Site-uri produse cosmetice

  •  
    • 2 mesaje
    18 Sep 2014, 15:10
    0 0
    Buna :)  Scuze de pe acum daca exista un topic deja pe subiectul asta...
    Ma intrebam voi de unde va cumparati produsele cosmetice de pe internet, ce experiente ati avut si ce site-uri recomandati sau nu! Incerc sa imi fac o parere despre ce site-uri sunt de incredere...site-uri care sa aiba produse originale (asta e marea mea ingrijorare), timpul de expediere sa nu fie exagerat etc 

    Multumesc de ajutor si o saptamana cat mai buna!

      
  •  
    • 2 mesaje
    19 Sep 2014, 11:23
    0 0
    Sa inteleg ca nimei nu a comandat nimic de nicaieri? Ma refer la site-uri precum aoro, produsecosmetice si altele de genul care vand produse cosmetice. 

    Ma gandeam sa spuna fiecare experienta lui si asa sa ne formam toti o parere cat de cat despre anumite site-uri sa stim daca putem comanda sau nu. Eu recunosc ca nu am comandat nimic. Ma batea gandul sa comand de pe aoro ceva cosmeticale dar am citit despre experientele (din pacate) neplacute ale altora cu parfumurile lor, la fel si cu cei de la strawberrynet despre care lumea avea pareri diferite.

    Nu stiu daca asa este pt ca nu am comandat nimic de la ei. La fel de bine pot sa aiba produse originale. Vroiam pareri doar pt ca de fiecare data cand vreau sa comand de undeva si caut pareri despre site-uri, dau inapoi. 
    Bineinteles ca prefer sa merg in magazin sa merg si sa vad eu produsul, dar pt produsele care nu se gasesc la noi?! pt ca e o gama de branduri care la noi nu se gasesc sau se gasesc foarte greu. Shu Uemura, Artdeco, Bobbi Brown etc etc 

    Multumesc!
    Acest mesaj a fost editat de către purrple_rain: 19 Sep 2014, 12:09
  •  
    • 18 mesaje
    22 Nov 2014, 19:11
    0 0
    eu folosesc de la fereto.ro crema hydra mat si hydra sensitive seara. Sunt cele mai bune creme, mie mi-au transformat tenul, aveam si o mica acnee de care am scapat, plus ca nu mai am pete.
  •  
    • 292 mesaje
    24 Nov 2014, 18:58
    0 0
    O crema antirid foarte buna, nu am folosit-o personal dar mama este foarte multumita de ea. Crema se numeste Lefery iar pe o perioada destul de scurta ridurile au inceput sa dispara efectele sunt vizibile si multumitoare pentru ea. Siteul unde se poate face comanda pentru un astfel de produs: http://cotidianulnostru.com/frumusete/health-report-lefery/
  •  
    • 8 mesaje
    26 Nov 2014, 10:44
    0 0
    Eu cumpar de la profesionalcosmetics.ro fiindca imi dau cadouri la fiecare comanda si au preturi reduse. Produsele sunt profesionale, genul care se gasesc pe toate site-urile de profil.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Dec 2014, 08:23
    0 0
    Eu folosesc doar crema si sunt foarte multumita .Ce parere aveti de pastile?


    http://www.braindumps.com/74-409.htm


    Acest mesaj a fost editat de către tomjery: 13 Dec 2014, 13:56
  •  
    • 80 mesaje
    5 Dec 2014, 18:22
    0 0
    Branduri renumite cum ar fi Bobbi Brown, Nars, Urban Decay gasesti pe www.azida.ro
  •  
    • 1 mesaje
    18 Dec 2014, 12:34
    0 0
    Pe facebook City Outlet Bucuresti gasesti cosmetice de la branduri mari la preturi mici!
    Ex: Ruj Lancome 25 lei
    Pudra MAC - 45 lei
  •  
    8 Ian 2015, 12:53
    0 0
    depinde de fiecare din noi ce intelegem prin produse cosmetice...sunt cele profesionale si mai sunt si cepe pe care le gasesti in super market.

    eu una, pentru moment, le folosesc pe cele de pe http://www.cosmeticeprofesionale.ro/ ...au o categorie mare de produse... sper sa iti fie de folos 
  •  
    • 5 mesaje
    13 Ian 2015, 20:57
    0 0
    Bobbi Brown nu gasesc pe nicaieri in Romania! Sunt geniale daca aveti drum prin america va sfatuiesc sa le incercati!
  •  
    16 Ian 2015, 10:10
    0 0
    eu cumpar de pe www.cosmeticeprofesionale.ro ...acum depinde de ce anume cauti sa cumperi si la ce preturi.

    de aici eu imi cumpar ceara, sampon si tratament de par. am vazut  ca au si tot felul de creme pentru corp, fata etc...dar din nou, nu stiu ce anume te intereseaza.
  •  
    3 Feb 2015, 13:57
    0 0
    buna fetelor...apropo de subiectul abordat aici,am descoperit recent site ul de produse cosmetice al domnului doctor Iancu Morad si anume luxury-cosmetics.ro...le recomand cu incredere...problema mea era excesul de sebum de la nivelul tenului,m a ajutat fluidul matifiant ...
  •  
    • 1 mesaje
    4 Apr 2015, 16:48
    0 0
    http://www.tdg-bihor.ro/produse/cosmetice/

    Cele mai bune preturi!
  •  
    • 292 mesaje
    6 Apr 2015, 13:22
    0 0
    Produs folosit de mine si care ma multumeste : schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi
  •  
    • 292 mesaje
    6 Apr 2015, 13:24
    0 0
    Un alt produs care are clienti multumiti : http://cotidianulnostru.com/frumusete/health-report-lefery/
  •  
    • 8 mesaje
    6 Apr 2015, 15:23
    1 0
    realash.ro - un site unde se vand intensificatoare pentru cresterea genelor.
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2015, 08:40
    0 0
    am avut o problema foarte urata la nivelul scalpului de care nu am putut sa ma vindec  cu medicamente. Am gasit intimplator un sampon  natural care mi-a rezolvat problema parului si a scalpului. Exista si on line magazin www.biorevial.com, au produse bune, merita toti banii. 
  •  
    • 2 mesaje
    28 Iul 2015, 15:39
    1 0
    Eu folosesc produsele de la Jeunesse si dupa un timp scurt au si aparut rezutatele. M-am gandit sa le impartasesc si voua gama de produse deoarece eu sunt foarte multumita de ele. Mai multe detalii le gasiti la adresa
    http://www.afaceriromania.eu/crema_antirid_crema_de_zi_crema_de_noapte_produse_cosmetice-5213.html
  •  
    • 4 mesaje
    2 Aug 2015, 13:47
    0 0
    Salutare! Eu am inceput sa imi castig increderea in comparaturile de pe net cu vivre, care au produse de casa. Dupa ce am vazut ca merge ok, am inceput si cu alte produse. Cosmeticele le iau de la ecosense de cateva luni, sunt foarte ok atat ca livrare, cat si ca timp de raspuns la intrebri si preturi. Au cosmentice foare faine, bio, si sunt foarte draguti. Am incercat si cu haine, dar acolo mi-am muscat-o si nu mai iau.
  •  
    • 1 mesaje
    10 Aug 2015, 11:32
    0 1
    Produse de calitate la preturi rezonabile le gasiti pe www.blacknight.ro, gasiti si marca de cosmetice neutrogena pe care o ador ...