O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    29 Mai 2018, 10:47
    0 1
    'Neata buna dau eu o cafea
  •  
    • 366 mesaje
    29 Mai 2018, 11:12
    1 1
    gabriela42 said:'Neata buna dau eu o cafea

     Multumim , true  Lady  , ca  de  obicei!

    O  zi  minunata  tuturor!

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Mai 2018, 20:36
    2 1
    omulcumartoaga said:
    white_storm2 said:Dragilor va invit cu drag la o dulceata de trandafiri. Draga de mama la aproape 72 de ani s-a strofocat anul trecut sa mute trandafirul de dulceata de sub nuc si eu l-am prins plin de flori ca acum mulți ani. Asa ca dulcegaresc de zor.
    Weekend placut!

       E  mai  dulce  ca  tine?

    Multumi  de  grija  pe  care  ne  o  arati!

     Io dulce? Doar pentru oameni misto sunt asa, in rest sunt o acritura.
    Eh, din cand in cand va pupacesc sa nu ma uitati.

  •  
    • 366 mesaje
    31 Mai 2018, 12:40
    1 1
    white_storm2 said:
    omulcumartoaga said:
    white_storm2 said:Dragilor va invit cu drag la o dulceata de trandafiri. Draga de mama la aproape 72 de ani s-a strofocat anul trecut sa mute trandafirul de dulceata de sub nuc si eu l-am prins plin de flori ca acum mulți ani. Asa ca dulcegaresc de zor.
    Weekend placut!

       E  mai  dulce  ca  tine?

    Multumi  de  grija  pe  care  ne  o  arati!

     Io dulce? Doar pentru oameni misto sunt asa, in rest sunt o acritura.
    Eh, din cand in cand va pupacesc sa nu ma uitat 

      Salutare  !  Din  ce  in  ce  mai  putini  si  mai  rar  pe  aici!

     O  minivacanta  linistita  si  relaxanta !

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Iun 2018, 00:44
    1 1
    Da, da o "minivacanta" reusita tuturor bugetarilor! Restul, treceti la munca, ca trebuie sa sustinem bugetul! Fii-mi-ar scarba!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 1 Iun 2018, 00:58
  •  
    • 970 mesaje
    1 Iun 2018, 10:42
    1 1
    Buna dimineata! La multi ani pentru toti copiii lumii (inclusiv mie)!
  •  
    • 366 mesaje
    4 Iun 2018, 14:00
    1 1
    GirlOnline said:Buna dimineata! La multi ani pentru toti copiii lumii (inclusiv mie)!

     Multumi , dar  ne  vizitezi  atat  de  rar!

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iun 2018, 17:52
    1 1
    Buna ziua prieteni ! o cafeluta se poate ?
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Iun 2018, 19:40
    0 1
    Sa va povestesc pentru ca oricum nu mai sunt gravidute, inselati, etc.
    Am participat la  sfarsitul de an, premierea desteptilor,  nefiind cazul, sfarsitul liceului. Oh, my god, am facut 4 ani pe forumul asta?
     Copii frumosi, imbracati impecabil, fetele - viitoare doamne intolite mortal, imnul national si gaudeamusul cantat la boxe m-au impresionat teribil, mi-au dat lacrimile. Ei na, asa li se intampla unora.
     Mai mult, robele purtate de copiii nostri, zici ca au intrat in barou, atmosfera a fost totusi emotionanta, desi n-am prea inteles nimic din ce s-a spus la microfon. Dar am filmat la greu!
    Si viata merge inainte!!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 4 Iun 2018, 20:12
  •  
    • 366 mesaje
    5 Iun 2018, 08:11
    0 1
    white_storm2 said:Sa va povestesc pentru ca oricum nu mai sunt gravidute, inselati, etc.
    Am participat la  sfarsitul de an, premierea desteptilor,  nefiind cazul, sfarsitul liceului. Oh, my god, am facut 4 ani pe forumul asta?
     Copii frumosi, imbracati impecabil, fetele - viitoare doamne intolite mortal, imnul national si gaudeamusul cantat la boxe m-au impresionat teribil, mi-au dat lacrimile. Ei na, asa li se intampla unora.
     Mai mult, robele purtate de copiii nostri, zici ca au intrat in barou, atmosfera a fost totusi emotionanta, desi n-am prea inteles nimic din ce s-a spus la microfon. Dar am filmat la greu!
    Si viata merge inainte!!!

     Multa  bafta  si  bucurie  impreuna  cu  cei  dragi!

    Pregateste te  sa  fii  soacra!

  •  
    • 366 mesaje
    5 Iun 2018, 08:12
    0 1
    Ziua buna tuturor , va las o cafea aromata si fierbinte si suc rece de soc!
  •  
    • 2115 mesaje
    5 Iun 2018, 21:11
    0 1
    omulcumartoaga said:

     Multa  bafta  si  bucurie  impreuna  cu  cei  dragi!

    Pregateste te  sa  fii  soacra!

     Multam, dar speram la mai multe. Saru' mana de urare!

  •  
    • 12208 mesaje
    6 Iun 2018, 23:32
    0 1
    white_storm2 said:Sa va povestesc pentru ca oricum nu mai sunt gravidute, inselati, etc.
    Am participat la  sfarsitul de an, premierea desteptilor,  nefiind cazul, sfarsitul liceului. Oh, my god, am facut 4 ani pe forumul asta?
     Copii frumosi, imbracati impecabil, fetele - viitoare doamne intolite mortal, imnul national si gaudeamusul cantat la boxe m-au impresionat teribil, mi-au dat lacrimile. Ei na, asa li se intampla unora.
     Mai mult, robele purtate de copiii nostri, zici ca au intrat in barou, atmosfera a fost totusi emotionanta, desi n-am prea inteles nimic din ce s-a spus la microfon. Dar am filmat la greu!
    Si viata merge inainte!!!

     Felicitari este un moment memorabil !Mult succes mai departe !

  •  
    • 12208 mesaje
    6 Iun 2018, 23:33
    0 1
    omulcumartoaga said:Ziua buna tuturor , va las o cafea aromata si fierbinte si suc rece de soc!

     Multumim omule !

  •  
    • 12208 mesaje
    11 Iun 2018, 13:17
    0 1
    Salutari dragilor!
  •  
    • 2115 mesaje
    11 Iun 2018, 20:34
    0 1
    gabriela42 said:
    white_storm2 said:Sa va povestesc pentru ca oricum nu mai sunt gravidute, inselati, etc.
    Am participat la  sfarsitul de an, premierea desteptilor,  nefiind cazul, sfarsitul liceului. Oh, my god, am facut 4 ani pe forumul asta?
     Copii frumosi, imbracati impecabil, fetele - viitoare doamne intolite mortal, imnul national si gaudeamusul cantat la boxe m-au impresionat teribil, mi-au dat lacrimile. Ei na, asa li se intampla unora.
     Mai mult, robele purtate de copiii nostri, zici ca au intrat in barou, atmosfera a fost totusi emotionanta, desi n-am prea inteles nimic din ce s-a spus la microfon. Dar am filmat la greu!
    Si viata merge inainte!!!

     Felicitari este un moment memorabil !Mult succes mai departe !

     Multumesc, Gabito! Fiecare cu destinul lui, in care 'io' nu cred, dar asa vine vorba. Cica destinul ti-l faci, nu?

  •  
    • 366 mesaje
    12 Iun 2018, 13:11
    0 1
    white_storm2 said:
    gabriela42 said:
    white_storm2 said:Sa va povestesc pentru ca oricum nu mai sunt gravidute, inselati, etc.
    Am participat la  sfarsitul de an, premierea desteptilor,  nefiind cazul, sfarsitul liceului. Oh, my god, am facut 4 ani pe forumul asta?
     Copii frumosi, imbracati impecabil, fetele - viitoare doamne intolite mortal, imnul national si gaudeamusul cantat la boxe m-au impresionat teribil, mi-au dat lacrimile. Ei na, asa li se intampla unora.
     Mai mult, robele purtate de copiii nostri, zici ca au intrat in barou, atmosfera a fost totusi emotionanta, desi n-am prea inteles nimic din ce s-a spus la microfon. Dar am filmat la greu!
    Si viata merge inainte!!!

     Felicitari este un moment memorabil !Mult succes mai departe !

     Multumesc, Gabito! Fiecare cu destinul lui, in care 'io' nu cred, dar asa vine vorba. Cica destinul ti-l faci, nu?

     Intr o anumita proportie!

     

  •  
    • 970 mesaje
    12 Iun 2018, 20:36
    0 1
    Cafea! Cat e o cafea?
  •  
    • 366 mesaje
    13 Iun 2018, 07:23
    0 1
    GirlOnline said:Cafea! Cat e o cafea?

     Gratis!  Nu  te  am  mai  vazut  de  mult!

     Serveste , cu  , lapte , frisca , bomboana  de  ciocolata , ce  doresti!

  •  
    • 970 mesaje
    13 Iun 2018, 10:23
    0 1
    Le iau pe toate, daca tot sunt gratis . Buna dimineata!