Facultate

  •  
    • 2 mesaje
    16 Mar 2015, 15:12
    0 0
    Salut!
    Cine imi poate spune ce grad de dificultate sunt la facultatea de comunicare si relatii publice,si facultatea de management de proiect?
    Precizez ca sunt la profil de filologie si nu am idee la ce facultate sa merg. Imi puteti da pareri,va rog?
    Acest mesaj a fost editat de către monica_009: 16 Mar 2015, 15:13
  •  
    • 5609 mesaje
    17 Mar 2015, 04:36
    0 0
    monica_009 said:Salut!
    Cine imi poate spune ce grad de dificultate sunt la facultatea de comunicare si relatii publice,si facultatea de management de proiect?
    Precizez ca sunt la profil de filologie si nu am idee la ce facultate sa merg. Imi puteti da pareri,va rog?

     
    facultatea si viitoarea profesie nu ti-o alegi dupa gradul de dificultate al unei facultati, pui problema cu susul in jos!
    Iti alegi facultatea dupa abilitatile native pe care incerci sa le explori si sa dai din tine ce-i mai bun, din ceva ce ti-ar place sa faci la maxim toata viata si iti doresti cu ardoare, din pasiune, dragoste, daruire ....
    Ceea ce pentru unii o anume facultate este ceva de neatins, pentru altii cu ambitii, poate fii un tel si mai tarziu, o satisfactie!



     

  •  
    • 24 mesaje
    22 Apr 2015, 17:47
    0 0
    Despre management nu stiu dar despre snspa comunicare stiu ca este o facultate usurica (nu usoara ci mai lejera). Am o prietena care a terminat acolo lucrand full time si neavand decat o restanta in conditiile in care nu s-a omorat cu ea. Acum nah, bineinteles, depinde si de capacitatile tale. Daca esti pasionata de scris si jurnalism ai putea incerca acolo. 
    Acest mesaj a fost editat de către cherry58: 22 Apr 2015, 17:47