Trageri la sorti false - se aleg castigatorii in functie de cat

  •  
    • 2 mesaje
    6 Iun 2014, 16:01
    2 0
         La premiile cu premii importante, castiga numai Bucurestiul, mai exact cine "trebuie" din Bucuresti. Din provincie nu am vazut la nici un premiu mai important, cum ar fi voucherul de la Clinica Dr.Juravl. Fac tragerile la sorti cum vor ei si dau premiile cum vor ei, fara supraveghere notariala. 
  •  
    • 5609 mesaje
    18 Iun 2014, 11:05
    0 0
    illeanap said:     La premiile cu premii importante, castiga numai Bucurestiul, mai exact cine "trebuie" din Bucuresti. Din provincie nu am vazut la nici un premiu mai important, cum ar fi voucherul de la Clinica Dr.Juravl. Fac tragerile la sorti cum vor ei si dau premiile cum vor ei, fara supraveghere notariala. 

     
    Eu spun ca Doamne Doamne tine cu tine, de ce sa-ti fi dat voucher la dr. Jurval, sa-ti maresti buzele?
    Nu vezi ca nu se mai poarta botoasa?
    Se poarta naturala, din nou!

  •  
    • 6 mesaje
    19 Iul 2014, 15:11
    0 0
    Mie mi se pare ca se ofera premii in special celor inscrisi recent pe site, asa ii atrag sa intre si data viitoare.
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Iul 2014, 12:56
    0 0
    De unde stii tu ca sunt inscrise recent pe forum?

  •  
    • 52 mesaje
    23 Iul 2014, 21:01
    0 0
    Premii importante ; pentru mine si o carte pe care unii nu dau doi bani e importanta imi mareste orizonturile mintii ,premii importante sau nu ajung la toti cititorii revistei depinde de fiecare ce crede ca e important si ce nu .
  •  
    • 44 mesaje
    26 Iul 2014, 14:03
    0 0
    Eu am castigat premii frumoase si nu pot spiune ca nu sunt importante
  •  
    • 2 mesaje
    14 Nov 2014, 23:28
    0 0
    Toriana are dreptate pt.ca si eu si toate cunostintele mele am castigat numai cand ne-am inscris, imediat dupa ce ne-am inscris, si e batator la ochi ca absolut toate cunostintele mele sa castige imediat dupa ce s-au inscris, iar timp de 1 an nimic.