O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    30 Iun 2016, 14:04
    0 0
    ViktorC said:Intrebare de incepator.

    Voi, fetele, nicicind nu renuntati la "príma dragoste"?

    Dupa 22 de ani sa aflu ca inca mi-s iubit .
    Oh, Marie...

    pai ce te costa sa o mai iubesti si tu ....e o zi tocmai buna de activitati sentimentale .... 

  •  
    • 11561 mesaje
    30 Iun 2016, 14:05
    0 0
    ViktorC said:Buna dimineata.

    Azi nu dau cafea ca mi-s zgircit ( ) in schimb va doresc ő zi frumoasa!

     Ce  faci  breee , ai  pierdut  banii  la  cazinou , sau  ti  a  papat   ..........ratustele!!

    Ia  de  seveste  cafea  fierbinte  si  aromata , limonada  cu  menta  si  gheata  sa  te  racoresti!

     O  zi  buna  tuturor!

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Iun 2016, 14:47
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Intrebare de incepator.

    Voi, fetele, nicicind nu renuntati la "príma dragoste"?

    Dupa 22 de ani sa aflu ca inca mi-s iubit .
    Oh, Marie...

    pai ce te costa sa o mai iubesti si tu ....e o zi tocmai buna de activitati sentimentale .... 

     Cum adica, s-o mai iubeasca dupa 22 de ani?
    Aaa, azi da, ca e joi.  

  •  
    • 12208 mesaje
    30 Iun 2016, 22:30
    0 0
    seara de iubire si de pretuire. vara este un anotimp perfect pentru iubire, seara magica !
  •  
    • 6599 mesaje
    30 Iun 2016, 23:09
    0 0

    Ce va mai salutati..neata buna,seara buna,la revedere

    Mai,tin minte cand eram mai multi si postam pe forum pana dimineata la 3.E ora 23 si nu s-a mai postat de 2-3 ore.

    Intra in faliment evuta fara mine p-aici

     

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Iul 2016, 03:11
    0 0
    cornely2929 said:

    Ce va mai salutati..neata buna,seara buna,la revedere

    Mai,tin minte cand eram mai multi si postam pe forum pana dimineata la 3.E ora 23 si nu s-a mai postat de 2-3 ore.

    Intra in faliment evuta fara mine p-aici

     

     "Mai",  nu tin minte ca tu sa fii postat vreodata in cafeneaua asta. "Evuta" nu intra in faliment daca nu mai posteaza un user, se mai gasesc altii, stai linistita!

  •  
    • 148 mesaje
    1 Iul 2016, 09:45
    0 0
    de cald ,e foarte cald... de mare nu mai zic ... sa ai cu cine , e mult spus ! totul e o aiureala !
  •  
    • 6599 mesaje
    1 Iul 2016, 10:15
    0 0
    white_storm2 said:
    cornely2929 said:

    Ce va mai salutati..neata buna,seara buna,la revedere

    Mai,tin minte cand eram mai multi si postam pe forum pana dimineata la 3.E ora 23 si nu s-a mai postat de 2-3 ore.

    Intra in faliment evuta fara mine p-aici

     

     "Mai",  nu tin minte ca tu sa fii postat vreodata in cafeneaua asta. "Evuta" nu intra in faliment daca nu mai posteaza un user, se mai gasesc altii, stai linistita!

     Din moment ce am 6598 mesaje,rezulta ca am postat si eu ceva..Ca nu m-ai observat tu,sau nu erai atunci pe eva,e altceva.Sunt foarte linistita,am facut doar o gluma.Nu iti inteleg reactia sincer.

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Iul 2016, 10:33
    0 0
    cornely2929 said:

     Din moment ce am 6598 mesaje,rezulta ca am postat si eu ceva..Ca nu m-ai observat tu,sau nu erai atunci pe eva,e altceva.Sunt foarte linistita,am facut doar o gluma.Nu iti inteleg reactia sincer.

     La cat mai multe mesaje! Care reactie sau n-am dreptate? Au disparut unele eve, dar forumul mai misca inca.
    Imi place pisica ta!  

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Iul 2016, 10:35
    0 0
    euadnana said:de cald ,e foarte cald... de mare nu mai zic ... sa ai cu cine , e mult spus ! totul e o aiureala !

     Ce-ai patit? Daca tot ai inceput, desarta-ti sacul!

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Iul 2016, 11:03
    1 0
    http://stirileprotv.ro/stiri/social/platforma-online-lansata-de-2-tineri-din-cluj-vizitata-de-30-000-de-britanici-noi-avem-un-plan-mutati-va-in-transilvania.html
    Si daca politicienii nu misca un deget pentru romani uite ca sunt si romani inventivi si care iau fraul in propriile maini. Bravo!
  •  
    • 11561 mesaje
    1 Iul 2016, 13:02
    2 0
    white_storm2 said:
    euadnana said:de cald ,e foarte cald... de mare nu mai zic ... sa ai cu cine , e mult spus ! totul e o aiureala !

     Ce-ai patit? Daca tot ai inceput, desarta-ti sacul!

     Las  o  in  pace , e  suparata  ca  nu  si  gaseste  vibratoru!!!

  •  
    • 4313 mesaje
    1 Iul 2016, 16:00
    0 0
    Z'ua buna!
    Vibratoru' bmw cu tractiune-n spate
    Face danturi mult mai curate (n-am gasit alta rima).
  •  
    • 12208 mesaje
    2 Iul 2016, 17:23
    0 0
    O zi deosebita l-am sarbatorit pe cel mic cu tort si iesire in oras .... a fost tare placut am fost la 'Margineni ' rest unde canta Margineanu...
  •  
    • 2115 mesaje
    2 Iul 2016, 17:53
    1 0
    gabriela42 said:O zi deosebita l-am sarbatorit pe cel mic cu tort si iesire in oras .... a fost tare placut am fost la 'Margineni ' rest unde canta Margineanu...

     Aaa, la cat de rar apari sa nu te miri ca ramane cafeneaua asta goala! Ne mutam in cealalta, ca tot e libera, dar oficiala!


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 3 Iul 2016, 01:21
  •  
    • 12208 mesaje
    2 Iul 2016, 22:52
    1 0
    Nimic nu e batut in cuie , cine vrea pleaca , cine vrea ramane . Seara placuta ca tot s-a racorit nitel .
  •  
    • 10065 mesaje
    3 Iul 2016, 09:49
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Intrebare de incepator.

    Voi, fetele, nicicind nu renuntati la "príma dragoste"?

    Dupa 22 de ani sa aflu ca inca mi-s iubit .
    Oh, Marie...

    pai ce te costa sa o mai iubesti si tu ....e o zi tocmai buna de activitati sentimentale .... 

     

    Neee ... Ramine la "a fost o data".

     

    Aia fu din ciclul "dragoste interziza", unde mami face cartile cind , cum si cu cine sa se iubeasca fii-sa. Da'-i facuram figura ma-sii . Ne iubiram pe-ascuns. Mititica de ea ... abia ca is scoasera chiloteii ... deh, stiti voi foarte bine cum sta treaba cu dezechiparea la prima dragoste . Ceva mai greoi asa, dar nu imposibil. Toate au inceput, adevarat ?

     

    Ce vremuri ...

     

  •  
    • 10065 mesaje
    3 Iul 2016, 09:51
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Intrebare de incepator.

    Voi, fetele, nicicind nu renuntati la "príma dragoste"?

    Dupa 22 de ani sa aflu ca inca mi-s iubit .
    Oh, Marie...

    pai ce te costa sa o mai iubesti si tu ....e o zi tocmai buna de activitati sentimentale .... 

     

    Neee ... Ramine la "a fost o data".

     

    Aia fu din ciclul "dragoste interziza", unde mami face cartile cind , cum si cu cine sa se iubeasca fii-sa. Da'-i facuram figura ma-sii . Ne iubiram pe-ascuns. Mititica de ea ... abia ca is scoasera chiloteii ... deh, stiti voi foarte bine cum sta treaba cu dezechiparea la prima dragoste . Ceva mai greoi asa, dar nu imposibil. Toate au inceput, adevarat ?

     

    Ce vremuri ... Sa-mi fie rusine !

     

     

     

     

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Iul 2016, 12:06
    0 0
    duminica relaxanta mergem la Snagov , pe malul lacului sper sa nu fie prea aglomerat . am luat si lotiunea de bronzat , dar si sprayul de tantari ....daca e prea cald stam la umbra in padure .....
  •  
    • 12208 mesaje
    3 Iul 2016, 12:08
    0 0
    ViktorC said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    ViktorC said:Intrebare de incepator.

    Voi, fetele, nicicind nu renuntati la "príma dragoste"?

    Dupa 22 de ani sa aflu ca inca mi-s iubit .
    Oh, Marie...

    pai ce te costa sa o mai iubesti si tu ....e o zi tocmai buna de activitati sentimentale .... 

     

    Neee ... Ramine la "a fost o data".

     

    Aia fu din ciclul "dragoste interziza", unde mami face cartile cind , cum si cu cine sa se iubeasca fii-sa. Da'-i facuram figura ma-sii . Ne iubiram pe-ascuns. Mititica de ea ... abia ca is scoasera chiloteii ... deh, stiti voi foarte bine cum sta treaba cu dezechiparea la prima dragoste . Ceva mai greoi asa, dar nu imposibil. Toate au inceput, adevarat ?

     

    Ce vremuri ... Sa-mi fie rusine !

     

     

     

     

    Viktore conteaza prezentul ! nu trai din amintiri si tu acuma , iar de detaliile "tehnice " ce sa mai vorbim , cred ca nu trebuie mentionate , decat poate intr-o carte de tip Sandra BROWN ...hi hi hi ..