Zodiac Astromax pentru Leul de sfarsit de iulie?

  •  
    • 1 mesaje
    26 Mar 2015, 14:26
    0 0
    Am observat ca site-ul astromaxeva nu contine intrati pentru zilele de 27, 30, 31 iulie. Am un amic complet neincrezator in astrologie, si in general in determinismul astral, si ma gandeam ca il pot convinge sa se indeparteze de pasiunile specifice circumscriptiei sale astrale daca i-as arata negru pe alb ca aceste pasiuni exista, ca nu sunt doar ale sale, ci ca apartin tuturor leilor nascuti pe 31 iulie. Ma refer la nesiguranta, la instrainare ca urmare a esecului pe plan amoros si profesional (pricina unei mindrii care nu se lasa mai prejos de visele sale grandomane), politetea exagerata care mai degraba indeparteaza femeile decat sa le apropie, frica de a sarja, de a pune sub stapanire obiectul dorintelor tale, vagul sentiment de neatentie, de departare, pe care acest leu il sadeste in interlocutor (iarasi, dovada de prea mare siguranta pusa pe propriile parereri, pe propriile descoperiri), tendinte suicidale, o xenofobie subliminara care uneori iese la suprafata, apropierea de stiinta, departarea de religie, dar in acelasi timp cultivarea unui respect exagerat pentru ritual (intim, casnic, gastronomic, vestimentar, si asa mai departe). Am mare incredere in intuitia articolelor de pe acest site, si vreau sa rog administratorii daca-mi pot satisface nazul: dedicati o pagina reala, bine documentata, leului de 31 iulie. Nu-mi luati in considerare observatiile decat in cazul in care coincid realitatii spirituale ale acestei zodii. Va multumesc! Constantin Uscatescu