Incearca inovatia Persil Power-Mix Caps GRATUIT chiar la tine ac

  •  
    • 1 mesaje
    17 Mai 2015, 19:40
    2 0
    devecska gabriela        http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbuzzers.ro%2Finvite%2F8ca598da49993be38089aee5b0814973&h=sAQEQEBmh


    Ma bucur sa fac din nou parte din campania de testare 
    #Persil, iar prietenel mele ma vor sustine cu aceeasi placere , deci sa trecem la treaba #BuzzStore!!!!!  intra  si incearca si  tu
    Acest mesaj a fost editat de către dclaudia: 22 Mai 2015, 21:14
  •  
    • 4 mesaje
    18 Mai 2015, 20:21
    0 0
    Azi am testat si eu noile capsule Persil Power-Mix Caps si le recomand din tot sufletul!!Am ramas deosebit de impresionata cat de bine curata murdaria de pe rufe,petele si cat de parfumate sunt hainele la final...am spalat ,de exemplu,un pantalon al fetitei mele foarte murdar(de afara,de la joaca) si a iesit impecabil,nici nu zici ca a fost murdar vreodata.Nota 10 pentru acest produs,bravo Persil!!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2015, 13:27
    0 0
    Deja sunt la a treia spalare cu noile capsule Persil Power-Mix Caps si parerea mea despre acest produs este din ce in ce mai buna.Acest detergent 2 in 1 pudra si gel in aceeasi capsula curata mult mai bine decat un detergent obisnuit, de aceea il recomand nu doar o data ci de o mie de ori.Merita incercat si nu veti regreta!Hainutele copiilor mei, si doar a lor, vor arata impecabil de acum,Multumesc #Persil si @BUZZStore pentru sansa de a incerca acest detergent!
    Daca vrei sa devii si tu buzzer sa testezi la tine acasa produse inovatoare nu ezita sa te inscrii http://buzzers.ro/invite/dc23f032ba4e7b51346e25552bfc8f5d
  •  
    • 15 mesaje
    22 Mai 2015, 09:31
    1 0
    Nu ezitati sa incercati noul Persil Power-Mix Caps , eu l-am primit spre testare in campania organizata de BuzzStore si nu m-a dezamagit . Desi putin sceptica la inceput , de la prima proba pe care i-am dat-o a trecut-o cu brio . Gelul concentrat indeparteaza excelent petele de grasime, ciocolata, machiaj, ofera protectie pentru culori stralucitoare si are un parfum intens.
    Pudra compacta indeparteaza petele dificile de cafea, ceai, fructe de padure. Contine agenti de inalbire pentru curatarea profunda a tesaturii, iar rufele albe vor fi sclipitor de albe.E cea mai buna alegere daca doriti haine ca noi! Incercati, nu o sa regretati!
    Noul PERSIL POWER-MIX CAPS te ajuta sa ai haine sclipitor de curate si parfumate doar cu o capsula! Inscriet-va si voi in comunitatea BuzzStore si veti avea posibilitatea sa incercati cele mai noi inovatii la voi acasa .
    http://buzzers.ro/invite/df7fecd831a17e411f031801edeb24bc
    Acest mesaj a fost editat de către lami_d: 22 Mai 2015, 09:32
  •  
    • 2 mesaje
    22 Mai 2015, 10:34
    0 0
    L-am testat si-l recomand din tot sufletul. Este absolut extraordinar!
  •  
    • 1 mesaje
    26 Mai 2015, 20:28
    0 0
    Un produs in care iti poti pune toata increderea ca te scoate din situatii jenante si te ajuta sa economisesti bani pentru ca te ajuta sa iti salvezi hainele
  •  
    • 1 mesaje
    26 Mai 2015, 22:49
    0 0
    Un produs bun care lasa hainele curate si cu un miros placut.
  •  
    • 49 mesaje
    31 Mai 2015, 23:55
    0 0
    Buna, si eu am descoperit cu placere acest detergent inovator ! Chiar am deschis si eu un subiect pe aceeasi tema , aici : http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=120959&forum=16&0 si am explicat cum si de ce am devenit un fan al acestui detergent ! Eu l-am folosit pentru spalari la 30 , 40 grade. Voi ? Va astept cu impresii pe "subiectul meu" Multumesc .
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iun 2015, 10:31
    0 0
    Buna ziua.
    din 20 mai spal doar cu PERSIL power mix, capsule primite in urma inscrierii mele pe site/ul buzzstore.
    ma declar foarte multumita de acest produs. pe langa mirosul superb si fresh, aceste capsule au scos pete de sos rosii, cafea, suc capsuni, gem mure, alte pete neidenrificate de pe hainele baieteilor mei si aproape de tot petele de iarba.
    Ultima data am spalat fetele de masa si prosoapele de bucatarie. Chiar si petele mai vechi au disparut. am ramas placut impresionata.
    Merita sa incercati aceste capsule, mai ales daca aveti probleme cu hainutele copiilor vostri.
  •  
    • 15 mesaje
    6 Iun 2015, 08:32
    1 0
    Astazi i-am dat din nou de lucru lui ‪#‎PersilPowerMixCaps‬ , detergentul primit spre testare in campania organizata de BUZZStore . De data aceasta l-am pus la treaba cu lenjerii de pat alba si cu imprimeu ,care nu mai sunt atat de noi dar calitatea materialului m-a facut sa le pastrez in continuare fiind inca in stare foarte buna. Si ca sa fie treaba, treaba , am "pictat "si un prosop cu produse de make-up ( fond de ten , ruj , fard ptr sprancene ) Albul lenjeriei a devenit stralucitor , culorile intense , petele de pe prosop au disparut si toate raspandesc un parfum proaspat si placut .
    Am pus doar o capsula de detergent in cuva inaintea rufelor si am setat masina la 60 de grade program scurt .Noul detergent 2 in 1 ia forma unor capsule pre-dozate care combina beneficiile detergentului pudra, dar si ale celui lichid, oferind o solutie eficienta de curatare, chiar si la temperaturi scazute. Recomand.
  •  
    • 1 mesaje
    8 Iun 2015, 09:46
    0 0
    Am testat acest produs Persil Power Mix Caps si ma declar multumita. Il recomand tuturor celor care-si doresc rufe curate si placut parfumate.
    Mariana Loredana