O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 15:51
    1 0
    gabriela42 said:
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:
    http://fs67.trilulilu.ro/imgs/michelle65/buna-dimineata-va-astept-cu-drag-la-o-cafea_c40b852d7e8e56.jpg?size=original
    http://www.e-retete.ro/retete/strudel-cu-mere ....si multe altele sunteti invitati ....

    Numai  la  mancare  vi  e  gandul!!!
     

     Cafeaua nu e mancare .... 

     Da, dar strudelul e.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 23 Sep 2014, 15:52
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 22:13
    0 0
    Oana_Domino said:azi, maine se va deschide un forum eva pentru oricare.
    fara carnet de membru nu se intra

     Da' ce, n-ar fi misto? Sa scrie toti nebunii. Eu intru for fun, asa ca toata distractia e cand e inghesuiala si cu multe pareri. Imi stersesem si pozele dupa certurile trecute. Nu se stie unde se ajunge. Le-am pus la loc. Wtf?

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 22:21
    0 0
    Oana_Domino said:despre ce poze vorbesti, ca nu inteleg

     Stersesem albumele cu copiii si cu matele. Am pus inapoi pozele cu mine si copiii. Cu matele s-au pierdut, dar le gasesc eu.

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 22:27
    0 0
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

  •  
    • 10065 mesaje
    23 Sep 2014, 22:32
    0 0
    White_Storm said:
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

     

    Destul de reusite, avind in vedere ca sint copiate .


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 23 Sep 2014, 22:32
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 22:38
    0 0
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

     

    Destul de reusite, avind in vedere ca sint copiate .

     Mersi, daca nu e seful acasa, nu prostim cum putem. Dar matele nu le-am gasit inca. Trebuie sa le pun de pe telefon, ca acolo le am. Oricum toate erau facute pt noi, nu sa le expunem. Asa s-a intamplat.

  •  
    • 10065 mesaje
    23 Sep 2014, 22:53
    1 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

     

    Destul de reusite, avind in vedere ca sint copiate .

     Mersi, daca nu e seful acasa, nu prostim cum putem. Dar matele nu le-am gasit inca. Trebuie sa le pun de pe telefon, ca acolo le am. Oricum toate erau facute pt noi, nu sa le expunem. Asa s-a intamplat.

     

    De mate si telefon am inteles, mai putin de prostit .

     

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 22:57
    0 0
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

     

    Destul de reusite, avind in vedere ca sint copiate .

     Mersi, daca nu e seful acasa, nu prostim cum putem. Dar matele nu le-am gasit inca. Trebuie sa le pun de pe telefon, ca acolo le am. Oricum toate erau facute pt noi, nu sa le expunem. Asa s-a intamplat.

     

    De mate si telefon am inteles, mai putin de prostit .

     

     Pai facem si "noi" io cu al mare cum putem. Ca ta-su le prelucra un pic, noi... atata stim. Pricepusi cu prosteala?

  •  
    • 10065 mesaje
    23 Sep 2014, 23:04
    0 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    Oana_Domino said:acum inteleg. cum consideri, dar cred ca e mai bine sa le stergi

     Au stat acolo mult si bine. Nici nu-s prea clare, deh facute cu aparat cu film si copiate cu telefonul. Sunt vechi, oricum. 

     

    Destul de reusite, avind in vedere ca sint copiate .

     Mersi, daca nu e seful acasa, nu prostim cum putem. Dar matele nu le-am gasit inca. Trebuie sa le pun de pe telefon, ca acolo le am. Oricum toate erau facute pt noi, nu sa le expunem. Asa s-a intamplat.

     

    De mate si telefon am inteles, mai putin de prostit .

     

     Pai facem si "noi" io cu al mare cum putem. Ca ta-su le prelucra un pic, noi... atata stim. Pricepusi cu prosteala?

     

    Se facu lumina, multumesc .

     

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 09:10
    1 0
    victoras dar tu doar poza din facultate o pui aici , pune una mai recenta sa vedem muschii ...
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 09:15
    0 0
    aici nu am spus buna dimineata , bine ca este soarele la work astazi ca ieri am fost nauca toata ziua !deci ce cafeluta serviti , nu v-au placut strudelele intelg ...nu-i nimic facem papanasi cu dulceata si smantana astazi ... pentru cunoscatori si amatori de bunatati ..
  •  
    • 7959 mesaje
    24 Sep 2014, 17:17
    0 0
    gabriela42 said:aici nu am spus buna dimineata , bine ca este soarele la work astazi ca ieri am fost nauca toata ziua !deci ce cafeluta serviti , nu v-au placut strudelele intelg ...nu-i nimic facem papanasi cu dulceata si smantana astazi ... pentru cunoscatori si amatori de bunatati ..

     Buna. Ia mai termina bre cu dulciurile astea, ca ne faci pofte degeaba si noi suntem la dieta. Ce, vrei sa ne ingrasam? Ne lasa oamenii si venim pe aici cu existentiale p-orma.

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Sep 2014, 17:20
    0 0
    Am mancat papanasi in copilarie, de atunci ioc, vorba turcului. Nu mi-au placut ca era sarata rau branza, banuiesc cum ar fi cu branza dulce, dar n-am gustat. Aia mai trebuie, sa fac papanasi acum. Ne straduim sa nu punem ca porcul slana pe sub piele, ca da urat rau.
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 19:37
    0 0
    White_Storm said:Am mancat papanasi in copilarie, de atunci ioc, vorba turcului. Nu mi-au placut ca era sarata rau branza, banuiesc cum ar fi cu branza dulce, dar n-am gustat. Aia mai trebuie, sa fac papanasi acum. Ne straduim sa nu punem ca porcul slana pe sub piele, ca da urat rau.

    face sport dupa aceea cat cuprinde , sau sex la greu ...fiecare ce poate , uite asa arata minunatia ... http://www.cronicadeiasi.ro/pictures/images/papanasi-cu-dulceata-si-smantana.jpg
    cu branza dulce se fac , dulceata de visine sau chiar cu afine am mancat odata la un restaurant celebru si smantana la greu ....

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Sep 2014, 19:44
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:Am mancat papanasi in copilarie, de atunci ioc, vorba turcului. Nu mi-au placut ca era sarata rau branza, banuiesc cum ar fi cu branza dulce, dar n-am gustat. Aia mai trebuie, sa fac papanasi acum. Ne straduim sa nu punem ca porcul slana pe sub piele, ca da urat rau.

    face sport dupa aceea cat cuprinde , sau sex la greu ...fiecare ce poate , uite asa arata minunatia ... http://www.cronicadeiasi.ro/pictures/images/papanasi-cu-dulceata-si-smantana.jpg
    cu branza dulce se fac , dulceata de visine sau chiar cu afine am mancat odata la un restaurant celebru si smantana la greu ....

     Yach, pe burta se pun. No, thanks. Altfel misto...

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 19:55
    0 0
    la cata inghetata si ciocolata am mancat vara asta o portie de papanasi nu se mai vede ...si in plus acel gust nu il regasesti in nici-un alt dulce
  •  
    • 7959 mesaje
    24 Sep 2014, 20:18
    0 0
    Inghetata era iubirea mea, inainte sa am copii, n-am avut pofte gravida fiind. Anul asta nu am pus gura macar sa gust..
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Sep 2014, 20:20
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 20:23
    0 0
    White_Storm said:Inghetata era iubirea mea, inainte sa am copii, n-am avut pofte gravida fiind. Anul asta nu am pus gura macar sa gust..

    dar de ce esti asa de restrictiva ...?? avem o singura viata- nu te ingrasi ca iti faci o placere odata la o saptamana , asa cred eu !

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Sep 2014, 20:34
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:Inghetata era iubirea mea, inainte sa am copii, n-am avut pofte gravida fiind. Anul asta nu am pus gura macar sa gust..

    dar de ce esti asa de restrictiva ...?? avem o singura viata- nu te ingrasi ca iti faci o placere odata la o saptamana , asa cred eu !

     E si tu ce sa spui. Ma facu zoro mamaie, mai am pana acolo, nu ca nu ajungem toate acolo. Deh...

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 20:35
    0 0
    ei nu il lua in seama ..., dar in ce context ti-a spus asa ..??