radiografie pulmonara

  •  
    • 1 mesaje
    10 Ian 2015, 21:59
    0 0
    Buna.. fumez de un an si jumatate..cam un pachet la 2-3 zile. Posibil sa fiu nevoit sa imi fac o radiografie in urmatoarele zile. Ai mei nu stiu ca fumez. Si as vrea sa intreb dupa cat timp iese fumul! Ma intreb daca apare la radiografie
  •  
    • 3765 mesaje
    10 Ian 2015, 23:06
    0 0
    da da, daca fumezi cu o ora inainte, iese fumul pe radiografie.
    plus ca-ti apar niste chestii ciudat, ca niste scame, in sange.
  •  
    • 87 mesaje
    25 Ian 2015, 14:45
    2 0
    Pe rezultatul radiografiei nu va scrie ca fumezi,doar daca e un părinte acolo înăuntru cu tine si te întreaba doctorul daca fumezi atunci poate afla. Oricum plămânii nu ti- s negri de așa puțin timp. Lasa- te pana poți pt sănătatea ta si fa altceva cu banii aia.găsești pe net o broșură de citit cred ca se numește " Am fost fumător " se zice cs are efect bun sa te klași de fumat. Anunta- ne cum ai rezolvat. Sănătate!
  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2015, 14:45
    0 0
    Pe rezultatul radiografiei nu va scrie ca fumezi,doar daca e un părinte acolo înăuntru cu tine si te întreaba doctorul daca fumezi atunci poate afla. Oricum plămânii nu ti- s negri de așa puțin timp. Lasa- te pana poți pt sănătatea ta si fa altceva cu banii aia.găsești pe net o broșură de citit cred ca se numește " Am fost fumător " se zice cs are efect bun sa te klași de fumat. Anunta- ne cum ai rezolvat. Sănătate!