Remedii naturiste : coxartroza,gonartroza,artrita

  •  
    • 3 mesaje
    26 Nov 2014, 12:57
    0 0
    Buna ziua,

    Bunica mea in varsta de 78 de ani sufera de coxartroza, gonartroza, artrita reumatoida . Acum 1 an prezenta dureri pe picior insuporabile si chinuitoare pentru ea, se trezea noaptea din somn plangand si urland de durere, nu putea sa mearga ok, nu putea sa mai gateasca sa se mai plimbe . A fost la diversi doctori care i-au prescris metrotrexat, artro-stop, injectii cu diverse substante . Nu au avut vreun rezultat miraculos.
    Am 31 de ani si prezint deasemenea dureri pe picior, cand ma schimb de haine si trebuie sa stau intr-un picior nu pot de durere. Am hotarat sa caut pe internet diverse tratamente si am observat ca lumea vorbea ceva despre un produs de la Doctor’s Best, Best Hyaluronic Acid, with Chondroitin Sulfate. Am cautat pe diverse forumuri sa vad ce se discuta, daca exista vreun risc sau este o teapa. Am hotarat sa il comand intai pentru bunica mea , iar dupa 3 luni consecutive de tratament bunica mea nu a mai prezentat acele dureri insuportabile si va spun cu mana pe inima ca acest medicament i-a adus zambetul pe buze.
    Eu l-am comandat de pe acest site : http://farmacia-boreray.shopmania.biz/ impreuna si cu un produs serapeptaze care in combinatie cele doua au dat dovada de un rezultat foarte bun . Recunosc ca este un pic costisitor dar se merita . Durerile mele inca nu le-am tratat deoarece nu stau foarte bine cu banii si am hotarat sa o vindec pe bunica mea.

    Daca pot sa va ajut cu anumite raspunsuri va stau la dispozitie.
    Mentionez ca nu exista efecte adverse. Tot compozitul este 100% natural .
    Nu intentionez sa fac vreo reclama cuiva doar am dorit sa impartasesc cu toti cei suferinzi de aceste boli dureroase care nu ne lasa sa ne traim viata linistiti , sa confirm faptul ca exista medicamente ce ne pot salva de la dureri insuportabile , iar daca ceva sau cineva a facut un bine , am dorit sa il dau mai departe si sa dau de stire.
    Deasemenea recomand cu caldura produsul ZEEL tot de pe acest site, ajuta foarte mult in ameliorarea simptomelor osteoporozei,gonartrozei : http://farmacia-boreray.shopmania.biz/cumpara/zeel-100-tablete-18

    O zi minunata si va doresc multa sanatate.


    Simona