Copii adoptati in anul 1967

  •  
    • 2 mesaje
    1 Nov 2014, 19:18
    0 0
       Buna seara tuturor!

    Daca stie cineva cum se pot afla amanunte despre adoptie,ma intereseaza anul 1967?
  •  
    • 4419 mesaje
    1 Nov 2014, 20:09
    0 0
    Laura-Carmen said:   Buna seara tuturor!

    Daca stie cineva cum se pot afla amanunte despre adoptie,ma intereseaza anul 1967?

     
    Eu una as fi pus aceasta intrebare pe www.avocatnet.ro, unde este site de specialitate, aici fiind doar de divertisment. Poate ma insel, cine stie si iti va raspunde cineva.

    Trebuie sa incepi cu Serviciul Starea Civila, de pe langa Primarie, acolo apare daca persoana care o cauti mai traieste sau nu, daca s-a casatorit acestia iti pot furniza date.

    Apeleaza la Directia de Protectia Copilului din orasul unde a avut ultimul domiciliu, persoana pe care o cauti. 

    Atentie, asemenea informatii sunt confidentiale, trebuie sa demonstrezi gradul de rudenie cu persoana cautata.

    As mai incerca la ziarul local, poate respectivul/respectiva mai locuieste in orasul tau. Incearca si pe FB, creeaza o pagina in care pui poze si vorbesti despre persoana care vrei sa gasesti.

    Bafta! 

  •  
    • 2 mesaje
    1 Nov 2014, 21:37
    0 0
    Mersi mult pt raspuns o sa incerc pe situl care mi l-ai spus e ffff complicat cred mai ales ca nu sunt in tara o seara frumoasa!!!!