cele mai folosite mirodenii

  •  
    • 1069 mesaje
    18 Sep 2014, 17:05
    2 0
    schonland said:
    mirelescu said:

     

    Urat caracter ai "doamna".

     

    Evident, urât precum flegmele din farfuria-ţi. Bune? Gustoase? Mnomnomnomnom! Să-ţi trăiască burdihanul, coană mare! Dacă douăj de flegme şi treij de muci nu te-au făcut să te ridici de la masă... halal! Mai na!

     

    Te as sfatui sa iti faci un control ca normala nu e reactia ta.

    E de "Domane fereste" cum se spune prin bunici.

     

     

    Bine ar fi ca oamenii să-şi pună oglindă-n dreptul judecăţilor, că vor vedea zmei şi balauri. Inclusiv eu, bineînţeles.

     

    Dacă aş fi venit eu prima cu invective la adresa ta, aş mai fi zis. În schimb, ipocrită cum te afli, ai strâmbat din nas la fast-fooderiile mele, cu toate că se regăseau şi printre alegerile prietenilor tăi.

     

    Eşti de-un jeg colosal. Bleah! Ia o flegmă, cina pe seara asta, ştiu că-ţi place!


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 18 Sep 2014, 17:09
  •  
    • 7947 mesaje
    18 Sep 2014, 17:17
    1 0
    Ca si la alte personaje nu pot decat sa sper ca e troluiala si nu realitate. Sau poate am avut eu norocul sa nu dau de asa "oameni" care numai oameni nu sunt in viata de zi cu zi.


    Acest mesaj a fost editat de către schonland: 18 Sep 2014, 17:17
  •  
    • 1069 mesaje
    18 Sep 2014, 17:33
    1 0
    schonland said:Ca si la alte personaje nu pot decat sa sper ca e troluiala si nu realitate. Sau poate am avut eu norocul sa nu dau de asa "oameni" care numai oameni nu sunt in viata de zi cu zi.

     

    Mah, da' abjectă creatură mai eşti! Şi uite aşa, sperăm şi una, şi alta, în nonexistenţa extraforumistă a celeilalte.

     

    Muiere, prietenii tăi halesc burgeri în China. Ok? Şi n-ai o problemă cu asta. În schimb, vine mirelescu şi spune că n-a putut mânca decât la mcD's şi ţie deja îţi joacă ochii în orbite de oftică.

     

    Jeg rău, nu alta, madam Soşon!

  •  
    • 7947 mesaje
    18 Sep 2014, 17:41
    1 0
    mirelescu said:
    schonland said:Ca si la alte personaje nu pot decat sa sper ca e troluiala si nu realitate. Sau poate am avut eu norocul sa nu dau de asa "oameni" care numai oameni nu sunt in viata de zi cu zi.

     

    Mah, da' abjectă creatură mai eşti! Şi uite aşa, sperăm şi una, şi alta, în nonexistenţa extraforumistă a celeilalte.

     

    Muiere, prietenii tăi halesc burgeri în China. Ok? Şi n-ai o problemă cu asta. În schimb, vine mirelescu şi spune că n-a putut mânca decât la mcD's şi ţie deja îţi joacă ochii în orbite de oftică.

     

    Jeg rău, nu alta, madam Soşon!

     

    Hai sictir. Si cu asta inchei schimbul de replici cu tine ca ajung sa ma manance porcii daca mai stau in troaca asta.


    Acest mesaj a fost editat de către schonland: 18 Sep 2014, 17:43
  •  
    • 1069 mesaje
    18 Sep 2014, 17:55
    2 0
    schonland said:
    mirelescu said:
    schonland said:Ca si la alte personaje nu pot decat sa sper ca e troluiala si nu realitate. Sau poate am avut eu norocul sa nu dau de asa "oameni" care numai oameni nu sunt in viata de zi cu zi.

     

    Mah, da' abjectă creatură mai eşti! Şi uite aşa, sperăm şi una, şi alta, în nonexistenţa extraforumistă a celeilalte.

     

    Muiere, prietenii tăi halesc burgeri în China. Ok? Şi n-ai o problemă cu asta. În schimb, vine mirelescu şi spune că n-a putut mânca decât la mcD's şi ţie deja îţi joacă ochii în orbite de oftică.

     

    Jeg rău, nu alta, madam Soşon!

     

    Hai sictir. Si cu asta inchei schimbul de replici cu tine ca ajung sa ma manance porcii daca mai stau in troaca asta.

     

     

    Marş, mah jegoaso! Că ai troaca plină cu flegme şi râtul nu ţi se opreşte din clefăit. Ce te freacă pe tine grija, în definitiv, de ce fac unii indivizi anumite alegeri în detrimentul altora? Ipocrită scârboasă!


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 18 Sep 2014, 17:55
  •  
    • 817 mesaje
    18 Sep 2014, 18:01
    1 0
    bataie pe muci si flegme!!
    unde-s paruielile de altadat!!
    ma duc sa-mi iau niste popcorn.
    io tin cu mac si kfc! mai mai pune cineva pariuri?
  •  
    • 12 mesaje
    16 Dec 2014, 14:55
    0 0
    Buna fetelor! Eu am descoperit de curand un condiment asa de gustosss ca mai am putin si il mananc pe paine! Intr-o seara ma perindam printre rafturile de la Mega Image pe la raionul cu sosuri asiatice si am descoperit un condiment genial, este de la Shan Shi! Scrie ca este pentru wok dar merge pus peste orice, carne, salate, chiar orice. Este un amestec de coriandru, usturoi, lemongrass si chilli. Foarte bun, sa-l incercati!
  •  
    • 17 mesaje
    14 Ian 2015, 10:31
    0 0
    Buna fetelor! Eu am descoperit de curand un condiment asa de gustosss ca mai am putin si il mananc pe paine! Intr-o seara ma perindam printre rafturile de la Mega Image pe la raionul cu sosuri asiatice si am descoperit un condiment genial, este de la Shan Shi! Scrie ca este pentru wok dar merge pus peste orice, carne, salate, chiar orice. Este un amestec de coriandru, usturoi, lemongrass si chilli. Foarte bun, sa-l incercati!
  •  
    • 17 mesaje
    14 Ian 2015, 10:32
    0 0
    Buna fetelor! Eu am descoperit de curand un condiment asa de gustosss ca mai am putin si il mananc pe paine! Intr-o seara ma perindam printre rafturile de la Mega Image pe la raionul cu sosuri asiatice si am descoperit un condiment genial, este de la Shan Shi! Scrie ca este pentru wok dar merge pus peste orice, carne, salate, chiar orice. Este un amestec de coriandru, usturoi, lemongrass si chilli. Foarte bun, sa-l incercati!