COSMETICE PROFESIONALE BUNE

  •  
    • 71 mesaje
    26 Iun 2014, 16:50
    2 0

    dragelor , am mare nevoie de sfatul vostru , vreau sa achizitionez cosmetice profesionale de buna calitate insa  parerile sunt diferite  ca si preturile lor de altfel.

     

    cine a testat  pe propria piale cosmetice , machiaj  profesional , am rugamintea sa-mi indice marca , avanataje, dezavantaje ....

     

    eu acum folosesc produse pupa milano , care sunt ok , au textura  naturala , tolerate foarte bine de piele insa nu rezista foarte mult , adica dupa 4-5 ore imi mai retusez fardul ,  sau pudrez nasul .

     

    multumesc mult 

  •  
    • 1 mesaje
    26 Iun 2014, 17:17
    2 13
    Da sunt foarte bune incearca sa folosesti si de la AVON sunt foarte bune si de la ORIFLAME
  •  
    • 14418 mesaje
    26 Iun 2014, 17:32
    7 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 26 Iun 2014, 17:33
  •  
    • 5609 mesaje
    27 Iun 2014, 09:02
    7 1
    Regina_Neagra said:Avon.....oriflame.....astea sunt profesionale????
    Bai ma leshi, toata lumea stie ca sunt niste porcarii

    nu imi zice....tu o poti ajuta sa le procure, nu?  

     
    Categoric NU Avon si Oriflame!
    Alea NU sunt cosmetice de calitate superioara, dar toata lumea stie asta,de acolo cumperi  doar daca nu-ti permiti ceva bun si de calitate!

    Dar costmetice de calitate superioara, testate medical si garantate, gasesti la firme consacrate nu la MLM-uri.
    Gerovitalul romanesc face concurenta produselor cosmetice de pe piata internationala, fiind cotat la fel de bine precum: Ester Lauder, lancome, Clinique, MAC, Chanel, Saint Laurent Paris samd 

    Dar, uite aici cele mai bune produse cosmetice romanesti:
    http://www.one.ro/beauty/machiaj-ten/cele-mai-bune-branduri-de-cosmetice-romanesti-10360042
     
     

  •  
    • 71 mesaje
    30 Iun 2014, 15:28
    0 1
    sincer nu am nevoie de farduri vandute la taraba ,

    am precizat cosmetice profesionale, ma refer la farduri si produse de machiaj dintre cele folosite in saloane ,

    gen MAC sau Clinique , daca mai stiti si altele .

    eu acum de toata ziua folosesc KIKO si PUPA milano , nu prea se gasesc la noi dar merita efortul unui drum pana la ei sau pana in Franta unde sunt multe magazine.

    gerovital are produse foarte bune insa din pacate nu are produse pentru machiaj .
  •  
    • 6 mesaje
    3 Iul 2014, 12:16
    3 2
    buna fetelor,eu am folosit de la make up forever si sunt innebunita dupa ele,foarte bune...iar mai nou am dat peste niste produse de corp senzationale marca guam deci daca vreti un corp hidratant si vara celulita va recomand
  •  
    • 7 mesaje
    6 Iul 2014, 23:08
    1 2
    Incearca cosmetice din gama de Cosmetice bio handmade ElyGreen HANDMADE. Se vand doar  online, sunt realizate doar la comanda. Gasesti produsele pe link-ul de mai jos:

     http://www.machiajultau.ro/cosmetice-bio-100-naturale-handmade/
  •  
    • 71 mesaje
    14 Iul 2014, 00:38
    0 1
    multumesc mult .
  •  
    • 2 mesaje
    14 Iul 2014, 15:23
    0 3
    http://www.esavio.ro/
     Pentru 100% CALITATE produse cosmetice de lux Savio cu Aloe Vera

    Extrem de înalta calitate a produselor cosmetice SAVIO este garantată de controlul direct al întregului ciclu de productie - de la plantarea propriu zisa a plantelor de Aloe Vera pana la rezultatul final.

    Igiena laboratoratoarelor este la cel mai înalt nivel, toate produsele SAVIO sunt supuse studiilor microbiologice, sunt testate clinic și în conformitate cu standardele internaționale de mediu fiind orientate către siguranță maximă pentru mediul înconjurător.
  •  
    • 4 mesaje
    29 Apr 2015, 15:58
    0 2
    ella.g said:

    dragelor , am mare nevoie de sfatul vostru , vreau sa achizitionez cosmetice profesionale de buna calitate insa  parerile sunt diferite  ca si preturile lor de altfel.

     

    cine a testat  pe propria piale cosmetice , machiaj  profesional , am rugamintea sa-mi indice marca , avanataje, dezavantaje ....

     

    eu acum folosesc produse pupa milano , care sunt ok , au textura  naturala , tolerate foarte bine de piele insa nu rezista foarte mult , adica dupa 4-5 ore imi mai retusez fardul ,  sau pudrez nasul .

     

    multumesc mult 

     

  •  
    • 292 mesaje
    30 Apr 2015, 14:17
    2 2
    Multe produse scumpe pot fi inlocuite de altele mult mai ieftine si eficiente. Problema este ca trebuie testate pe propria piele. Pentru unele persoane functioneaza perfec iar pentru altele nu au nici un efect, fiind vorba despre acelasi produs. Important este ca produsul sa fie compatibil cu tenul sau organismul tau...
  •  
    • 5609 mesaje
    7 Mai 2015, 02:35
    1 1
    recomand cosmetice naturale din plante, sunt foarte sanatoase, usor de facut, ieftine, iar calitatea lor este mult superioara fata de cele din comert!
    Nu uitati, 99% din produsele cosmetice de pe piata contin parabeni si alte produse nesanatoase pentru fata si corpul tau!
  •  
    5 Nov 2015, 16:11
    0 2
    draga mea, daca vrei calitate, vrei E.l.f  
    www.eyeslipsface.com.ro

    preturi foarte mici
    produse profesionale
    calitate
    zeci reviewuri pozitive 

    ma indoiesc oricum ca exista femeie care sa nu fi auzit de elf! hehe  
  •  
    • 3 mesaje
    11 Nov 2015, 10:40
    0 1
    http://www.alinatudorache.jeunesseglobal.com aici gaseste produse revolutionare pentru ingrijire, iar fiolele Instantly Ageless sunt de vis!!! Pentru testare se vand si la bucata, iar demonstratii cu acest produs gasiti pe youtube cautand Instantly Ageless
  •  
    • 5 mesaje
    14 Ian 2016, 15:28
    0 2
    Eu cred ca gasesti produse cosmetice profesionale de calitate pe www.toplineshop.ro
  •  
    • 43 mesaje
    22 Ian 2016, 12:14
    0 1
    Eu as putea sa va recomand un super studio unde am fost machiata numai cu produse profesionale.Este vorba despre studio-ul Katiusei Popovici.Dansa mi-a realizat machiajul in ziua nuntii si am fost mai mult decat multumita.A rezistat pana a doua zi dimineata,fara sa curga si mi-a aplicat si gene false.Daca doriti si voi sa va programati o puteti suna la numarul de telefon: 0721323203
  •  
    • 5 mesaje
    13 Feb 2016, 10:39
    0 1
    Recomand produsele de la Jeunesse,sunt produse din Statele Unite care se bazeaza pe tehnologie de celule stem si plante.
    Avem o crema antirid anticearcan care isi face efectul in maxim 3 minute.Se bazeaza pe o peptina care functioneaza ca botox-ul.
    Aveti aici o demonstratie https://www.youtube.com/watch?v=jR2WxEPHXSg Pentru comenzi la 0755589880 Gabi Oproiu
  •  
    • 2 mesaje
    18 Feb 2016, 12:01
    0 2
    Buna! Poti incerca produsele de la oriflame, ai o varietate foarte mare din care poti sa alegi. Mai mult decat atat, inregistreaza-te si devino consultant si beneficiezi de foarte multe avantaje. Exista programe de bun venit pentru noii consultanti in care vei primi tot felul de cadouri iar pe langa asta iti scoti banutii pe produsele pe care le comanzi pentru tine si poate chiar ceva in plus. Daca esti interesata, viziteaza pagina mea de facebook pentru detalii si daca vrei sa devii consultant in echipa mea, tot ce trebuie sa faci este sa apesi butonul de sign up si sa completezi formularul iar eu te voi ajuta sa iti dezvolti o mica "afacere". Mult succes! 
    https://www.facebook.com/oriflamee08/
  •  
    • 54 mesaje
    29 Apr 2016, 07:13
    0 4
    Eu imi comand de pe Strawberrynet, dureaza ceva mai mult dar nu am fost niciodata nemultumita. Iar banii platit la vama dse ramburseaza ulterior.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Iul 2016, 10:14
    1 2
    Cel mai important lucru atunci cand cumparam produse cosmetice este sa ne uitam la ingrediente, nu la pret! Recomand www.gamarde.ro - singura linie de fito-dermatocosmetice 100% naturale, certificate Bio, fara substante chimice in compozitie, sigure pentru piele!