A folosit careva Vigrax pentru a-si imbunatati viata sexuala?

  •  
    • 50 mesaje
    10 Nov 2014, 10:18
    0 0
    A folosit careva Vigrax pentru a-si imbunatati viata sexuala?
  •  
    • 6 mesaje
    28 Nov 2014, 13:12
    0 0
    eu iti recomand Difresh Tauro , este un Spray fabricat in spania , nu costa mult , si e bine ca e un spray de buzunar ,poti sa-l iei unde vrei cu tine ,il gasesti pe net in magazinul online difresh ,sper sa te ajute
  •  
    • 2 mesaje
    16 Dec 2014, 10:23
    0 0
    Tomulete, eu am luat produsul ala de care spui tu, dar nu pot sa zic ca m-a ajutat prea tare. Ceva imbunatatiri au aparut, dar nu cum imi doream io.

    Salut!

     
  •  
    • 27 mesaje
    11 Feb 2015, 10:13
    0 0
    Marian dupe ce site ai luat produsul ala de care zici acolo? In cata vreme si-a facut efectul la tine? Ai avut efecte neplacute cu el?

  •  
    • 292 mesaje
    12 Feb 2015, 16:08
    0 0
    Sunt in temă cu multe produse care pot fii comandate, din mulțumirile celor care au folosit deja suplimentul iti pot recomanda acest produs : jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-potency
  •  
    • 292 mesaje
    12 Feb 2015, 16:09
    0 0
    Apropo, este un tratament care te poate ajuta pentru o perioadă indelungata de timp.
  •  
    • 38 mesaje
    20 Feb 2015, 10:18
    0 0
    E bine de stiut de produsele astea. Nu stii cand ai nevoie de ele.
    Odata cu inaintarea in varsta anumite functii nu mai functioneaza cum trebuie si atunci trebuiesc luate masuri.
  •  
    • 5 mesaje
    2 Apr 2015, 09:12
    0 0
    Eu iti recomand si suplimentul Stalon Neo, e foarte bun, urmind un curs de citeva luni iti poti imbunatati viata sexuala ca la 20 de ani. Chestia e ca e un supliment natural creat din plante care reface aceste procese.

    https://visionmarket.ro/stalon-neo.php 
  •  
    • 33 mesaje
    6 Mai 2015, 10:27
    0 0
    Problemele de erectie au cauza psihologica. Daca esti stresat nu o sa poti niciodata sa ai performante sexuale bune oricat ai incerca.
     
  •  
    • 5609 mesaje
    7 Mai 2015, 02:54
    0 0
    boldurm said:Problemele de erectie au cauza psihologica. Daca esti stresat nu o sa poti niciodata sa ai performante sexuale bune oricat ai incerca.
     

     
    Nu au numai cauza psihologica, pot fi si cauze fiziologice...dar mai bine citeste aici:
    http://www.sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

    Inca un sfat, incearca sa intrebi asta pe un site masculin, ai sanse mai mari sa primesti raspunsuri mai multe si mai variate. 

  •  
    • 27 mesaje
    7 Iun 2017, 13:26
    0 0
    Disfunctiile sexuale pot aparea si din cauza faptului ca exista stres. Daca stresul e prea mare atunci sigur apar si problemele de potenta.
    Viata sexuala se poate imbunatati si prin stilul nostru de viata, prin ce tip de alimentatie avem sau daca facem sau nu sport. Si fumatul afecteaza negativ potenta.


  •  
    • 23 mesaje
    7 Dec 2017, 10:35
    0 0
    Pentru viata sexuala se pot lua si plante gen telina, ciocolata neagra sau suplimente cu damiana.

  •  
    • 27 mesaje
    8 Mai 2018, 11:03
    0 0
    boldurm said:Problemele de erectie au cauza psihologica. Daca esti stresat nu o sa poti niciodata sa ai performante sexuale bune oricat ai incerca.
     Probabil anxietatea e de vina in multe cazuri. 

     

  •  
    • 38 mesaje
    30 Iul 2019, 12:05
    0 0
    Viata sexuala se poate folosi si prin metode alternative care sa ajute la asa ceva. 
  •  
    • 13 mesaje
    11 Sep 2019, 10:23
    0 0
    Pentru potenta exista multe remedii, dar daca problema este una serioasa rezultatele nu pot fi unele tocmai bune!