Amantele ,ce-s ele?

  •  
    • 42 mesaje
    6 Aug 2014, 15:57
    0 0
    Doamne, sotii si-au jurat fidelitate la casatorie, remember?? Sau ne bagam picioarele in ce ne-am dorit si am jurat cand ne-am casatorit? Ca sa facem sex si atat?
  •  
    • 5188 mesaje
    6 Aug 2014, 16:03
    0 0
    pai nu picioarele se baga. cel putin amantele n-are trebui sa bage niciun picior.
  •  
    • 42 mesaje
    6 Aug 2014, 16:13
    1 0
    Nu stiu cum unii discuta cu atata usurinta despre existenta amantilor/amantelor intr-o tara care se considera a fi crestina...
  •  
    • 7959 mesaje
    6 Aug 2014, 16:17
    0 0
    Telepteank said:Nu stiu cum unii discuta cu atata usurinta despre existenta amantilor/amantelor intr-o tara care se considera a fi crestina...

     Asa, si?

  •  
    • 35 mesaje
    6 Aug 2014, 16:18
    1 0
    amantele intevin cand nu exista comunicare suficienta , sau exista o nemultumire, sau pur si simplu iti place fata , sau va aflati la departare sunt mai multe opinii
  •  
    • 7959 mesaje
    6 Aug 2014, 16:34
    1 0
    IDlivio4love said:amantele intevin cand nu exista comunicare suficienta , sau exista o nemultumire, sau pur si simplu iti place fata , sau va aflati la departare sunt mai multe opinii

     Astea sunt  scuzele gasite de un mascul care insala. Bine ca sunteti diferiti. De-ar fi toti ca tine...

  •  
    • 35 mesaje
    6 Aug 2014, 16:42
    0 0
    depinde de la perosnaliate la personalitate , sau de zodie sau poate de conjunctura , te duci sa cumperi portocale si vii cu banane sentimentele sunt imprevizibile depinde ce vedem si in ochii celulilalt
  •  
    • 42 mesaje
    6 Aug 2014, 20:16
    0 0
    White_Storm said:
    Telepteank said:Nu stiu cum unii discuta cu atata usurinta despre existenta amantilor/amantelor intr-o tara care se considera a fi crestina...

     Asa, si?

     
    Si mi s-a parut ca discutia a deviat in directia opusa, unii incearca deja sa justifice cat e de bine sa ai si sot/sotie si amante... ceea ce mi se pare total wrong 

  •  
    • 4724 mesaje
    6 Aug 2014, 20:34
    0 1
    Telepteank said:
    White_Storm said:
    Telepteank said:Nu stiu cum unii discuta cu atata usurinta despre existenta amantilor/amantelor intr-o tara care se considera a fi crestina...

     Asa, si?

     
    Si mi s-a parut ca discutia a deviat in directia opusa, unii incearca deja sa justifice cat e de bine sa ai si sot/sotie si amante... ceea ce mi se pare total wrong 

     

    Amantele e bune ! cand nu ai somn noaptea si sotia vrea sa doarma  

  •  
    • 4724 mesaje
    6 Aug 2014, 20:43
    4 1
    Amantele e bune ! cand sotia nu-ti mai plce fizic iar pustoaicele-ti zic sarut mana , breeee !! si tie dor de'o pustoaica cu carnitza frageda si gasesti una ahtiata dupa banii , si ce mai conteaza cateva milioane ? cand ai alergat in tinerete sai strangi iar sufletul inca tanjeste dupa aventuri apoi !!!! ce PLM trageti de dragoste in sus si in jos , io stiam ca dragostea tine atat cat e frumos restu e can can
  •  
    • 7959 mesaje
    6 Aug 2014, 21:22
    0 0
    Bre, Ponta, nu ai si tu o urma de mandrie? Stiind ca pustoaicele-s cu ochii dupa bani, nu dupa p--a?
  •  
    • 4724 mesaje
    6 Aug 2014, 21:23
    0 0
    Amantele sunt lecti de viata date femeilor care nu-si au locul langa un barbat capabil , nu toti suntem compatibil'i ! iar tineretea si prostia nu sunt compatibile cu aspiratiile ... Rujino ! mai date'n pielea mea
  •  
    • 4724 mesaje
    6 Aug 2014, 21:36
    0 0
    White_Storm said:Bre, Ponta, nu ai si tu o urma de mandrie? Stiind ca pustoaicele-s cu ochii dupa bani, nu dupa p--a?

     

     Cand esti tanar na'i banii iar cand esti batran na'i zile morala !! poti sa mananci cand tii foame ?

  •  
    • 1841 mesaje
    7 Aug 2014, 02:15
    1 0
    Untr-adevar nu ne putem controla sentimentele, insa ne putem controla comportamentul.
  •  
    • 42 mesaje
    7 Aug 2014, 07:48
    1 0
    Din pacate am vazut ca multi barbati gandesc ca ponta...
  •  
    • 148 mesaje
    7 Aug 2014, 10:02
    2 0
    daca barbatul e prost si nu stie sa-si aleaga femeia de langa el , va continua prostia si isi va lua si o amanta sau inca o amanta si apoi o va schimba si pe asta sub pretextul ca nu a avut NOROC ... si tot asa !!!!!!!!
    Nu va realiza niciodata ca proasta alegere este din firea lui !!!!!!!
  •  
    • 7959 mesaje
    7 Aug 2014, 10:05
    1 0
    Cineva s-a trezit cu fata la cearceaf.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 7 Aug 2014, 10:08
  •  
    • 35 mesaje
    7 Aug 2014, 10:58
    0 0
    euadnana da asa este, nu stiu sti e si vina noastra ne palc fetele mai zvapaiate celor f cuminti nu prea le dam atentia cuvenita si in felul astea ne-o tragem singuri deh asa am avut eu o prietena bine care si ea gandea la fel ca barbatii mi-a zis asa: "daca eram prea cuminte nu cred ca iti placea" dar sunt peste tot avantaje si dezavantaje si noi vrem de la toti partile bune dar e dificil nicodata nu o sa avem totul, dar mie imi plac oamenii zambitori si apoi iau in calcul si celalate calitati pentru ca sunt o fire vesela
  •  
    • 42 mesaje
    7 Aug 2014, 11:03
    1 0
    White_Storm said:Cineva s-a trezit cu fata la cearceaf.

     eu una, da

  •  
    • 35 mesaje
    7 Aug 2014, 11:15
    0 0
    Telepteank said:
    White_Storm said:Cineva s-a trezit cu fata la cearceaf.

     eu una, da

     

    sau cu fundul in sus se mai zice