COSURIIIII

  •  
    • 2 mesaje
    2 Sep 2014, 19:32
    0 0
    Buna fetelor!
    Mereu am avut un ten sensibil, problematic. Am perioade si perioade, in care ori sunt plina de cosuri, ori am  2,3, dar si alea mari.
    De aproximativ o luna jumate, sunt plina de cosuri mici, albe si sunt foarte, foarte inestetice. Nu stiu ce sa mai fac.
    De doua zile am inceput sa-mi aplic o masca din miere de albine+ propolis, dar pana acum, nu se vede nicio imbunatatire. Inainte de asta foloseam la cererea unui medic alcol camforat, dar m-ai mult rau mi-a facut; au aparut mai multe.
    Ce alte remedii naturiste care sa functioneze stiti?
  •  
    • 78 mesaje
    2 Sep 2014, 22:14
    0 0
    Mon1ca said:Buna fetelor!
    Mereu am avut un ten sensibil, problematic. Am perioade si perioade, in care ori sunt plina de cosuri, ori am  2,3, dar si alea mari.
    De aproximativ o luna jumate, sunt plina de cosuri mici, albe si sunt foarte, foarte inestetice. Nu stiu ce sa mai fac.
    De doua zile am inceput sa-mi aplic o masca din miere de albine+ propolis, dar pana acum, nu se vede nicio imbunatatire. Inainte de asta foloseam la cererea unui medic alcol camforat, dar m-ai mult rau mi-a facut; au aparut mai multe.
    Ce alte remedii naturiste care sa functioneze stiti?

     un control endocrinologic ai facut? poate e o dereglare hormonala..

  •  
    • 2 mesaje
    3 Sep 2014, 09:19
    0 0
    Nu, dar urmeaza sa fac niste analize si am sa trec si pe la endocrinolog! Multumesc!
  •  
    • 78 mesaje
    3 Sep 2014, 09:27
    0 0
    Mon1ca said:Nu, dar urmeaza sa fac niste analize si am sa trec si pe la endocrinolog! Multumesc!

     multa sanatate!

  •  
    • 10 mesaje
    25 Sep 2014, 22:57
    0 0
    Foci foarte bine! Intre timp aplica si sfaturile din articolul asta si vei vedea ca functioneaza!http://www.madychic.com/infrumusetare/ingrijirea_tenului/ingrjire_zilnica_pentru_un_ten_superb_fara_cosuri_75