intrebare

  •  
    • 3 mesaje
    17 Mar 2015, 15:53
    0 0
    Nu sunt blocata si nici nu mi-a pus restrictii, anul trecut am apasat ceva la setarile de confidentialitate si acum nu mai stiu unde am apasat.N-as apasa pe toate ca sa nu mai pot 
    distrbui la nimeni. Daca stie cineva sa ma ajute.Multumesc !
    Acest mesaj a fost editat de către cris.carasila: 18 Mar 2015, 20:35
  •  
    • 8 mesaje
    18 Mar 2015, 00:40
    0 0
    cris.carasila said:Nu pot distribui nimic unui preten pe facebook.De ce?

     
    pentru ca: te-a blocat sau a pus restrictii sa nu posteze nimeni in FB-ul lui!

  •  
    • 292 mesaje
    18 Mar 2015, 15:32
    0 0
    Este posibil sa te fi blocat ! Cea ce nu-ti da permisiunea sa postezi ceva pe peretele lui.
  •  
    • 5609 mesaje
    19 Mar 2015, 00:05
    0 0
    Este simplu!
    Incearca sa trimiti un mesaj de text la o prietena de-a ta si daca poti face asta cu ea, inseamna ca poti face asta cu toata lumea din lista ta de prieteni.
    Binenteles ca nu vei reusii sa trimiti mesaj  celui care te-a blocat!
     
  •  
    • 3 mesaje
    19 Mar 2015, 15:35
    0 0
    Dar nu m-a blocat, cand postez poze sau imagini toti din lista mea de prieteni vad acele poze numai el nu le poate vedea.
    Acest mesaj a fost editat de către cris.carasila: 19 Mar 2015, 15:38
  •  
    • 5609 mesaje
    21 Mar 2015, 02:08
    3 0
    cris.carasila said: Dar nu m-a blocat, cand postez poze sau imagini toti din lista mea de prieteni vad acele poze numai el nu le poate vedea.

     
    Mai femeie, intelege ca EL te-a blocat sa nu te vada!!!!!
    Daca Toti ceilalti te vad, si el nu te vede, inseamna ca el te-a blocat!
    Tu nu ai facut nimci la setari, de faceai, NU te putea vedea nimeni! Ce-i asa de greu de priceput?
    Cred ca mai greu de priceput este ca ala ti-a restrictionat tie accesul si tu nu intelegi cum cineva a facut-o fara sa te anunte sau sa-ti ceara voie!
    Simplu! Am "prieteni" sau Colegi"  care posteaza chestii acre nu ma intereseaza sau nu vreau s ale vad, ca sa nu-i supar si sa ma despritenesc de ei in FB, m-am dus in postarea lor si am ales "hide all from xulescu" sau  "unfollow xulescu" Din momentul ala, nu I-AM mai vazut nici o postare aceluia caruia i-am dat " hide or unfollow".
    Eu de exemplu am pastrat "vizibili" pe FB doar membrii familiei, care sunt importanti mie, restul de 200 de prieteni, sunt de umplutura. Daca au nevoie de mine, imi pot trimite mesaj privat sau ma pot mentiona intr-o postare si abia atunci apar in pagina mea de FB.

    Deci, revin si iti explic din nou: desii sunteti amici, EL a selectat probabil "hide all from cris.carasila" sau "unfollow cris.carasila"ca sa NU TE MAI VADA pe tine si postarile tale!!!!!

    Trebuie sa intelegi ca, din politete sau anumite motive nespuse, nu ne dorim sa vedem toate prostiile sau pozele pe care unii le posteaza non stop pe FB, ca atare, cand iti apare o poza de-a lui sau o postare de-a lui, te duci la buton si decizi daca mai vrei sa vezi  postarea respectiva sau selectezi sa-l ascunzi (hide) pe veci!

    Asadar, tu esti victima unui "hide sau unfollow" dat de EL dar nu si te restul prietenilor tai!


     


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 21 Mar 2015, 02:26
  •  
    • 5609 mesaje
    21 Mar 2015, 02:38
    2 0
    Uite, am pus o poza care iti arata clar ceea ce EL  a ales din optiuni, ca sa te tina  pe tine "ascunsa"!
    Poti face asta la fiecare prieten din lista ta, ca sa nu le mai vezi nici o postare sau poza!
    Din pacate daca el nu vrea sa te vada, tu nu poti sa schimbi asta! 

    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/4175/photo_id/68561

     
  •  
    • 3 mesaje
    16 Mar 2017, 16:02
    0 0
    Imi pare rau ca te-am suparat,dar de fapt el si-a pus profilul pe privat, eu nu am umblat nicaieri . Scuze
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Mar 2017, 17:57
    0 2
    cris.carasila said:Imi pare rau ca te-am suparat,dar de fapt el si-a pus profilul pe privat, eu nu am umblat nicaieri . Scuze

     

     

    Ii raspunzi dupa 2 ani!!??

  •  
    • 12208 mesaje
    19 Mai 2017, 20:57
    0 1
    Creaturi bolnave !