Cadou botez

  •  
    • 2 mesaje
    17 Apr 2014, 14:33
    0 0
    Buna.

    O sa ma duc in iunie la un botez, in Braila, la Unique Garden (Casa artemis). Noi suntem din Sibiu,  asa ca ne vor si caza la hotel.

    Stie cineva cam care ar trebui sa fie darul pentru un cuplu in situatia asta? Noi am vrea sa dam dublu pretul meniului si cazarii, dar nu prea stim cat ar veni.

    Orice sugestii imi sunt de mare folos.

    Multumesc.
  •  
    • 3 mesaje
    4 Aug 2014, 17:13
    0 0
    Buna!
    Probabil ca ai rezolvat cadoul pentru acel botez,dar m-am gandit ca poate ar fi util si altora o mica prezentare a unor cadouri dragute si utile ce pot fi daruite la un botez..
    Poate nici nu ati auzit de Torturile din scutece ,sau nu v-ati gandit ca sunt  cadouri ideale pentru botez si nastere.
    Noi am oferit torturi din scutece la mai multe botezuri si parintii au fost foarte incantati,deoarece sunt cadouri amuzante,ce contin 50 de scutece,jucarii ,hainute pentru bebe si diferite accesorii dragute.Toate piesele acestui cadou din scutece pot fi folosite de noii parinti,deci este un cadou folositor.Iar aspectul poate fi foarte variat de la tort cu trei etaje pana la diferite creatii din scutece in forma de bicicleta,tricicleta,ATV ,castel-toate foarte nostime.
    Gasiti mai multe modele pe site-ul  http://www.venellagift.ro/index.php/cadouri-botez-si-nastere.html,  dar echipa va poate crea un si un tort din scutece personalizat .
    O alta idee de cadou pentru botez  ar fi si un cos cadou pentru bebe,cu diferite produse ,hainute ,cosmetice si jucarii toate aranjate frumos intr-un cos impletit.
    In loc de flori puteti duce un buchet creat din sosetute pentru bebe,si mamica cu siguranta va fi incantata de acest cadou original.Toate aceste idei le gasiti pe www.venellagift.ro.
  •  
    • 40 mesaje
    11 Aug 2014, 03:44
    0 0
    Buna! Eu am un botez in Galati in aceasta toamna, cuplul ne este ruda indepartata, nu avem mai deloc tangente, e adevarat ca e familie, dar doar atat! Petrecera e la un restaurant nici prea fitos dar nici de cartier.Nu stiu cat sa dam, eu ma gandeam la 100E. Ceva idei?