Xtrasize efecte adverse

  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2014, 13:44
    0 0
    Xtrasize e un supliment pt marirea penisului. Ati folosit acest produs? Daca da ce fel de efecte adverse ati sesizat?

    Multumesc!
  •  
    • 5609 mesaje
    2 Apr 2014, 14:12
    0 0
    laurentziu11 said:Xtrasize e un supliment pt marirea penisului. Ati folosit acest produs? Daca da ce fel de efecte adverse ati sesizat?

    Multumesc!

     
    Tu vii pe un site de femei sa ne intrebi daca am incercat  produse pt marirea penisului????
     

  •  
    • 4346 mesaje
    2 Apr 2014, 15:57
    0 0
    pai intreaba femeile combinate cu barbati ce au luat X... ele sunt cele mai in masura sa descrie efectul
  •  
    • 74 mesaje
    26 Mai 2014, 10:06
    0 0
    Ha, ha! Femeile pot cumpara pentru partenerii lor produsul asta!
  •  
    • 33 mesaje
    7 Iul 2014, 10:04
    0 0
    Produse pentru imbunatatirea vietii sexuale exista foarte multe in farmacii sau pe net. Daca ai o problema e de preferat sa iti rezolvi problema.
    Deocamdata eu nu am folosit Xtrasize, dar daca e sa am probleme cu siguranta ca o sa fac si eu o cura pentru a-mi remedia problema!
  •  
    • 1532 mesaje
    7 Iul 2014, 11:43
    0 0
    boldurm said:Produse pentru imbunatatirea vietii sexuale exista foarte multe in farmacii sau pe net. Daca ai o problema e de preferat sa iti rezolvi problema.
    Deocamdata eu nu am folosit Xtrasize, dar daca e sa am probleme cu siguranta ca o sa fac si eu o cura pentru a-mi remedia problema!

     

     

     

    Sa mori tu ca o sa faci asta?

  •  
    • 74 mesaje
    30 Mai 2018, 10:50
    0 0
    Viata sexuala poate fi imbunatatita si daca se folosesc tot felul de tactici si tehnici care sa ajute la acest lucru, nu neaparat prin utilizarea unor pastile sau suplimente alimentare.