ghicit in cafea

  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2014, 17:46
    4 0
    buna, va rog sa imi recomandati o doamna romanca binevoitoare si intelegatoare din tulcea care stie sa ghiceasca in cafea, sau daca nu macar din constanta.    
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Mai 2014, 17:58
    0 4
    satana!! e destul de intelegatoare si e din ce oras vrei tu!
  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2014, 17:59
    5 0
    Nu ma intereseaza parerile pocaitilor, va rog sa va abtineti si raspundeti doar daca cunoasteti pe cineva.
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Mai 2014, 18:12
    0 2
    pana acum nu ti a raspuns niciun pocait...deci revin cu raspunsul de mai sus!!
  •  
    • 21 mesaje
    22 Mai 2014, 16:02
    0 0
    Si de interpretarea viselor ce stiti? Sunt de cateva zile putin speriata pentru ca visez acelasi lucru: sar peste un gard si apoi cad in gol intr-un abis si nu se sfarseste caderea pana ce nu ma trezesc din somn buimacita si transpirata. Nu prea cunosc ceva surse in care sa pot sa vad daca scrie ceva despre interpretarea viselor, stiti voi cumva? Sau semnificatiile acestea interesante sunt pe bune sau doar niste vrajeli?
  •  
    • 735 mesaje
    22 Mai 2014, 16:39
    0 0
    lauraclaus said:Si de interpretarea viselor ce stiti? Sunt de cateva zile putin speriata pentru ca visez acelasi lucru: sar peste un gard si apoi cad in gol intr-un abis si nu se sfarseste caderea pana ce nu ma trezesc din somn buimacita si transpirata. Nu prea cunosc ceva surse in care sa pot sa vad daca scrie ceva despre interpretarea viselor, stiti voi cumva? Sau semnificatiile acestea interesante sunt pe bune sau doar niste vrajeli?

     Inseamna  ca in curand vei cadea dramatic cu fundul in balta!

  •  
    • 64 mesaje
    23 Mai 2014, 02:20
    0 0
    adela21X said:buna, va rog sa imi recomandati o doamna romanca binevoitoare si intelegatoare din tulcea care stie sa ghiceasca in cafea, sau daca nu macar din constanta.    

     

     

      Sfatul meu e sa nu apelezi la doamne din astea binevoitoare, care ghicesc in diverse, pentru ca nu fac altceva decat sa iti ia banii si sa iti inventeze o poveste pe baza unor detalii date de tine.

  •  
    • 21 mesaje
    28 Mai 2014, 16:26
    0 0
    Sa stii ca n-am cazut in balta ci m-am intalnit cu o veche prietena cu care nu ne-am vazut de foarte mult timp, din acea zi nu am mai avut nici un vis dubios sau infricosator, sa spun asa. Am gasit in cele din urma niste interpretari vise pe dreamgeek.ro si il recomand. Este cel mai amplu ca si continut si cel mai detaliat legat de fiecare lucru pe care il tii minte din vis.
  •  
    • 10065 mesaje
    29 Mai 2014, 09:55
    0 0
    lauraclaus said:Sa stii ca n-am cazut in balta ci m-am intalnit cu o veche prietena cu care nu ne-am vazut de foarte mult timp, din acea zi nu am mai avut nici un vis dubios sau infricosator, sa spun asa. Am gasit in cele din urma niste interpretari vise pe dreamgeek.ro si il recomand. Este cel mai amplu ca si continut si cel mai detaliat legat de fiecare lucru pe care il tii minte din vis.

     

    Cu putin noroc se pare ca voi trece cu usurinta peste noptile "negre" pline de vise dubioase si cosmar. Ce n-ar face omul sa scape de toate astea insa din nefericire o asa prietena cu asa har, mai rar. Sper din tot sufletul ca doamne doamne sa-mi scoata in cale "o ingerasa" facatoare de minuni . Voi fi recunoscator la nesfirsit.

  •  
    • 7 mesaje
    5 Iul 2014, 20:19
    0 0
    Buna fetelor! Nu stiu ce credeti voi sau ce experiente ati avut, dar, pana acum ceva ani, eu nu credeam in persoanele care ghicesc. Dar, dupa ce am cunoscut-o pe Catalina...parerea mea s-a schimbat total. De atitia ani...vreo 10....ma ajuta cu sfaturile ei. Ghiceste in carti, in tarot (carti diferite de primele), are clarviziune, face terapii cu lumina etc.... E o tipa deosebita, e romanca si e foarte directa si sincera...ceeea ce apreciez foarte mult! Daca va intereseaza...puteti sa o sunati si sa va convingeti...tel ei e 0766758711. Bafta!
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Iul 2014, 20:41
    0 0
    reclamele sunt deja gretoase....
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:26
    0 0
    Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii. Mare greseala am facut!
    Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata  si de operatia pe care o suferise, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc).
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 00:18
  •  
    • 6 mesaje
    20 Apr 2016, 20:08
    0 0
    0766758711 sa nu sunati numarul asta ca nu stie sa zica nimica!...am sunato de curiozitate sa vad ce spune. am rugato sami raspunde la o simpla intrebare sa vad daca chiar are har si a refuzat a zis sa caut pe altcineva si a inchis telefonu. Daca chiar avea har nu era greu sa accepta.
  •  
    • 3765 mesaje
    21 Apr 2016, 19:51
    0 0
    sa stii ca nu o sa sun. deloc.
    dar tu de ce ai sunat?