O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 12208 mesaje
    6 Sep 2015, 11:03
    0 0
    La ora 17 mai mergem acolo e tare frumos locul ....http://snagovclub.ro/tur-virtual/
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Sep 2015, 16:35
    0 0
    cafea si plecam la party ...sa nu ma asteptati vin tarziu ...
  •  
    • 7959 mesaje
    6 Sep 2015, 17:00
    1 0
    gabriela42 said:
    pitipoanca69 said:Da le dormiti nu gluma!!
    Buna Dimineata si Duminica relaxanta si racoroasa!!

     Buna ziua ...ce sa facem mai Piti lumea mai si petrece ...o cafea jacobs si pentru mine exista ....???
     

    Buna, cafegii!
     Exista, . Ai petrecut misto, de te intorci acolo, asa-I?
    Si noi am petrecut, e ultima aniversare pe anul asta in familion, deci gratar, tort si sampanie. 
    O seara frumoasa tuturor!  

  •  
    • 10065 mesaje
    6 Sep 2015, 21:26
    1 0
    gabriela42 said:cafea si plecam la party ...sa nu ma asteptati vin tarziu ...

     

    Io n-o sa inchid un ochi pina ce nu dai de stire ...

     

    Sa te stiu io teafara si ... nevatamata sa zicem ...

     

     

    Seara buna !

     

  •  
    • 12208 mesaje
    6 Sep 2015, 22:32
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:cafea si plecam la party ...sa nu ma asteptati vin tarziu ...

     

    Io n-o sa inchid un ochi pina ce nu dai de stire ...

     

    Sa te stiu io teafara si ... nevatamata sa zicem ...

     

     

    Seara buna !

     

     Am venit ...Am mancat tot felul si am baut numai suc ...Nici o smecherie dar am dansat doua tangouri cu profesorul lui fi-miu de la facult . ....Faina atmosfera pe lac multe barci smechere cu tot felul ce cocalari .....VA PUP , MERCI VIKORE !
     

  •  
    • 5609 mesaje
    6 Sep 2015, 23:10
    0 0
    Sara buna la voi, ca la mine s-a cracanat de ...luni dimineata!
    Vad ca sunteti cazuti rau in borcanul cu melancolie... fu' si la mine la fel ieri....cu aniversarea noastra de azi ma astepata o saptamana plina ochi, asa ca, ma duc sa-mi iau o cafea si stau un pic cu voi pana ma apuc serios de munca.



    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 6 Sep 2015, 23:12
  •  
    • 10065 mesaje
    6 Sep 2015, 23:59
    1 0
    Maricon said:Sara buna la voi, ca la mine s-a cracanat de ...luni dimineata!
    Vad ca sunteti cazuti rau in borcanul cu melancolie... fu' si la mine la fel ieri....cu aniversarea noastra de azi ma astepata o saptamana plina ochi, asa ca, ma duc sa-mi iau o cafea si stau un pic cu voi pana ma apuc serios de munca.


     

    Buna dimineata si o zi frumoasa !

     

  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 06:15
    1 0
    N'eata buna .



    Eh, cui ii da mina doarme pina la noua ... pe cind unii nu-si permit ca mai tre sa si lucre ...

    S-avem o zi misto !

  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 07:34
    1 0
    Acu chiar nu stiu, sa scot pufoaica sau sa ma mut unde-i caldurica ...

    Temperaturile au scazut sub 10 grade in zona.

    Caut friguroasa !

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2015, 09:39
    0 0
    ViktorC said:
    Maricon said:Sara buna la voi, ca la mine s-a cracanat de ...luni dimineata!
    Vad ca sunteti cazuti rau in borcanul cu melancolie... fu' si la mine la fel ieri....cu aniversarea noastra de azi ma astepata o saptamana plina ochi, asa ca, ma duc sa-mi iau o cafea si stau un pic cu voi pana ma apuc serios de munca.


     

    Buna dimineata si o zi frumoasa !

     

     Buna dimineatacafele aromate pentru toata lumea care ne trece pragul , la BUCURESTI vara inca isi face de cap , ieri erau 32 astazi au zis pana in 26 de grade nu-i rau ....o zi deosebit de buna va urez tuturor!
     

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2015, 09:41
    0 0
    Maricon said:Sara buna la voi, ca la mine s-a cracanat de ...luni dimineata!
    Vad ca sunteti cazuti rau in borcanul cu melancolie... fu' si la mine la fel ieri....cu aniversarea noastra de azi ma astepata o saptamana plina ochi, asa ca, ma duc sa-mi iau o cafea si stau un pic cu voi pana ma apuc serios de munca.


    LA MULTI ANI pentru aniversare draga Maricom , spor la treburi ! 

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2015, 09:44
    0 0
    ViktorC said:N'eata buna .



    Eh, cui ii da mina doarme pina la noua ... pe cind unii nu-si permit ca mai tre sa si lucre ...

    S-avem o zi misto !

     Fix la ora 9 am deschis ochisorii .Ai ghicit ....hm inca e bine soarele e prezent si de partea noastra ca sa zic asa ..M-am visat tot la petrecere ...ce mai dansam ca in tinerete zau ...tineti minte ....ceaiurile dansante ....

  •  
    • 5609 mesaje
    7 Sep 2015, 09:56
    1 0
    Multam Gabita de urare!
    Treaba mea s-a cam gatat pe ziua de azi, dar ma mut la bucatarie sa ma apuc de o zacusca, cat mai este racoare... ca dupa aia vine caldura si nu ne mai arde de cuptor!
  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2015, 10:04
    0 0
    Maricon said:Multam Gabita de urare!
    Treaba mea s-a cam gatat pe ziua de azi, dar ma mut la bucatarie sa ma apuc de o zacusca, cat mai este racoare... ca dupa aia vine caldura si nu ne mai arde de cuptor!

    SPOR DRAGA MEA !dedicatie pentru tine .... https://www.youtube.com/watch?v=PKw3kQtOOCw

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2015, 20:54
    0 0
    o seara frumoasa sa aveti , vara e inca aici ....
  •  
    • 10065 mesaje
    8 Sep 2015, 09:21
    1 0
    Buna dimineata .





  •  
    • 908 mesaje
    8 Sep 2015, 09:24
    2 0
    Buna ziua !

    Primesc si integrez doua refugiate cu varsta cuprinsa intre nouasprezece si douazeci si cinci de ani
    Acest mesaj a fost editat de către zorro_: 8 Sep 2015, 09:25
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Sep 2015, 10:05
    1 0
    Neata si multam de cafelute! La multi ani sarbatoritilor de azi!
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Sep 2015, 11:31
    0 0
    MULTULESC , LA MULTI ANI !cu tot dragul pentru cei sarbatoriti astazi ,va doresc sanatate si fericire maxima!!!!Maria si MARIN , MARIAN , MARIANA sa FITI IUBITI !
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Sep 2015, 11:32
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=tsYfxxazpMI