Vreau sa fiu dansatoare in club!!!

  •  
    • 12625 mesaje
    25 Iul 2014, 13:50
    0 0
    midorisan said:El_gahel, te bagi si ca musca in stii tu unde! Matzule,daca spun ce gandesc si sunt mai matura pentru varsta mea sunt capra batrana? Incerc sa pun in balanta plusurile si minusurile,testez piata,na! Daca eram curva cum ziceati ma duceam direct,nu imi faceam atatea probleme!

     
    mai fata tu traiesti undeva in aer. esti la varsta la care toate pasarile se mananca iar alea de le numeste tu babe au mai multa minte , deci ar trebui macar 5 minute sa cantaresti si parerea lor.
    intrebai la un moment dat daca am vazut vreo dansatoare arestata de politist. ei ca sa stii ca multe au inceput cu dansul
    eu personal nu cunosc dansatoare , dar cum a mai scris cineva mai sus , as muri sa imi vad kuru lui fiica-mea atragand atatia libidinosi. o fii educatia , nu stiu . din pacate poate la tine nu merge TV. Chiar nu de mult au ars cred ca 3 dansatoare intr-un club . familie modesta , copii acasa , nu tu carte de munca si asa mai departe.
    visul tau..ok ..pune-l in practica ..iti trebuie picioare lungi , dantura frumoasa , ten curat.si cateva lectii de mers si dans...
    dar cand te-or intinde libidinosii prin baruri si ti-or pune mana pe la fofo sa iti aduci aminte de "babele" care te-au sfatuit sa nu mergi.. drum bun 

  •  
    • 9 mesaje
    5 Aug 2014, 21:32
    0 0
    Esti o frustrata grasa. Tu si celelalte care v-ati aliat impotriva mea desi nu ma cunoaste niciuna. Va simtiti atacate babelor ca a aparut una tanara si nu se mai uita barbatii la voi?
  •  
    • 456 mesaje
    18 Aug 2014, 21:11
    0 0
    midorisan said:Buna, sunt Mihaela si sunt din Medgidia. Anul acesta voi implini 18 ani  in decembrie si vreau sa ma duc in primavara la selectii pentru dansatoare intr-unul din cluburile din Mamaia. Am mari probleme cu parintii mei care nu vor sa ma lase pentru ca zic ca acolo se duc numai fetele usoare, ca nu e vorba doar de dans,ci si de altceva. Eu le tot spun ca nu e asa,majoritatea fetelor se duc doar pentu dans,pentru niste banuti in plus,pentru distractie...si discutiile astea ma epuizeaza psihic.Voi ce stiti despre viata de noapte din cluburile de pe litoral sau Bucuresti?

     

     

    la ce club te-ai dus? ca vreau sa trec p-acolo.

  •  
    • 1 mesaje
    2 Feb 2015, 18:48
    0 0
    Tare,se castiga si bine bravo tie,poi cum adica cum trb sa dansezi,depinde poti alege dansul la bara sau normal..dar trb sa arati ca esti buna.....Si eu vreau sa ma fac dansator sau streaperrrr )
  •  
    • 5609 mesaje
    2 Feb 2015, 23:41
    0 0
    finutuuali said:Tare,se castiga si bine bravo tie,poi cum adica cum trb sa dansezi,depinde poti alege dansul la bara sau normal..dar trb sa arati ca esti buna.....Si eu vreau sa ma fac dansator sau streaperrrr )

     
    Cum crezi tu ca poate arata cineva ca este "buna"?


     

  •  
    • 2 mesaje
    16 Apr 2018, 02:45
    0 0
    Am fost dansatoare
  •  
    • 2 mesaje
    16 Apr 2018, 02:46
    0 0
    Bună, dacă sunt fete interesate sa lucreze ca dansatoare în Austria,zona Vorarlberg, contactați-mă prin e-mail, rog seriozitate. Mulțumesc