteste.

     

    replică de om de nimic, pe lângă asta am observat că îţi iese prostia prin toţi porii
    Acest mesaj a fost editat de către kareena: 28 Mai 2015, 10:04
  •  
    • 7959 mesaje
    28 Mai 2015, 11:49
    1 0
    Un barbat leu e ceva regal, trebuie in primul rand sa te "vada" el, nu cred ca-l poti ademeni mai bine decat cu o priveliste impecabila si cu bun gust. Daca l-ai cucerit trebuie sa stii sa-l pastrezi, e increzut si trebuie sa-i gadili orgoliul mai mereu, dar totodata e un barbat iubitor si foarte atent.
    Daca l-ai calcat pe coada, te-ai lins pe bot de el pentru multa vreme. Bafta si ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa...capeti!  
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 28 Mai 2015, 11:55
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Mai 2015, 13:03
    0 0
    kareena said:
    igivansenior said:daca-i arati zda, sigur se indragosteste.

     

    replică de om de nimic, pe lângă asta am observat că îţi iese prostia prin toţi porii

     </p Daca tu crezi ca oamenii se cuceresc in functie de zodie, mai ai multe de invatat

  •  
    • 5 mesaje
    30 Mai 2015, 19:22
    0 0
    White_Storm said:Un barbat leu e ceva regal, trebuie in primul rand sa te "vada" el, nu cred ca-l poti ademeni mai bine decat cu o priveliste impecabila si cu bun gust. Daca l-ai cucerit trebuie sa stii sa-l pastrezi, e increzut si trebuie sa-i gadili orgoliul mai mereu, dar totodata e un barbat iubitor si foarte atent.
    Daca l-ai calcat pe coada, te-ai lins pe bot de el pentru multa vreme. Bafta si ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa...capeti!  

     

    u mersi
  •  
    • 7959 mesaje
    30 Mai 2015, 19:54
    0 0
    Cu placere, K.
  •  
    • 21 mesaje
    30 Mai 2015, 20:26
    0 0
    Eu una nu cred in zodii, dar prietenul meu (cu care locuiesc impreuna) e leu...nu stiu daca l-am cucerit eu pe el sau el pe mine, dar stiu ca ne e bine impreuna, avem foarte multe lucruri in comun, dar si multe lucruri asupra carora ne contrazicem si asta ne face sa ne iubim si mai mult.

    Deci, da-o incolo de zodie, cine e el? faptul ca e nascut in august sau iulie sau in decembrie e total irelevant.
  •  
    • 7959 mesaje
    30 Mai 2015, 23:32
    1 0
    N-ai fost tu atenta la amanunte, dar sa stii ca se potrivesc descrierile zodiilor.
  •  
    • 21 mesaje
    31 Mai 2015, 18:33
    0 0
    White_Storm said:N-ai fost tu atenta la amanunte, dar sa stii ca se potrivesc descrierile zodiilor.

     
    Si zana maseluta, mos craciun si iepurasul de paste au trait fericiti pana la adanci batraneti 

  •  
    • 7959 mesaje
    31 Mai 2015, 18:39
    1 0
    Cica e omeneste sa gresesti, dar sa dai vina pe altul ( zana maseluta, etc) e si mai omeneste!
  •  
    • 21 mesaje
    31 Mai 2015, 18:40
    0 0
    da da , si vocile din capul meu sunt de acord
  •  
    • 14 mesaje
    31 Mai 2015, 18:52
    0 1
    ce prostie ,, fiecare suntem diferiti nu depinde de zodie fi serioasa
  •  
    • 7959 mesaje
    31 Mai 2015, 22:30
    1 0
    mihaelablt said:ce prostie ,, fiecare suntem diferiti nu depinde de zodie fi serioasa

     Dar ce de punctuatie stii!!!  
    Altfel, nu e treaba ta ce crede altcineva, nu? 

  •  
    • 4 mesaje
    1 Iun 2015, 12:31
    0 0
    kareena said:Bună!am nevoie de câteva sfaturi,cum pot intra In gratiile unui bărbat leu, şi ce anume îl face să se îndrăgostească nebuneşte ?

     

     

    Barbat leu ahh?unde l-ai gasit fata pe barbatul asta leu paraleu?


    Acest mesaj a fost editat de către xineohp: 1 Iun 2015, 12:32
  •  
    • 7959 mesaje
    1 Iun 2015, 17:00
    1 0
    Cresc pe campii, dar si la munte peste tot in lume.
  •  
    • 14 mesaje
    1 Iun 2015, 17:44
    0 1
    White_Storm said:
    mihaelablt said:ce prostie ,, fiecare suntem diferiti nu depinde de zodie fi serioasa

     Dar ce de punctuatie stii!!!  
    Altfel, nu e treaba ta ce crede altcineva, nu? 

     da domnule ,,dar sa crezi in zodii e chiar o prostiie ) pentru ca cum ziceam nu toti sagetatoti au aceali caracter  sau altceva , toti suntem diferiti intelegi sau iti mai trebuie explicatie ??,,,sa iti zica cineva tot despre tine ,insa sa nu te cunoasca ii altceva ,, si si normal ca creziii 


    Acest mesaj a fost editat de către mihaelablt: 1 Iun 2015, 17:45
  •  
    • 7959 mesaje
    1 Iun 2015, 17:56
    1 0
    mihaelablt said:
    White_Storm said:
    mihaelablt said:ce prostie ,, fiecare suntem diferiti nu depinde de zodie fi serioasa

     Dar ce de punctuatie stii!!!  
    Altfel, nu e treaba ta ce crede altcineva, nu? 

     da domnule ,,dar sa crezi in zodii e chiar o prostiie ) pentru ca cum ziceam nu toti sagetatoti au aceali caracter  sau altceva , toti suntem diferiti intelegi sau iti mai trebuie explicatie ??,,,sa iti zica cineva tot despre tine ,insa sa nu te cunoasca ii altceva ,, si si normal ca creziii 

     Sigur tu esti diferita. Las' ca mai bine crezi in clarvazatoare!!!

  •  
    • 14 mesaje
    2 Iun 2015, 03:25
    0 0
    NU e faza ca cred omule ,,, da ce vrei sa fac cand ea imi zice tot despre mine si nu ma cunoaste ,, ?????? te intreb ca mnoh esti mai destept
  •  
    • 7959 mesaje
    2 Iun 2015, 12:51
    0 0
    Vorbim despre zodii, nu? Vrei sa-ti spun pe litere? Nu-ti "zice despre tine" nimic, doar despre zodia ta. Eu vorbeam despre trasaturile generale ale zodiilor cu influentele aferente, nu despre prostiile alea pe zile, pe saptamana etc.

    E.L. Daca vorbesti despre clarvazatoare nu ma intereseaza subiectul, fiecare poa' sa fie prost pe banii lui.

    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 2 Iun 2015, 14:17