Ce fel de program de sport ajuta la tonifiere?

  •  
    • 13 mesaje
    20 Oct 2014, 11:12
    0 0
    Buna,

    Eu vreau sa ma apuc de sport nu pentru a slabi neaparat, ci pentru ca vreau sa fiu tonifiata si sa am energie. 

    Ce fel de program e cel mai indicat? Chiar nu vreau sa slabesc, pentru ca nu mi-ar placea sa fiu foarte slaba, eu am incercat chiar sa ma ingras, iar acum sunt multumita.

    Mersi :) 
  •  
    • 13 mesaje
    21 Mar 2017, 11:49
    0 0
    Buna, eu am incercat mai multe programe si aparate de fitness de-a lungul timpul si am gasit unul foarte bun de la https://sport-mag.ro/3-aparate-fitness pe care il poti folosi cu incredere! Se numeste Aparat abdomene AB Lifter Sportmann, e la un pret ok si iti garantez ca nu il vei uita intr-un colt al casei pe post de suport de haine..am reusit sa slabesc cu e cam 14 kg si sa scap de colacei.. bine, mai am pana sa ajung la forma pe care mi-o doresc, dar acest aparat m-a ajutat fff mult. Succes!!!
    Acest mesaj a fost editat de către corinaaap: 21 Mar 2017, 11:50
  •  
    • 53 mesaje
    6 Mai 2017, 15:06
    0 0
    Putini stiu ca se poate slabi si tonifia muschii prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 6 mesaje
    3 Iul 2017, 08:08
    0 0
    Eu am optat pentru abonamentul RealSports pentru a slabi, si am obtinut rezultatele dorite. Nu eram atat de sigur ca voi obtine ceea ce mi-am dorit, insa dupa cateva saptamani am reusit sa scap de cateva kilograme. Abonamentul RealSports imi ofera posibilitatea de a merge de fiecare data la alta sala de sport. Sunt incantat de tot ceea ce ofera acest abonament.
  •  
    • 170 mesaje
    21 Nov 2017, 14:26
    0 0
    Eu am reusit sa slabesc prin XBody, am ales sa fac acest tip de fitness deoarece nu prea am timp, iar o sedinte la ei dureaza doar 20 de minute si chiar calori multe in timpul acela. Daca esti cineva din Bucuresti, le recomand sala ToMe, o gasiti aici: http://www.tome.ro/contact/