stie cineva despre VRAJITOAREA ELENA YAGMUR ,,?? nu doresc sa ap

  •  
    • 14 mesaje
    21 Mai 2015, 14:34
    0 0
    va multumesc ,, pareri despre ea vreau ,, nu are rost sa ma injurati sau ca nu exista asa ceva sau etc ,, le stiu eu foarte bine 
  •  
    • 5609 mesaje
    22 Mai 2015, 03:39
    8 0
    Este o mincinoasa si o sarlatanca!
    Daca nu ti-ai vandut casa pana acum, o vei face curand dupa ce te duci la asta! 
  •  
    • 51 mesaje
    22 Mai 2015, 10:36
    0 0
    Ce ai patit la ea?
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Mai 2015, 16:51
    0 0
    lourdes08 said:Ce ai patit la ea?

     

     

    i s-a rupt tocul si acum vrea despagubiri morale.

  •  
    • 14 mesaje
    24 Mai 2015, 14:47
    1 0
    Maricon said:Este o mincinoasa si o sarlatanca!
    Daca nu ti-ai vandut casa pana acum, o vei face curand dupa ce te duci la asta! 

     nu am apelat la ea vreau doar sa stiu pareri desprea ea 

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Mai 2015, 15:03
    1 2
    E cea mai tare, te "curata" imediat. Du-te cu incredere!
  •  
    • 14 mesaje
    24 Mai 2015, 15:09
    0 1
    eu nu am sa apelez la asa ceva , dar vreau sa aud pareri ca cineva mia zis ca e ft buna ,,si am vrut sa stiu pareri atita tot ,, oricum eu nu am probleme de dragoste sau altceva vroiam doar pareri sa vad daca persoana care mia zis ca e ok minte
  •  
    • 5609 mesaje
    3 Iun 2015, 10:22
    3 0
    mihaelablt said:eu nu am sa apelez la asa ceva , dar vreau sa aud pareri ca cineva mia zis ca e ft buna ,,si am vrut sa stiu pareri atita tot ,, oricum eu nu am probleme de dragoste sau altceva vroiam doar pareri sa vad daca persoana care mia zis ca e ok minte

     

    Hai sa-ti explic: nu sunt vrajitaore bune sau rele, sunt doar smechere care stiu cum sa te manipleze sa spui tu,  fara sa te gandesti, tot ceea ce ea are nevoie, dupa care infloreste si iti face o poveste de te da pe spate.
    Fraierele care au furat-o, si au platit cu varf si indesat, spun ca-i foarte buna, ca sa mergi si tu la aia si sa o furi si tu. Multe merg pe principiul asta: de ce sa moara doar capra mea, a ta ce are?
    Adica, daca eu m-am parlit, lasa ca  o laud pe aia sa te duci si tu sa te parleasca si pe tine!
    Eu as vrea pe concret, sa vina una si sa dovedeasca aici, ca a fost ajutata si i-a schimbat soarta sau problema si atunci o sa cred!

    Am mai spus in nenumarate randuri, asta este taxa pe prostie!

    Am vazut colege si prietene care au facut imprumuturi sa plateasca vrajitoarele si nu s-a rezolvat nimic, pe moment se simteam bine pentru ca aveau o speranta ca se va rezolva ceva, dar problema lor lua intorsatura vietii oricum, si fara ajutorul vrajitoresei.



     

  •  
    • 14 mesaje
    3 Iun 2015, 19:15
    0 0
    multumesc ai explicat perfect totul stiam deja dar vroiam saaud ce se mai zice despre vrajitori apoi sa sti ca sunt si oameni care chiar au darul de a vedea multe ,, dar oricum oemenii asita pot sa vada in rest nu pot face altceva cica sa iti aduca iubitul sau etc
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iun 2015, 19:24
    0 0
    mihaelablt said:multumesc ai explicat perfect totul stiam deja dar vroiam saaud ce se mai zice despre vrajitori apoi sa sti ca sunt si oameni care chiar au darul de a vedea multe ,, dar oricum oemenii asita pot sa vada in rest nu pot face altceva cica sa iti aduca iubitul sau etc

     

     

    da daaa....prevad in viitor....daaa, cu toate ca multa lume iti spune ca vrajitoarele fac adevarata inselatorie.....da da....tu nu si nu....ca batmam.....tu vei continua sa crezi si-ti vei vinde si ultima farama de agonisire ....sa aflii .....nimic!

    ti-au tremurat mainile cand ai scris acest mesaj, semn ca faci eforturi uriase sa citesti cand ti se spune ca sunt minciuni..

  •  
    • 7959 mesaje
    3 Iun 2015, 21:13
    0 0
    mihaelablt said:multumesc ai explicat perfect totul stiam deja dar vroiam saaud ce se mai zice despre vrajitori apoi sa sti ca sunt si oameni care chiar au darul de a vedea multe ,, dar oricum oemenii asita pot sa vada in rest nu pot face altceva cica sa iti aduca iubitul sau etc

     Elena Yagmur, tu esti? Iti faci reclama?

  •  
    • 14 mesaje
    3 Iun 2015, 22:50
    0 0
    domne cat de inculti puti fi uniii ,,, eu nu vorbeam de elena yagmur dragi mei ,, nu am apelat niciodata la aceasta domna nu stiu nimic despre ea ,, doar ca o tipa mio zis ca e ok am vrut doar sa aud pareri despre ea atit tot !!!!!!!! ce e asa greu de inteles !!!!!!! iarasi eu am avut o experienta cu o persoana care am vrut doar sa incerc asa din gluma sa vad ce zice si mia zis multe despre mine si de viitorcare sau intimplat !!!! asta incerc sa zic nimic altceva ,,iarasi domna aia se vede doar in privat ,, fata in fata ,,,si nu vreau sa fac publicitate la nimeni de asta ziceam ca eu nu doresc sa zic cine e persoana doar sa spun ca eu nu creedeam la asa ceva doar ca mi sa intimplat asa din gluma fara sa vreau ,, deci nu tot criticati fra sa stiti !!!!! bine ar fi de ati da de cineva sa va zica totul despre voi si atunci sa va vad ce ziceti ?? ca va creedeti asa de inteligenti pffaii domne inteligenti lumiii
  •  
    • 3765 mesaje
    4 Iun 2015, 19:17
    0 0
    mihaelablt said:domne cat de inculti puti fi uniii ,,, eu nu vorbeam de elena yagmur dragi mei ,, nu am apelat niciodata la aceasta domna nu stiu nimic despre ea ,, doar ca o tipa mio zis ca e ok

     

     

    ce inseamna ok in aspectul situatiei?? ca isi merita cele shpe milioane cheltuite?

  •  
    • 7959 mesaje
    5 Iun 2015, 17:13
    0 0
    igivansenior said:
    mihaelablt said:domne cat de inculti puti fi uniii ,,, eu nu vorbeam de elena yagmur dragi mei ,, nu am apelat niciodata la aceasta domna nu stiu nimic despre ea ,, doar ca o tipa mio zis ca e ok

     

     

    ce inseamna ok in aspectul situatiei?? ca isi merita cele shpe milioane cheltuite?

     Invidiosule, te bagi tu repede! Daca n-are fata ce face cu banii? 

  •  
    • 14 mesaje
    6 Iun 2015, 14:52
    0 0
    infine vad ca nu intelegeti nimic ,cu oamenii prostii nai ce vb ca tot ei au dreptate ,,, pa pa,inteligentilor 
    Acest mesaj a fost editat de către mihaelablt: 6 Iun 2015, 14:53