Oana Radu a slabit cu pastile

  •  
    • 2 mesaje
    8 Oct 2015, 22:37
    3 3
    Stie cineva daca e bine sa iau aceste pastile in combinatie cu cafeaua verde?
  •  
    • 4346 mesaje
    9 Oct 2015, 00:12
    3 1
    Andreea-Dayana said:Stie cineva daca e bine sa iau aceste pastile in combinatie cu cafeaua verde?

     
    poti sa le combini si cu alge de mare...ca fara un stil de viata sanatos....n ai sa slabesti veci ! 

  •  
    • 1 mesaje
    22 Oct 2015, 12:24
    1 1
    Buna fetelor, astazi mi-am comandat si eu aceste pastille minune....de multi ani tot incerc diferite diete, slabesc, pun la loc si tot asa....problema mea principal e apetitul. Sper ca aceste pastilute sa ma ajute cu reducerea acestuia a.i sa reusesc sa slabesc
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Oct 2015, 17:19
    3 0
    alemar29 said:Buna fetelor, astazi mi-am comandat si eu aceste pastille minune....de multi ani tot incerc diferite diete, slabesc, pun la loc si tot asa....problema mea principal e apetitul. Sper ca aceste pastilute sa ma ajute cu reducerea acestuia a.i sa reusesc sa slabesc

     

    da' sport faci?

  •  
    • 7959 mesaje
    22 Oct 2015, 19:25
    2 0
    Nuuu, ca cica pastilele sunt... magice!
  •  
    • 48 mesaje
    22 Oct 2015, 23:35
    0 0
    veracara said:Câtă naivitate și ignoranta...Pai bine, poate slăbești. Dar poți lua pastilele alea o viață? Poți sa ramai la greutatea aia dacă tu nu rezolvi cauza pentru care tu iei în greutate??? De ce sunteți atât de naive? Nimic nu se obține fără efort.Rezolvarea problemei tot la voi e.Ori mâncați nesănătos, ori aveți o foame emotiva, ori probleme de sănătate.
    90 % din medicamentele de pe piața sunt fabricate doar pentru a va lua banii.Nu mai puneți botul la publicitate, soluția tot la voi este.

     

    Plus că majoritatea afectează tensiunea arterială, în sensul creșterii îngrijorătoare a acesteia, și produc crize de tahicardie.
  •  
    • 48 mesaje
    22 Oct 2015, 23:40
    1 0
    alemar29 said:Buna fetelor, astazi mi-am comandat si eu aceste pastille minune....de multi ani tot incerc diferite diete, slabesc, pun la loc si tot asa....problema mea principal e apetitul. Sper ca aceste pastilute sa ma ajute cu reducerea acestuia a.i sa reusesc sa slabesc

     

    Cei mai multi oameni care afirmă că au un apetit mare, îl au, de fapt, incontrolabil, adică mănâncă compulsiv, ceea ce arată în direcția unei afecțiuni/probleme psihice. Acolo trebuie lucrat.
  •  
    • 10 mesaje
    7 Nov 2015, 14:05
    2 0
    Oana Radu castiga o gramada de bani ca sa ne spuna noua ca a slabit cu pastilele alea! Eu am slabit mergand la sala, alergand, renuntand la dulciuri si fast-food.. am luat si eu suplimente, dar pentru masa musculara, pentru arderea grasimilor, sveltax de la nanox, shake-uri cu proteine.. Dar daca iei pastile si nu tii un regim ok si nici nu faci sport, o sa revii la forma initiala imediat ce renunti la ele! Parerea mea..
  •  
    • 1 mesaje
    17 Ian 2016, 23:48
    0 0
    Bună fetelor!As vrea și eu sa iau aceste pastile!acum țin și o cura de detox cu colon help,oare le pot la împreună?
  •  
    • 6 mesaje
    11 Feb 2016, 18:48
    0 0
    Si eu am slabit cu pastilele acestea 12 kilograme intr-o luna. Ce ma bucura cel mai mult este ca au trecut doua luni de atunci si nu m-am mai ingrasat. Ma asteptam sa iau din nou in greutate dar bine ca nu s-a intamplat.  Au in compozitie cafea, ceai verde, ananas, etc... sunt foarte bune!
  •  
    • 1 mesaje
    30 Mar 2016, 21:08
    0 2
    Buna, AdelinaV! Am vazut ca ai slabit cu Anastasia! Ai cumparat pastilele dupa site sau din farmacie? Vreau si eu neaparat sa le incerc Multumesc!! :*
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iul 2016, 14:04
    1 0
    buna....am incercat si eu sa slabesc cu pastilele anastasia valter dar degeaba ......nu mi-a pierit nici pofta de manacare nici nu am slabit
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Iul 2016, 17:28
    1 0
    claudya90 said:buna....am incercat si eu sa slabesc cu pastilele anastasia valter dar degeaba ......nu mi-a pierit nici pofta de manacare nici nu am slabit

     

     

    ai dat si bani aiurea. trei intrunul.

  •  
    • 1 mesaje
    15 Iul 2016, 11:26
    5 1
    Bună! Am comandat şi eu aceste pastile și voiam sa îmi spun părerea. Am comandat 2 cutii. După prima cutie am slăbit 6 kg cu dieta și exerciții și mici scăpări de altfel.. iar acum sunt la ultima tabletă. De la 68kg acum am 58kg. Recomand ! Nu au nici un fel de adverse şi nici efect yoyo.
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Iul 2016, 17:23
    1 1
    Emanuela2424 said:Bună! Am comandat şi eu aceste pastile și voiam sa îmi spun părerea. Am comandat 2 cutii. După prima cutie am slăbit 6 kg cu dieta și exerciții și mici scăpări de altfel.. iar acum sunt la ultima tabletă. De la 68kg acum am 58kg. Recomand ! Nu au nici un fel de adverse şi nici efect yoyo.

     

    Reactiile adverse apar in timp. cand iti faci praf ficatul si alte organe interne
     

  •  
    • 970 mesaje
    23 Iul 2016, 17:21
    1 0
    Probabil ar fi trebuit sa deschid un nou topic, dar cu ce folos cand asta e aici(si stiu ca e vechi) si toata lumea aici o face(in legatura cu subiectul). Unele femei au tendinta sa se ingrijoreze al naibii de mult pentru cateva kilograme acumulate in plus. Nici eu nu fac o exceptie. Despre mine? Ei bine, nu mai am saisprezece ani, cum nu pot spune ca mai arat ca pe atunci. Am oscilat dintotdeauna intre 58-64 kg. la cei 1.70 ai mei, la valoarea 64 ma simt deja cu ceva in plus. Ah, te rog, omite grasa! De ce ne ingrasam? Mda, aud diverse persoane de sex feminin " vai, si apa daca beau de depune". Gresit doamnelor! Ne ingrasam pentru ca ne place al dracului de mult sa mancam. Daca mai adaugam si un pahar de alcool la la vreo petrecere, ni se deschide aperitul incat cerem din meniu farfurii atat de pline incat ar trebui sa vina insotite de excavatoare, nu de tacamuri. Neaparat care se urmeaza cu un desert. Cel mai bun, servit cu un pahar cu suc(neaparat acidulat). La o iesire (la terasa) comandam o limonada rece(ca doar e vara). As putea spune perfecta alegere. Daca nu am adauga cateva plicuri de miere. Fie vorba intre noi, nu-i asa ca e mai buna? Si uite asa apar colaceii , mai ceva ca la brutarie;dar fiindca ne place sa mintim, ne prefacem ca nu stim de ce sau cand le-am capatat(kilogramele). Cum le dam jos? Desigur, cea mai simpla(si la indemana) metoda este sa inghitim ceva de marimea unui nasturel(pastila) si hopa: problema dispare. Ce bine, nu-i asa? De cele mai multe ori nici nu ne intereseaza ce contin, trecem peste un detaliu minor numit prospect, pentru ca hei, din moment ce au efect garantat de ce ne-am uita? E corect? Nu! Inafara de faptul ca pot da dependenta si nu am sti cand sa ne oprim(pentru ca am fi tentate sa spunem, inca un kilogram si gata!) pot dauna organismului, plus ca se prea poate sa pui la loc cand renunti la administrare, poate chiar sa le inmultesti. Parerea mea? Poti slabi cu o singura regula sinpla si de baza: inceteaza sa mananci pana simti ca o sa crapi, naibii; adauga si putina miscare si asta da efect de durata si sanatos. Spune NU pastilelor! PS1: doar pentru ca esti posesoarea a catorva kilograme(nedorite) in plus nu inseamna ca meriti mai putin. PS2: postarea mea exclude persoanele care au o adevarata problema de sanatate in ceea ce priveste greutatea.
  •  
    • 170 mesaje
    8 Dec 2017, 12:16
    0 0
    Eu am reusit sa slabesc cu pastiele Slim&Fit, m-am hotarat sa le incerc dupa ce am citit un articol despre ele aici: http://www.sfaturisanatate.com/sa-slabim-natural-cu-slimfit
  •  
    9 Ian 2018, 18:37
    0 0
    Andreea-Dayana said:Buna. Eu iau aceste pastile de 6zile si am dat jos 4kg.

     

    Ce pastile ai folosit?
  •  
    • 51 mesaje
    16 Iul 2018, 07:15
    0 0
    Buna, regenonul a ajutato pe oana sa slabeasca. farma.store@gmail.com detali
  •  
    • 12 mesaje
    26 Sep 2018, 09:13
    0 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 22 Oct 2023, 10:56