Imi e frică...oare mă înşeală?

  •  
    • 190 mesaje
    15 Sep 2014, 15:59
    0 0
    Lasa-ma in pace i have a dream . Esti rea si manipulatoare....Ajutoooor....
  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 16:51
    0 0
    Shpirt said:Vreau niste sfaturi....simt că nu mai suport....
     

     

    pisi, inseala-l tu prima, daca ai dubii.
    ce faci deseara? hai ca io-s statut 

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Sep 2014, 11:32
    0 0
    Unele fete e orbite de iubire , altele e prostite de aceeasi iubire , ceea ce explica reactia loR!1Parerea noastra e ca nu te inseala , doar si o trage cu alta!!
  •  
    • 44 mesaje
    23 Sep 2014, 01:57
    2 0
    pitipoanca69 said: Unele fete e orbite de iubire , altele e prostite de aceeasi iubire , ceea ce explica reactia loR!1Parerea noastra e ca nu te inseala , doar si o trage cu alta!!

     

    Am citit acum 2 zile o postare pe facebook in care scria "Iubitule,daca m-am sarutat cu un alt baiat inseamna ca te-am inselat?" "Iubito,daca iti trag o stanga si sunt dreptaci,inseamna ca te-am lovit?" Asa este si exprimarea ta...nu te inseala doar si-o trage cu alta...
  •  
    • 44 mesaje
    23 Sep 2014, 02:07
    1 0
    Eu mi-am luat bagajele si am plecat de la el nu mai e nevoie de nimic.Sunt la parintii mei in Vllore si sunt bn...mai bn cu ei decat cu el.Unii oameni ma critica pentru ca sunt jumatate albaneza si jumatate romanca...de cate ori am fost in romania dadeam peste fel si fel de rasisti...de aia prefer sa stau aici unde nu ma critica nimeni pentru ceea ce sunt...toti imi spun ca oricum as fii sunt de a lor...dar imj face rau cand vine la parintii mei acasa si spune tot felul de prostii...nu suport...si tata are legile lui din albania de pe vremea lui..spune ca "pe barbatul pe care il alegi..il alegi pentru totdeauna"si tatal lui spune ca"ea a fost prima si ultima care a calcat in casa mea,daca o sa intre alta pe mine sa ma uiti" eu nu vreau nici o casatorie...nu mai vreau sa il vad in fata mea...e o persoana fara inima.Am vazut ce s-a intamplat cu el si nu mai suport sa ma atinga,sa imi vorbeasca sau sa ma sune...Eu merg la nani...noapte buna si vise pufoase ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Sep 2014, 15:45
    0 0
    Shpirt said:Deci...a inceput in felul urmator...Era dimineata...si nu a stat sa bem cafea a spus ca are treaba...eu am spus ok dute si sa ai grija...dupa 5 ore a venit acasa...mi se parea extrem de ciudat...si l-am intrebat unde a fost si a raspuns ca nu e treaba mea...observasem ca pe camasa lui se simtea putin parfum...acela pe care il poarta femeile..nici un sarut..nici o imbratisare...nimic...dupa vreo ora si ceva isi securizase telefonul si mi se parea aiurea...el niciodata nu a avut cod la tel....dupa...pe la 4 dimineata am venit imperuna acasa de la distractie...el s-a pus in pat si m-am asezat langa el si l-am intrebat...iubi ce ai patit..dc esti asa distant cu mn si el mi-a spus...poti sa pleci...

     Ai  inceput  sa  scrii  un  scenariu  de  telenovela  si  vrei  sa  ne  afli  parerea ???

  •  
    • 719 mesaje
    23 Sep 2014, 17:15
    0 0
    Shpirt said:Eu mi-am luat bagajele si am plecat de la el nu mai e nevoie de nimic.Sunt la parintii mei in Vllore si sunt bn...mai bn cu ei decat cu el.Unii oameni ma critica pentru ca sunt jumatate albaneza si jumatate romanca...de cate ori am fost in romania dadeam peste fel si fel de rasisti...de aia prefer sa stau aici unde nu ma critica nimeni pentru ceea ce sunt...toti imi spun ca oricum as fii sunt de a lor...dar imj face rau cand vine la parintii mei acasa si spune tot felul de prostii...nu suport...si tata are legile lui din albania de pe vremea lui..spune ca "pe barbatul pe care il alegi..il alegi pentru totdeauna"si tatal lui spune ca"ea a fost prima si ultima care a calcat in casa mea,daca o sa intre alta pe mine sa ma uiti" eu nu vreau nici o casatorie...nu mai vreau sa il vad in fata mea...e o persoana fara inima.Am vazut ce s-a intamplat cu el si nu mai suport sa ma atinga,sa imi vorbeasca sau sa ma sune...Eu merg la nani...noapte buna si vise pufoase ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

     

    Shqipëria!  Shqipëria! Shqipëria! Shqipëria! 

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 10:47
    0 0
    Shpirt said:Eu mi-am luat bagajele si am plecat de la el nu mai e nevoie de nimic.Sunt la parintii mei in Vllore si sunt bn...mai bn cu ei decat cu el.Unii oameni ma critica pentru ca sunt jumatate albaneza si jumatate romanca...de cate ori am fost in romania dadeam peste fel si fel de rasisti...de aia prefer sa stau aici unde nu ma critica nimeni pentru ceea ce sunt...toti imi spun ca oricum as fii sunt de a lor...dar imj face rau cand vine la parintii mei acasa si spune tot felul de prostii...nu suport...si tata are legile lui din albania de pe vremea lui..spune ca "pe barbatul pe care il alegi..il alegi pentru totdeauna"si tatal lui spune ca"ea a fost prima si ultima care a calcat in casa mea,daca o sa intre alta pe mine sa ma uiti" eu nu vreau nici o casatorie...nu mai vreau sa il vad in fata mea...e o persoana fara inima.Am vazut ce s-a intamplat cu el si nu mai suport sa ma atinga,sa imi vorbeasca sau sa ma sune...Eu merg la nani...noapte buna si vise pufoase ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

    fa-ti timp si asculta ... nu pierzi nimic ,  https://www.youtube.com/watch?v=DVGTnhnHW9Q