Revolutie in spalarea hainelor - Persil Power - Mix Caps!

  •  
    • 13 mesaje
    17 Mai 2015, 22:29
    0 0
    Am gasit solutia pentru a scapa de petele rezistente (ciocolata, ulei, cafea, ceai, piureuri de legume, fond de ten), fara a folosi combinatii de cate 2-3 produse si fara inalbitori. 

    Persil Power-Mix sunt primele capsule predozate care aduc puterea gelului si a pudrei impreuna.

    Gelul concentrat indeparteaza excelent petele de grasime, protejeaza culorile stralucitoare si ofera un parfum intens pentru rufe.

    Pudra compacta indeparteaza petele dificile, inchise la culoare , actioneaza prin intermediul agentilor de inalbire pentru curatarea profunda a tesaturii si rufe sclipitor de albe.

    Acum, cele mai importante beneficii ale pudrei si gelului sunt aduse impreuna, intr-o capsula predozata bicamerala, usor de folosit.
    Bazându-se pe tehnologia germană, Persil Power Mix aduce puterea detergentului pudră cu agenți de înălbire și ingrediente active care îndepărtează eficient petele, previne scămoșarea și lasă rufele perfect curate. Beneficiile sunt completate de camera cu detergent lichid, cu o formulă concentrată care curăță, parfumează intens, intensifică și redă strălucirea culorilor.
    Si calcatul devine o placere, daca rufele sunt spalate cu acest detergent. Mirosul  emanat la contactul rufelor cu aburul fierbinte, te invaluie si te relaxeaza! 

  •  
    • 13 mesaje
    17 Mai 2015, 22:32
    0 0
    Pentru mamici e foarte important! Detregentul va ajuta sa aveti sosetele copilului albe, sa eliminati petele de noroi, de acuarele si de marker text. Nu este alergic si nu necesita clatire indelungata!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2015, 14:36
    1 0
    Am spalat si eu cu Persil Power Mix si sunt foarte incantata deoarece rufele mele miros tare bine, si-au pastrat culorile vii si cel mai important lucru e ca am scapat de petele de cafea, ciocolata si machiaj de pe ele. Va recomand sa folositi acest detergent minune!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2015, 18:33
    0 0
    Si noi il folosim, este un detergent eficient pentru rufele albe, spala bine.
  •  
    • 13 mesaje
    19 Mai 2015, 23:06
    0 0
    Asa este. Am reusit sa scot de la prima spalare, fara inalbitori sau alte solutii, petele de iarba si de cirese. Pot sa va spun ca, dupa spalare cu Persil Power - MIx Caps, rufele se calca usor, fara a insista.
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mai 2015, 09:17
    0 0
    Eu il folosesc de curand,momentan doar cel pentru haine albe. Dupa prima spalare se pot observa rezultatele,prosoapele sunt mult mai albe si miros foarte bine.Este un detergent de calitate si are un pret foarte bun.Ieri am vazut ca in magazinul Dm era la promotie.Recomand cu drag Persil Power Mix Caps
  •  
    • 13 mesaje
    25 Mai 2015, 22:45
    0 0
    Un raport calitate/pret foarte bun. Scoate cele mai dificile pete, cu care inainte ma luptam, folosind in tandem cu vechiul detergent si solutii de scos pete sau inalbitori. Acum nu mai este cazul. Am reusit sa elimin pete rezistente de noroi, iarba, cafea, grasime, suc de rosii, suc de morcov, piure de spanac si crema de pantofi. Este un detergent de incredere, la temperaturi joase, cu rezultate chiar de prima utilizare. Pentru mame este un aliat de incredere!


    Acest mesaj a fost editat de către Armandalexandru: 25 Mai 2015, 22:47
  •  
    • 4 mesaje
    26 Mai 2015, 11:35
    0 0
    Va dau dreptate, chiar isi face treaba foarte bine, e dozat bine, are miros placut si lucreaza si la temperaturi joase.
  •  
    • 13 mesaje
    27 Mai 2015, 01:18
    0 0
    Ai dreptate Luciana, La doar 40 de grade si program de 60 min am obtinut rezultate vizibile!
  •  
    • 49 mesaje
    31 Mai 2015, 23:48
    0 0
    Buna, si eu am descoperit cu placere acest detergent invator ! Chiar am deschis si eu un subiect pe aceeasi tema , aici, http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=120959&forum=16&0 si am explicat cum si de ce am devenit un fan al acestui detergent ! Eu l-am folosit pentru spalari la 30 , 40 grade. Tu ?
  •  
    • 13 mesaje
    2 Iun 2015, 09:51
    0 0
    Si eul-am folosit pentru tesaturi speciale la 40 grade si programul de splare de 60 min. Rezultatele sunt foarte bune. Am scos pete de grasime de la mici, si gogosi, pete de vata de zahar colorat, inghetata, pete de iarba, pete de suc nectar de caise, ciocolata. Toate petele au disparut de la prima spalare fara a completa cu alte solutii de scos pete.
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2015, 16:47
    0 0
    Noul Persil Power-Mix Caps e 2 in 1, sunt sub forma unor capsule pre-dozate care combina beneficiile detergentului pudra, dar si ale celui lichid, fiind o solutie eficienta de curatare, l-am folosit si la 20 de grade si la 60, si e la fel de eficient. Din punctul meu de vedere noul Persil are o dubla putere, pe langa faptul ca indeparteaza petele dificile, ofera un parfum de multa durata hainelor. Cu ajutorul acestei capsule bicamerale am indepartat nu numai pete greu de indepartat, ci si pete vechi ce nu au iesit cu alt detergent.
  •  
    • 13 mesaje
    8 Iun 2015, 10:08
    0 0
    Bine descris! Dubla putere la orice temperatura! Persil scoate pete rezistente, indiferent de temperatura de spalare.