inscrieri clubul turbulentelor ...:)):))

  •  
    • 16187 mesaje
    22 Aug 2014, 21:21
    2 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 22 Aug 2014, 21:22
  •  
    • 5862 mesaje
    22 Aug 2014, 21:22
    0 0
    Oana_Domino said:gretch, sincer m-am gandit la tine si la ginerica dar nu am indraznit sa intreb. sa inteleg ca nu existi? n-ai feisbuc, fatah?

     n-am, deci nu exist. e clar ca eu sunt clona . m-au amenintat niste prieteni ca intr-o zi imi vor da e-mail cu contul pe care mi l-au facut, dar inca nu m-au executat

  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:24
    2 0
    Milady_me said:Francessca, serios că eşti cam speriată de Facebook în particular şi de "online" în general. Tot viaţă reală e şi aia, să ştii. Suntem ce scriem, mă conving tot mai mult de asta.

     

    Eu nu confund virtualul cu realul. Prefer prietenii din real.

     

    Ba, sa stii, ca sunt unii care par intr-un fel si sunt, de fapt, in alt fel.

  •  
    • 9873 mesaje
    22 Aug 2014, 21:24
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 14418 mesaje
    22 Aug 2014, 21:25
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:25
    2 0
    Oana_Domino said:
    francessca said:bine atunci; ce dracu poti sa spui si tu. niste truisme.

    si, apropo, chiar daca tu nu cunosti, eu nu o data am fost martora la desfacerea prieteniilor din virtual, dupa ce s-au intalnit in real.
    Acum, supara-te.

     

    nu ma supar draga, nu am zis ca nu ai dreptate, am zis ca azi esti profunda. toate lumea stie ce zici tu legat de feisbuc si de online-offline

     

    Aaaa, atunci m-am linistit ca am reusit sa ma fac inteleasa. 

  •  
    • 4724 mesaje
    22 Aug 2014, 21:26
    0 0
    francessca said:
    Milady_me said:Francessca, serios că eşti cam speriată de Facebook în particular şi de "online" în general. Tot viaţă reală e şi aia, să ştii. Suntem ce scriem, mă conving tot mai mult de asta.

     

    Eu nu confund virtualul cu realul. Prefer prietenii din real.

     

    Ba, sa stii, ca sunt unii care par intr-un fel si sunt, de fapt, in alt fel.

     

    Adik'a io ? vreau sa fi in lista mea eva.ro ..  

  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:29
    2 0
    Milady_me said:
    francessca said:bine atunci; ce dracu poti sa spui si tu. niste truisme.

    si, apropo, chiar daca tu nu cunosti, eu nu o data am fost martora la desfacerea prieteniilor din virtual, dupa ce s-au intalnit in real.
    Acum, supara-te.

     

    No vezi, d-aia. Întotdeauna am spus că oamenii socializează mai bine în Cora şi-n Lidl decât în Real.

     

    Asta fu o gluma ? ca e cam fortata.  Nici pensionarii nu se duc in hipermarket pt socializare. Nu stiai ? 

  •  
    • 5862 mesaje
    22 Aug 2014, 21:29
    0 0
    Oana_Domino said:ce sa faci, riscurile meserei Francessco.

    gretch fa -i lui luci pagina si apoi dorm linistita

     o fi pregatit sa devina vedeta? hmmmm

  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:30
    0 0
    ponta said:
    francessca said:
    Milady_me said:Francessca, serios că eşti cam speriată de Facebook în particular şi de "online" în general. Tot viaţă reală e şi aia, să ştii. Suntem ce scriem, mă conving tot mai mult de asta.

     

    Eu nu confund virtualul cu realul. Prefer prietenii din real.

     

    Ba, sa stii, ca sunt unii care par intr-un fel si sunt, de fapt, in alt fel.

     

    Adik'a io ? vreau sa fi in lista mea eva.ro ..  

     

    Ponta, vrei sa fim prieteni pe eva.ro ?  Okidoki. 

  •  
    • 16187 mesaje
    22 Aug 2014, 21:31
    6 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 22 Aug 2014, 21:37
  •  
    • 5862 mesaje
    22 Aug 2014, 21:31
    1 0
    @oana
    acum sta intins pe jos si se benocleaza la tavan. nu pare chiar entuziasmat, dar mai vedem. o sa facem o adunare de familie si votam.
    Acest mesaj a fost editat de către Gretchen: 22 Aug 2014, 21:32
  •  
    • 9724 mesaje
    22 Aug 2014, 21:31
    1 0
    Regina_Neagra said:
    samoa said:Hai bai, am facut nitel risarch, deci si eu sunt pe lista, asa si? So fucking what? Sau cineva iisi imagineaza ca eu nu stiu la ce riscuri ma supun cand ma dau pe net, cu nume real sau fake. So fucking what? Daca voiam sa fiu anonima, 100%, ma mutam in varf de munte.
    So, aia care ma voiti populara pe eva, go the fuck on, dati nume, dati poze- Dar va jur, ca daca aflu vreodata cine-a facut asta, o sa ma asigur ca viata respectivului/ei pe net, o distractie continua. Si eu sunt perseverenta si am rabdare. Sa va vad, coiosilor!

     

    vorba aia .....I do very bad things, and I do them very well

     

    Da bai, dar intai rad un blid de fasole, ca m-am enervat grav!  

  •  
    • 5035 mesaje
    22 Aug 2014, 21:33
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Aug 2014, 21:39
    0 0
    samoa said:
    Regina_Neagra said:
    samoa said:Hai bai, am facut nitel risarch, deci si eu sunt pe lista, asa si? So fucking what? Sau cineva iisi imagineaza ca eu nu stiu la ce riscuri ma supun cand ma dau pe net, cu nume real sau fake. So fucking what? Daca voiam sa fiu anonima, 100%, ma mutam in varf de munte.
    So, aia care ma voiti populara pe eva, go the fuck on, dati nume, dati poze- Dar va jur, ca daca aflu vreodata cine-a facut asta, o sa ma asigur ca viata respectivului/ei pe net, o distractie continua. Si eu sunt perseverenta si am rabdare. Sa va vad, coiosilor!

     

    vorba aia .....I do very bad things, and I do them very well

     

    Da bai, dar intai rad un blid de fasole, ca m-am enervat grav!  

    ai rezerva de colebil ... ?? eu am mancat de doua ori astazi si la pranz un bol plin de bors si seara scazuta si ma cam roade fierea ...???

  •  
    • 14418 mesaje
    22 Aug 2014, 21:39
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 22 Aug 2014, 21:41
  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:41
    0 0
    Milady_me said:
    francessca said:

     

    Eu nu confund virtualul cu realul. Prefer prietenii din real.

     

    Ba, sa stii, ca sunt unii care par intr-un fel si sunt, de fapt, in alt fel.

     

    Francessca, să-ţi explic: "Friends" e un termen generic pe Facebook. Nu înseamnă că aş suna-o pe Regina la miezul nopţii că am o problemă, şi nici că ea ar face-o. Nu e vorba de acel gen de prietenie.

    Dar înseamnă că e un om cu care-mi face plăcere să schimb o vorbă, să mă uit la o poză sau să citesc un text pe care-l recomandă, ori să ascult vreo melodie al cărei link îl pune şi de care nu mi-e teamă că-mi va înşira pe eva numele real şi pozele cu figura mea răpitoare (şi de nervi zdrobitoare ) .

    (Majestate, pentru marshmallows tot nu te-am iertat... ca să ştii ).

     

    Pe de altă parte, pe cea mai bună prietenă a mea o pot suna la 3 noaptea că arde şi lasă tot pentru a mă ajuta cu extinctorul Asta e diferenţa între prieteniile de Facebook şi prieteniile reale.

     

     

    Felicitari pt descrierea starii de fapt, in detaliu. 

  •  
    • 8217 mesaje
    22 Aug 2014, 21:43
    0 0
    Mai stiti aia:

    Tara, tara, vrem ostasi!!! Ce se-asteapta astia? Sa ne rupem gaturile investigand care-i tradatoarea?


    Mare ciufureala pe capula unora.


    Eu va anunt ca am mancat o salata, acusi mananc si niste struguri, dar nu o sa anunt si pe facebook



  •  
    • 4007 mesaje
    22 Aug 2014, 21:45
    1 0
    AmeliEva said:Mai stiti aia:

    Tara, tara, vrem ostasi!!! Ce se-asteapta astia? Sa ne rupem gaturile investigand care-i tradatoarea?


    Mare ciufureala pe capula unora.


    Eu va anunt ca am mancat o salata, acusi mananc si niste struguri, dar nu o sa anunt si pe facebook


     

    Corect. 

  •  
    • 5035 mesaje
    22 Aug 2014, 21:46
    0 0
    Mesaj şters de administrator