Scapa de praf si parul animalului de companie rapid si curat

  •  
    • 7 mesaje
    23 Mar 2015, 22:35
    2 0
    De cateva zile la mine in locuinta si-a facut aparitia noul aspirator fara sac Philips PowerPro Expert FC9723/09. Daca ai un animal de companie, garantat parul nu va mai fi o problema. Aspira covorul in profunzime, elimina in totalitate praful fara sa-l elimine in aer datorita sistemului PowerCyclone. Faptul ca este fara sac pentru mine e un plus, deoarece se curata foarte usor. Filtrul lavabil se curata sub jetul de apa. Aspiratorul este  dotat cu doua capete de aspirare. Capul de aspirare TriActiveMax care aspira cu usurinta covorul, parchetul, gresia doar comutant printr-o singura apasare a clapei peria si butonul de pe aspirator in functie de suprafata pe care o aveti de curatat. Acesta are si un orificiu pentru a aspira obiectele mari. Capul de aspirare DiamondFlex pentru suprafete dure este ideal pentru parchet, gresie. Fiind foarte subtire si cu un sistem care ii permite sa se roteasca pana la 180 de grade va ajunge cu usurinta in cele mai greu accesibile locuri cum ar fi pe sub obiectele de mobilier. Acesta revine singur in pozitia initiala dupa ce ai curatat locul respectiv. Aspiratorul mai detine si inca doua accesorii: o duza pentru spatii inguste si o perie 2 in 1 pentru suprafete mai mici. Abia astept sa-l folosesc in masina. Eu sunt foarte multumita de el!
    Acest mesaj a fost editat de către yrenne78: 23 Mar 2015, 22:58
  •  
    • 5609 mesaje
    24 Mar 2015, 01:11
    0 0
    yrenne78 said:De cateva zile la mine in locuinta si-a facut aparitia noul aspirator fara sac Philips PowerPro Expert FC9723/09. Daca ai un animal de companie, garantat parul nu va mai fi o problema. Aspira covorul in profunzime, elimina in totalitate praful fara sa-l elimine in aer datorita sistemului PowerCyclone. Faptul ca este fara sac pentru mine e un plus, deoarece se curata foarte usor. Filtrul lavabil se curata sub jetul de apa. Aspiratorul este  dotat cu doua capete de aspirare. Capul de aspirare TriActiveMax care aspira cu usurinta covorul, parchetul, gresia doar comutant printr-o singura apasare a clapei peria si butonul de pe aspirator in functie de suprafata pe care o aveti de curatat. Acesta are si un orificiu pentru a aspira obiectele mari. Capul de aspirare DiamondFlex pentru suprafete dure este ideal pentru parchet, gresie. Fiind foarte subtire si cu un sistem care ii permite sa se roteasca pana la 180 de grade va ajunge cu usurinta in cele mai greu accesibile locuri cum ar fi pe sub obiectele de mobilier. Acesta revine singur in pozitia initiala dupa ce ai curatat locul respectiv. Aspiratorul mai detine si inca doua accesorii: o duza pentru spatii inguste si o perie 2 in 1 pentru suprafete mai mici. Abia astept sa-l folosesc in masina. Eu sunt foarte multumita de el!

     
    Ai folosit vreo incantatie ceva?
    La mine nu apare nimic din senin frate! Spune-ne si noua secretul  

  •  
    • 7 mesaje
    24 Mar 2015, 10:19
    1 0

    Ai folosit vreo incantatie ceva?
    La mine nu apare nimic din senin frate! Spune-ne si noua secretul  

     
    Nu am folosit nici o incantatie. Este doar o metafora. Am si catel si copil mic si am fost foarte multumita de felul in care curata, de faptul ca este silentios si are un consum redus de energie.
    Iar ca sa dezvalui misterul, l-am primit sa il testez gratuit datorita companiei BuzzStore. O poate face oricine vrea sa testeze alte produse aici: http://buzzers.ro/invite/507d4f8d43852317e35363428f3a3f5a

  •  
    • 4 mesaje
    28 Mar 2015, 08:17
    2 0
    Un adevarat ajutor in gospodarie, draga mea. Eu sunt multumita cum isi face treaba mai ales in bucatarie...unde este dezastru dupa ce gateste sotul
  •  
    • 7 mesaje
    29 Mar 2015, 21:07
    0 0
    agurita77 said:Un adevarat ajutor in gospodarie, draga mea. Eu sunt multumita cum isi face treaba mai ales in bucatarie...unde este dezastru dupa ce gateste sotul

      Nu-i nici o problema. Poate te ajuta si cu aspiratul. Al meu nu prea gateste, dar curat face!
    Si se pare ca este foarte multumit de performantele acestui aspirator, mai ales ca e silentios si consuma putin curent. El e adeptul produselor ecologice! 

  •  
    • 16 mesaje
    29 Mar 2015, 22:50
    0 0
    super. poate il conving si eu pe sot!...bine ca n-am catel ...
  •  
    • 10 mesaje
    29 Mar 2015, 23:36
    0 0
    Si eu am catel si un bebe mic si e dezastru la mine acasa...SI am folosit aspiratorul Philips performer expert cu sac si sunt multumita de rezultate.
    aspira bine si aerul e mult mai curat
  •  
    • 10 mesaje
    29 Mar 2015, 23:37
    0 0
    Da un adevarat ajutor in gospodarie,mai ales pentru mamicile super ocupate.
  •  
    • 4 mesaje
    30 Mar 2015, 09:28
    0 0
    alt model dar aceleasi rezultate!bravo philips!prietenul la nevoie se cunoaste!
  •  
    • 10 mesaje
    2 Apr 2015, 21:02
    0 0
    Felicitari Philips pentru crearea acestui produs foarte eficient!