O viata fara praf

  •  
    • 16 mesaje
    28 Mar 2015, 19:24
    0 0
    multumesc tuturor pentru sfaturi si pentru parerile vostre care sunt foarte importante pentru mine !
  •  
    • 5609 mesaje
    29 Mar 2015, 09:31
    0 0
    elilavi said:multumesc pentru sfaturi, Maricon. Eu am si aer conditionat si il tinem des pe igienizare in locuinta. Am incercat multe metode....crede-ma. Momentan, acest aspirator mi se pare minunat si pentru rolul lui casnic, dar si pentru rolul lui in igienizarea, curatarea de praf a locuintei.

     
    Scuza-ma dar reclama ta si a colegelor tale este foarte slaba!
    Poate cei de la marketing,  (sau cine ti-a inventat povestea) daca ar inventa o poveste mai credibila, poate ai avea mai mult succes...
    Tu categoric nu esti deranjata de starea de sanatate a ta si a familiei tale, tu-i dai mai departe cu curatenia de praf a locuintei.... fapt care confirma ca esti aici sa ne...minti frumos!

    vezi ca pe forum este o sectiune destinata acestestui soi de reclama, se cheama MICA PUBLICITATE.
    Mergi acolo si pune-ti reclama, daca nu va permiteti sa platit una televizata sau printata.


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 29 Mar 2015, 09:33
  •  
    • 7 mesaje
    29 Mar 2015, 22:18
    0 0
    Eu sunt foarte multumita de felul in care curata parul animalutului de companie de pe covor!
  •  
    • 14 mesaje
    6 Apr 2015, 08:25
    0 0
    Folosesc si eu acest gen de aspirator si sunt multumita de el
  •  
    • 3 mesaje
    6 Apr 2015, 10:46
    0 0
    Eu stau pe o strada secundara, stau la etajul 7 si am o zona verde in fata geamului, dar cu toate acestea casa mea e plina de praf. Am obosit sa tot sterg praful, ca sa nu zic de praful din covoare. Eu aspir o data la 2-3 zile, ar trebui mai des, dar sincer nu am chef si nici rabdare. Pentru cine are alergii, cred ca e vital sa faci curat zilnic, dar poate cu acest Philips o sa scapi de probleme. Eu am un Philips PowerProExpert fara sac si am fost uimita sa vad cat praf scoate din covoare fata de vechiul meu aspirator.
  •  
    • 16 mesaje
    8 Apr 2015, 19:00
    0 0
    multumesc fetelor. ma bucur ca sunteti multumite de acest aspirator
  •  
    • 16 mesaje
    8 Apr 2015, 19:04
    1 0
    Miralfn said:Eu stau pe o strada secundara, stau la etajul 7 si am o zona verde in fata geamului, dar cu toate acestea casa mea e plina de praf. Am obosit sa tot sterg praful, ca sa nu zic de praful din covoare. Eu aspir o data la 2-3 zile, ar trebui mai des, dar sincer nu am chef si nici rabdare. Pentru cine are alergii, cred ca e vital sa faci curat zilnic, dar poate cu acest Philips o sa scapi de probleme. Eu am un Philips PowerProExpert fara sac si am fost uimita sa vad cat praf scoate din covoare fata de vechiul meu aspirator.

      Si mie mi-ar fi placut sa am macar un fir de iarba sub geam...din pacate in zona unde stau eu nu exista nici un copac si nici un pic de spatiu verde....In legatura cu aspiratorul Philips, am dat in fiecare zi pe mocheta si covor cu el, si acum parca scoate mai putin praf...dar da, prima data cand il folosesti e socant cat de mult praf poate scoate dintr-o moccheta care o credeai curata

  •  
    • 16 mesaje
    8 Apr 2015, 19:05
    1 0
    Maricon said:
    elilavi said:multumesc pentru sfaturi, Maricon. Eu am si aer conditionat si il tinem des pe igienizare in locuinta. Am incercat multe metode....crede-ma. Momentan, acest aspirator mi se pare minunat si pentru rolul lui casnic, dar si pentru rolul lui in igienizarea, curatarea de praf a locuintei.

     
    Scuza-ma dar reclama ta si a colegelor tale este foarte slaba!
    Poate cei de la marketing,  (sau cine ti-a inventat povestea) daca ar inventa o poveste mai credibila, poate ai avea mai mult succes...
    Tu categoric nu esti deranjata de starea de sanatate a ta si a familiei tale, tu-i dai mai departe cu curatenia de praf a locuintei.... fapt care confirma ca esti aici sa ne...minti frumos!

    vezi ca pe forum este o sectiune destinata acestestui soi de reclama, se cheama MICA PUBLICITATE.
    Mergi acolo si pune-ti reclama, daca nu va permiteti sa platit una televizata sau printata.

     sunt pe Forum la Mica Publicitate. Multumesc !

  •  
    • 4 mesaje
    17 Apr 2015, 21:59
    1 0
    Este intr-adevar foarte eficace, am si eu tot Philips, si pentru ca am 5 pisicute albe care stau mai tot timpul in casa trebuie neaarat sa aspir destul de des. De aceea am ales ProPerformer de la Philips modelul 9723/09 pentru ca, in primul rand consuma putin, doar 650W dar si pentru ca este fara sac si asa cum spui este foarte eficient in a pastra praful inauntru. Spor la treaba si tie,
    O zi calduroasa