Vampirismul Energetic

  •  
    • 687 mesaje
    10 Iun 2014, 13:39
    0 0
    Mica, marea noastra scriitoare
  •  
    • 13597 mesaje
    10 Iun 2014, 13:50
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    14 Sep 2018, 19:04
    0 0
    ce faci in cazul in care esti vampir dar vrei sa schimbi chestia asta ? pana la 20 de ani am fost stabil ma simteam eu ,apoi am inceput sa decad si sa ajung sa ma hranesc cu energia altor persoane , cum pot schimba acest lucru ?
  •  
    • 30 mesaje
    14 Sep 2018, 21:39
    0 0
    RICO90 said:ce faci in cazul in care esti vampir dar vrei sa schimbi chestia asta ? pana la 20 de ani am fost stabil ma simteam eu ,apoi am inceput sa decad si sa ajung sa ma hranesc cu energia altor persoane , cum pot schimba acest lucru ?

     ti se pare, e doar imaginatia ta

  •  
    • 3765 mesaje
    14 Sep 2018, 21:42
    0 0
    RICO90 said:ce faci in cazul in care esti vampir dar vrei sa schimbi chestia asta ? pana la 20 de ani am fost stabil ma simteam eu ,apoi am inceput sa decad si sa ajung sa ma hranesc cu energia altor persoane , cum pot schimba acest lucru ?

     

     

    De unde stii ca esti vampir?

  •  
    • 30 mesaje
    14 Sep 2018, 22:14
    0 0
    a visat
  •  
    • 3765 mesaje
    15 Sep 2018, 16:36
    0 0
    Se pare ca nu s-a trezit inca din vis.
  •  
    • 1841 mesaje
    17 Sep 2018, 23:02
    0 0
    RICO90 said:ce faci in cazul in care esti vampir dar vrei sa schimbi chestia asta ? pana la 20 de ani am fost stabil ma simteam eu ,apoi am inceput sa decad si sa ajung sa ma hranesc cu energia altor persoane , cum pot schimba acest lucru ?

     
    Pai in primul rand ai constientizat - felicitari! Acum opreste-te. La fiecare abatere, fa un pas in spate, constientizeaza din nou si opreste-te. One step at a time. Felicitari.

  •  
    • 1 mesaje
    20 Nov 2018, 02:04
    0 0
    kundalini said:Ah si am uitat: cand ies in oras, este un adevarat festin. Pot sa <> trebuie doar sa-mi aleg, ca la un bufet suedez. De obicei, nu prefer batranii, pentru ca nu au deloc energie, au aura murdara cu pete negre si ma obosesc enorm, pentru ca trebuie sa ma concentrez la fiecare pata din aia. La fel si cu bolnavii. In schimb copiii si cu fetele tinere, frumoase, bucuroase sunt o adevarata delicatesa. Preotii si calugaritele sunt cum sunt icrele de Manchiuria: au energie superioara, de la Dumnezeu. In prezenta lor imi refac rezervele pentru vreo 2-3 saptamani. Oricum, va spun – tot din bunatate – ca orice fel de amulete, farmece, vraji incantatii, cruci, icoane, etc nu au nici-un fel de putere in fata unuia ca mine, pentru ca stiu sa fur energia fara nici-un fel de piedica! Daca vreti sa scapati realmente trebuie sa faceti un singur lucru: sa va rugati la Dumnezeu sa nu ma intalniti si sa nu va aleg.

    Va pup si va iubesc.


    As vrea sa-i vad expresia fetei cand va da de unul ca mine. Sa-l tin in agonie pana renunta definitiv sa mai fure un strop de energie.
    Eram in restaurant cu frumoasa mea sotie, abia ne asezasem la masa de 5 minute. La o masa alaturata un grup de cativa domni dintre care cel putin unul era vampir. Sotia m-a atentionat ca muritorul ala vrea si el niste energie. Si a inceput distractia, in cateva secunde a inceput sa se zgaltaie in scaun la propriu. Spre uimirea lui, habar nu avea ce i se intampla. Cei de la masa au ramas putin socati si se uitau spre masa noastra, in timp ce noi ne amuzam teribil. A inteles mesajul si peste cine a dat, singura lui aparare fiind sa plece sau sa se intoarca cu spatele cand ne vede. Asa ca ii atentionez pe acesti amarati fara vlaga ca nu puteti sti peste cine dati intamplator si data viitoare nu mai iert asa usor.


    Acest mesaj a fost editat de către LucifugeRofocale: 20 Nov 2018, 02:58